Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A teď všichni jednohlasně "KOTOR 3!, KOTOR 3!, KOTOR 3!" *14* *14* *14*
    • Star Wars Republic Commando 2!!!
  • Ja bych docela rad videl to dokonceny Star Wars 1313 ...uz jen ze zvedavosti :) Vsechno ve Star Wars neni jen o svetelnych mecich. *5*
    • https://www.youtube.com/watch?v=PQs3ivbdD80
      • Tak tohle sem videl taky...jen sem cekal ze toho bude vic a jeste vic bych si to zahral *1*
  • Spades
    Spíš by mě zajímalo jak to dopadne se StarWars 1313... Hlavně kvůli tomu, že ten jejich engine vypadal fakt nádherně. Lépe jak Frostbite 3...
    • Už dříve bylo oznámeno, že projekt je zrušen a pravděpodobnost předání jinému studiu na dokončení je takřka nulová.
      • Spades
        Právěže se mi nezdá, že by Disney zahodilo tak pokročilý projekt... Hlavně, když měl být dost kvalitní...
        • Mně se také nezdálo, že by zastavili seriál The Clone Wars, který měl za sebou už pět řad, jednu lepší jak druhou, šestá už byla v produkci a pracovalo se na scénářích k sedmé a přeci tomu dali stopku.
  • fizola
    Všetci budú teraz ako zlý príklad dávať SWToR, ale ak by ste hru naozaj hrali, tak viete ze je DOBRA, viac než dobrá, velmi zabavna atď. na čo možte nadavať je f2p model, ale ten na samotne kvality hry nevplyva (aspon u mna) takze ak budu ochotny investovat do velkych hier, preco nie, posledna velka hra bola okrem SWToR uz len force unleashed, inak kinect odbočky atd.

    Ja osobne som rad že to dostala EA, a si minuskujte klko chcete *1*
    • Shania
      SWOTOR je prave super priklad spatneho managementu a bezhlave snahy zmenit MMO zanr spatnym smerem.

      Hra neni spatna, je pouze prumerna, je to kockopes mezi SP a MMO hrou a v dusledku toho nefunguje dobre ani jedna cast. Presto je to nejlepsi SW hra za posledni roky, takze se o budoucnost SW her u EA moc nebojim.
      • fizola
        Ja by som to az tak tragicky nebral, pribeh vcelku odsipa, hra je viac zamerana na guildy a mensie skupiny nez na nahodnych spoluhracov. Je totiz ovela lepsie ist na pribehove misie s ludmi ktory maju rovnaky nazor na rohodnutia, temnu a svetlu stranu atd. nez s trollmi, ktory naschval vsetko kazia.
        A tiez dost zalezi ci hras ako f2p alebo platiaci. F2p musi naozaj vsetky questy po ceste splnit aby mal dost xp a to uz trocha zdrzuje.
        • Shania
          Pri startu to byla tragedie, ze jsem ji ani nedohral a to mam sberatelku a hodne jsme se na hru tesil... , ted uz bude urcite o dost lespi... ale nemam zadny duvod se vracet.

          A jak rikas, u MMO dost zalezi s kym hrajes, to ti dost casto vynahradi chyby hry, ne vsak vzdy.

          Ak pribehu, pribeh do MMO patri, ale nesmi byt na ukor hratelnosti, coz bohuzel tahle hra ma.
          • fizola
            Jedine co ti mozem odporucit je skusit sa pripojit do hry, kedze mas "sberatelku" tak dostanes aj prefered status, cize aj lepsie tai bude hrat nez f2p. Možno ťa to znova chyti *2*
            • Shania
              Urcite, pokud hrat MMO co ma hybridni system, tak vzdy platit:)

              S MMO je potiz, ze jich je moc a kdyz jednou zklame, tak malokdy dostanou druhou sanci. Mozna, kdyz tam pridaj poradny litani:)
          • Sám říkáš, žes to hrál naposled před sto lety a hned v závěsu vynášíš soudy, že hratelnost je na prd. Chápeš doufám, že ta hra je za ten rok a půl úplně jinde než při startu?
            • Shania
              a nepisu snad, ze ted uz to bude o dost lepsi, ne?:)
    • tomocz
      Ano hra je to DOBRÁ, nikoli VÝBORNÁ :) Samozřejmě příběhově a rozhovory to nemá v MMO světě konkurenci, ale jinak mi to přišlo jen jako další klon wowka s jinýma texturama a pár změnama v systému. Momentálně například zkouším Neverwinter a ten mě baví daleko víc (ač jsem spíše fanoušek SW než Dungeons and Dragons světa)
      • fizola
        Mne Neverwinter po prvom spusteni pripominal hratelnostne TERU, čo nie je zlé. Hlavne ma prekvapilo ako malo bugov tam je na to ze ide o betu. Len je problem že zvladať dve MMO je nad moje ( a myslim ze vacsiny) sily. A čo sa SWToR týka, páči sa mi asi preto, že som dlho hral WoW, ale s posledným datadiskom som hladal nahradu, toto bolo najpodobnejšie a uplne novy svet na objavovanie, tak som šiel do toho.
        • tomocz
          jojo, u TERY mi zase vadil ten až moc asijskej styl... jinak se hrála dobře :)
          • fizola
            No to hej, v Tere sa dali ako drsnaci spravit len Humani (aj to len s bradkou) ty certi a velky kamenny obri. Inac vseto vygelovany s odhalenou hrudou, ale ten bojovy system, retazenie skillov a celkovo zabavny chaos v deugeonoch, tak na ten s nechyta nic, mozno prave teraz ten Neverwinter
            • tomocz
              vskutku, Neverwinter je zatím pecka. Hraju to každej den, co spustili OpenBetu a pořád mě to baví (a to je co říct) :D
  • a do háje, Ekltronic Arts... tak to nám ani síla nepomůže
  • Hallelujah!!!!!!! Doufám, že EA ze sebe vymáčkne to nejlepší a dá nám ty nejlepší SW hry jaký mužou jen udělat *4*
    • Máš ve větě hrubku, podle nových pravidel nemůžou být v jedné větě slova "EA" a "nejlepší".
  • Republic Commando 2!!!
  • Vegen
    Nechápu ten obrovský nářek. Dice = velká šance na slušně vypracovaný Battlefront 3 a Bioware má stejně na triku nejlepší SW hry, KOTOR 1 a 2. Ano EA má na triku spoustu blbostí, ale taky je podepsaná pod spoustou dobrých her .
    • No vidis a ja zase nechapu to porovnavani tehdejsi Bioware, co bylo opravdu Bioware s tim dnesnim odpadem, co si sice rika Bioware, ale je to jen a jen EA Edmonton. Od doby Mass Effectu 1 a Dragon Age Origins neudelali jedinou slusnou hru. Zakladatele Bioware odesli. Ale jako mavnutim proutku ted udelaji skvelou hru ze sveta SW? To vam fiasko se SW:TOR opravdu nestacilo?
    • fizola
      Ja by som chcel aby sa nejak dostali ku značke Rogue Squadron, to by bolo niečo
    • Slušně zpracovaný? Myslíš jako Bf 3? Nezájem. BioWare dělal slušné hry ovšem před EA, sešup kvality můžeme vidět nejlépe asi na Dragon Age. Jednička skvělá, dvojka sr... EA má především na triku titul nejhorší firma v USA roku 2012 a to naprosto zaslouženě.
    • hlavně EA = Origin takže nezájem
  • To zase bude casual console pleb žrádlo bez moznosti modu a komunity diky nejlepsejesimu Frostbite a kvlatinym prisunem DLC vo forme troch map.
  • Pokračování Republic Commanda, chci se dozvedet jak to dopadne s 07.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit