Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak kazdy rok novy star wars zarucen
    • No v kině od roku 2015 určitě.
  • Už jsem si zvykl, že nejsou vydávány kvalitní hry, takže jsem nucen spokojit se i s průměrem a jednou za pár let být mile překvapen něčím fakt kvalitním....horší to je, když jsem fanoušek star wars a vysloveně trpím.....navíc EA ukázalo, jak dobře to umí s onlinovkama nejen u SW, ale už i dříve u v křečích svíjejícího se těsně před smrtí WHO....bože bože....nechci moc, stačí jen trošku...(ne Trošku)
  • SixThe9th
    Ja radost mam, nenapadne me lepsi investice za soucasneho stavu. Snad jen Lawrence Holland by se mel pridat se svym tymem a privalit tri ackoveho X-Winga, jen co je pravda. Jsem zvedav s cim prijdou Visceralove, ze by prvni Star Wars survival horror ? :)
  • sugyn
    No ja nevim, EA Games + Bioware = Fakt ne moc dobry Star Wars.
    Ale co by me nevadilo Jedi Academy od Dice s vybornym multiplayerem.
    Co se tyce KOTOR 3 to uz je spis zbozny prani.
    • Tobě se nelíbil KOTOR? Nebo online SWTOR? Taky není k zahození.Jedinou vadu vidím ve špatné optimalizaci, jinak příběh, hratelnost atd jsou celkem doladěné. Takže BioWare ať to klidně chytne do pracek:)
  • http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s !!!!!! Ne snad z toho bude něco zajimavého.
    • DarthSomething
      http://nooooooooooooooo.com/
  • Tak mudrlanti, komu by ste VY predali prava??
    • Hmm a co treba si ta prava ponechat a udelat vlastni dobre hry?
    • Blizzardu, zatim sype jednu perlu za druhou, nikdy nezklamal!! Je tu pro hrace a ne pro penize! Proto jeho hry trhaji rekordy v prodeji a dlouhodobe znovuhratelnosti! Jedině Blizzardu, poslednimu ostruvku naděje v herním branži.
      • walltar
        Až na WoW, StarCraft a Diablo3 ... bych souhlasil.
        • Shania
          WOW: hra co zmenila zanr a dotahla k PC hrani vic lidi, nez kterakoliv jina hra.
          Stracraft 2: jedina opravdova progamingova strategie na trhu.
          Diablo 3: nejrychleji prodavana PC hra, ktera se neustale vylepsuje.

          Tim nechci rict, ze bych chtel, aby Blizzard dostal do pracek SW licenci, jednak by to trvalo strasne dlouho a zadruhe maji dost vlastnich svetu, takze posledni co chci, aby se zdrzovali se SW, kde by navic meli svazane ruce licenci.
        • a se Starcraftem máš jaký problém?
        • A Warcraft 3, ten byl po nadherne dvojce jako kudla pod zebra :-(
      • Blizzard robi viac menej jeden typ hier zatial co v EA budu na hrach pracovat tri uplne odlisne studia. Okrem toho o poslednych veci od Blizzardu sa neda hovorit, ze by boli dokonale a nevyvoali ziadnu kontroverziu.
        • Dokonalé ne, ale sakra dobře hratelné, zvládají výborně strategie, rpg, mmorpg a tyhle žánry jsou pro SW jak dělané :)
    • Rhulad
      Tomu kdo nabídne nejvíc .) čili taky EA *2*
  • Walldstein
    Hmmm...už vím kdy a kde se bude odehrávat Betafield 5.....=(
  • Kotory. LEGO SW, Battlefronty, Dark Forces, Jedi Academy, Empire at War - všechno jsem si náramně užil. Takže bych prosil rychle 1313, povedený seriál Underworld, nezmršené epizody + nějakou fajn hru navíc a jsem spokojený :).
  • Hvězdné války na Frostbite enginu . Já si myslím že by to mohlo být docela povedené ,ale neříkejme hop dokud........
  • *8* NEEE *16* proč *10* ... tak to je konec, takhle ... vždyť ty hry od EA už nemají žádnou vyzvu, nadchnou leda hráče do 15 let, všechno jen na oko kudla ať si smolijou ty sovje sy*le pro konzole. Nenapada mě jediná hra od EA co by mi dala pokouřit, všechno od nich hraju rovnou na veterana at to aspoň na chvili zabavi než to unudí. Nebo někoho z vás snad napadny smysluplná strategie nebo střílečka co má hlavu a patu ?
    • C&C ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit