Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hvězdné války na Frostbite enginu . Já si myslím že by to mohlo být docela povedené ,ale neříkejme hop dokud........
  • Jdu blejt
  • Vegen
    Nechápu ten obrovský nářek. Dice = velká šance na slušně vypracovaný Battlefront 3 a Bioware má stejně na triku nejlepší SW hry, KOTOR 1 a 2. Ano EA má na triku spoustu blbostí, ale taky je podepsaná pod spoustou dobrých her .
    • No vidis a ja zase nechapu to porovnavani tehdejsi Bioware, co bylo opravdu Bioware s tim dnesnim odpadem, co si sice rika Bioware, ale je to jen a jen EA Edmonton. Od doby Mass Effectu 1 a Dragon Age Origins neudelali jedinou slusnou hru. Zakladatele Bioware odesli. Ale jako mavnutim proutku ted udelaji skvelou hru ze sveta SW? To vam fiasko se SW:TOR opravdu nestacilo?
    • fizola
      Ja by som chcel aby sa nejak dostali ku značke Rogue Squadron, to by bolo niečo
    • Slušně zpracovaný? Myslíš jako Bf 3? Nezájem. BioWare dělal slušné hry ovšem před EA, sešup kvality můžeme vidět nejlépe asi na Dragon Age. Jednička skvělá, dvojka sr... EA má především na triku titul nejhorší firma v USA roku 2012 a to naprosto zaslouženě.
    • hlavně EA = Origin takže nezájem
  • No mne osobne by se hodne libili nejaky novy X-wing nebo TIE serie... ale to zrovna od EA asi nehrozi... *2*
  • EA má SW? Asi budu brečet....
  • Sh*t just got real.
  • Já chci Star Wars: 1313!
  • Shaker
    badum tsssss... a je to v haj*lu
  • No nejdřív mě to trochu zaskočilo, tak jako když sem se dozvěděl, že další SW filmy bude točit JJ Abrams co zprznil Star Trek svým "výtvorem". EA je pro mě sice příklad neschopnosti (nezapomenu co udělali CnC serii), ale na druhou stranu to co v posledních pár letech vycházelo za SW hry nebylo nic moc, asi tak jako celý slavný SW prekvel, kterým pan lucas zprznil SW tak, že už to horší být nemůže. Proto si říkám, že určitá naděje, že dokáže EA překvapit tu je, asi jako disney a pan abrams už horší SW film prostě udělat nemuže. Opravdu to chce nové lidi co to vezmou za jiný konec a snad z toho bude něco dobrého.
    • http://www.youtube.com/watch?v=02LgdXVkXgM
    • No právě, v tomhle stadiu můžou už jen překvapit....Pro skutečné SW fandy ale zůstanou jedinými SW epizodami 4,5,6 a pro trekkies věci před Abramsem.
  • And now, games of Star Wars Universum... you wil die...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit