Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to tady minimalne jedna Star Wars hra kazdy rok *1*
    http://www.hdwallpapers.eu/wallpaper-games.htm
    • Viktor_H
      Pokud se budou té licenci věnovat hned tři studia (každé s odlišným přístupem), nevidím v tom problém...
    • lepšie ako ziadna
    • A to je sakra dobře.
  • Tak a Steam hraci se rozlucte s novymi dily SW..
    • Tak když jim peníze pár lidí smrdí *1* Aspoň ušetřím
    • To mi vůbec nedošlo, achjo.. Proč EA a jejich Origin? :(
      • Viktor_H
        Protože žijeme v demokratickém světě a steam nemá právo na monopol...
        • Nicemu nerozumis tak drz pec hlupaku.. Steam je bezkonkurenční.EA je zlo.Ani novy SW mě nedonuti použít Origin - velmi ubohá rádoby kopie Steamu
          • Viktor_H
            *1*
        • To netvrdím, ale Origin je mi krajně nesympatickej už jen vzhledem,
  • Já bych si přál pokračování Jedi Knight. Doufám, že neudělají lightsaber jako DLC, u EA bych se tomu nedivil :D A Frostbite 3 engine mě moc netěší, hry na něm se mi nelíbí, jsou takové moc sterilní...
    • Mně by to nevadilo. Světelné meče mi tu sérii akorát zkazily. Resp. Dark Forces.
    • dyt na Frostbite 3 si mihl videt zatim pouze BF4, tak co tu blijes?
      • Ano a BF4 vypadá stejně jak BF3 s pár drobnostmi navíc, tak co tu bliješ?
  • Malleth
    Super by bylo samozřejmě pořádný RPG, ale žádnej emo-koridor od Bioware.
    Nejradši bych ale nový Dark Forces/Jedi Knight. Dokázal bych si představit že by to výborně udělali Arkane, což je hodně nepravděpodobný a teď už v podstatě nemožný.
    • Viktor_H
      "Jedi Knight" - neříkal jsi, že nechceš koridor?
      • Malleth
        Nechci koridorový RPG a starý Jedi Knighti taky nebyly takovej koridor jako vycházej dneska. Ty levely byly hodně komplexní a některý poměrně otevřený. Mapa vypadala často jako bludiště.
        • Viktor_H
          To ale rozhodně nemluvíš o Academy...
          • Malleth
            Nene. Academy už byl hodně zjednodušenej a ani atmosféra už tam nebyla tak silná. Myslim hlavně Dark Forces II: Jedi Knight a datáč Mysteries of Sith. Soubojovej systém měl ale nejlepší Outcast
  • ringmancz
    lidi nadávají, když Lucasarts zavřou a nadávají, když značku dostanou tři celkem kvalitní studia. tak už se ale rozhodněte, lidi!
    • to jako mluvis o Bioware a DICE jo? :D :D :D :D :D :D :D
    • Viktor_H
      Oni by SW nejraději viděli na Kickstarteru... *1*
      • I na kickstarteru lepší než ve spárech EA *14*
    • Já už jsem dávno rozhodnut že od EA nekoupím už nikdy nic. SW mám celkem rád a z téhle zprávy že SW hry bude dělat EA se mi udělalo zle.
  • Výborně.
    Předpokládám, že to souvisí s předchozím článkem o vývoji Sims4 s podtitulem
    The Sims 4: New Hope
    Originální 3 dílná filmová série začala taky 4. dílem.
    A pokud se toho chopí Bioware, bude mít Sims4 SW New Hope krásný variabilní závěr s třemi různými barvami mečů na konci. Hádáte správně - červeným, modrým a zeleným.
    A k ovládání na PC to bude vyžadovat chobotnici s konzolovým ovladačem v každém chapadle, jako každý kvalitní port z hlavní herní platformy na pirátská PC.
  • Chci The Sims 4: Star Life, kde se bude pečovat o své stormtrooperské rodinky na Hvězdě smrti :-)
    • Nejhorší je že EA je toho schopný :D
  • Ferdis2
    A Obsidianu zostali oči pre plač... *9*
    • Viktor_H
      Proč? Obsidiani jsou v první řadě námezdní studio. Nevidím důvod, proč by nemohli dostat zakázku od EA...
      • Ferdis2
        Keby si mal tak pravdu...
  • 1313 - se šlehačkou a jahodami please...
  • :) Impérium vrací úder ......
    • walltar
      Akorát další síl se bude menovat "A No Hope"
      • Magister_Peditum
        Teď už jenom zbývá Return of the John Riccitello. *4*
        • To bude jedno z mnoha DLC, obsahem budou 3 mapy a Riccitelluv oblek do hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit