Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze na dlouhy roky totalne zazdena sance, ze se dockame nejaky opravdu dobry SW gamesy ...
  • chcem jedi knight IV alebo proste remake jedi academy s frostbite 3 proste je mi to jedno jak to bude chcem jednoznacne neco na sposob jedi academy.. hra v ktorej je zakompovany najlepsi saber system aky som kedy videl este aj po 10tich rokoch. Nech to urobia v novom kabatiku ale ten system mečovania nech nechaju
  • Ty vole! *8* "Dobrodošli", ako hovoria Slovinci. (samozrejme v inom vyzname)

    Tak to uz snad mozem SW nacisto odpisat. Ja viem, nevyslo - nevidel som - nehral som, ale hry od EA nehram uz roky pretoze sa mi od nich otvara nozik v kapse. O ubercool Force Unleashed nemam zaujem. Ja cielovy hrac urcite nebudem. *9*
    • Edit: Chorvati? *4*
    • Jedine snad to Bioware, ked spravi KOTOR3. To by som bral, ale nesmu do toho zasahovat kravataci.
  • Kotor 3 asi tezko bude kdyz Star Wars the Old Republic je Kotor 3.
    • Viktor_H
      Museli by to hodit aspoň tak o sto let vpřed, možná spíš prequel. Problém v tom nevidím, za Revana ani Jedi Exile by si tak či onak nehrál...
      • To urcite ne, sice Revan je v SWTOR jeste nazivu (pak ho zabujou hraci) ikdyz uplinulo 200 let od kotor 2 vypada porad na 30 :) skoda ze Exile je mrtva.
        • Viktor_H
          Odmítám věřit, že Revan je mrtvej. *1* Pokud si dobře vzpomínám, tak zmizí, nebo tak něco, ne?
    • Naopak, Bioware několikrát říkali, že by rádi udělali něco na způsob KOTORu ale tentokrát z doby mezi Epizodou 5 a 6 (Impérium vrací úder a Návrat Jediho).
      • Obsidian chtěl udělat hru mezi epizodou 3 a 4. Bohužel se hry ze světa sw od nich nedočkáme. Škoda, KOTOR 2 byl výborný.
    • Pochybuju ze bude nakej kotor, spis dalsi datadisky do swtor kdyz tedkon tenhle posledni datadisk podle dejove linky vyhrali sithove.
  • Kotor 3 nebude :P zde je dukaz hlavni hrdina zabit hracem. ( Revan )
    http://www.youtube.com/watch?v=up3d5MsfV6I
    • koho zajímá příběh v jakési onlinovce ? tu si strč za klobouk, příběh Revana pro mě prozatím končí závěrečnou videosekvencí Kotoru 2
      • Rhulad
        Na konci dvojky byl Revan? to si nějak nepamatuji...
        • Magister_Peditum
          Asi to myslel ve stylu, že se ho Exile vydal následovat v hledání pravých sithů.
          • *14*
    • Rhulad
      Revan určitě přežil... Bioware nenechají Revana padnout ve Flashpointu. To samé u Malguse....ani u jednoho smrt nebyla vidět.
      • fizola
        Spravne, tesne pred koncom boja zmizne a to je vsetko, ale ked som to hral sam som bol prekvapeny :D
  • Všem diskutujícím tady poradím jedno. Jebte na velké firmy, které chtějí jenom tahat vaše peníze z kapsy. Stáhněte si steam a čekejte na slevy dobrých multiplayerových her, aby vám vydrželi co nejdýl. Já nedávno pořídil red orchestru 2 + killing floor za 100 Kč a o zábavu mám postaráno na měsíce ne-li roky :)
    • JohnyTheZik
      Fakt by me zajimalo, kdy se uchytil vseobecne uznavany nazor, ze steam nechce penize a vlastne je to jen firma nekolika lidi, kteri se rano probudi a hned premysli, komu by co rozdali :).

      Chapu, ze na slevu clovek slysi a jde to videt i v obycejnym obchodaku, jak rychlym tempem se "akcni" zbozi kupuje (nejsem na to hrdej, ale tehda v lete jsem delal za kasou :D, takze to mam z prvni ruky), ale preci jen bych to az takhle necekal.

      Je to super kalkul ze strany Valve a ano, slevy a vsechno jsou fajn, ale rict, ze to nedelaji pro penize, je smesny. Ono totiz to, ze nema XY AAA her, jeste neznamena, ze se nesnazi tahat penize ^^.. Totiz prejit napr. u TF2 k f2p modelu nebo nechat dotu 2 kompletne f2p nebylo tazeny z lasky k hracum a dobrosrdecnosti Gaba, ale mnohem vic prave kvuli penezum.
      Valve je prave ukazkovej priklad zisku maximalizujici firmy, proc vydat jednu hru za 50 USD, kdyz to muzu dat zdarma a pak rejzovat obrovsky mnozstvi penez na in-game storu :)..

      Ja nejsem proti, to rozhodne ne, ale nadavat jedny firme kvuli necemu a vzapeti chvalit jinou firmu za uplne stejnou vec, mi prijde prinejmensim vtipny.
      • Já neříkám nic o tom, že steam nechce peníze. Ovšem, že chtějí peníze kdo by je nechtěl, že ? Jen říkám, že díky steamu lze za skutečně málo peněz pořídit hodně muziky, což mi zatím jiná firma nemůže dát a jestli jo tak sem s ní prosím
        • asi jen v sobě dlouho nosil tu myšlenku a neměl adekvátnější místo kde ji vypustit :)
      • command42
        ono je rozdiel aj v tom ze valve zatial nezmrvila ziadnu hru...sice to asi bude aj tym ze ich nevydavaju kazdy rok a ked sa im to nepaci zacnu znova :D
  • TheGGG
    Super, EA je nejlepší volba *3*
    • jj člověk aspoň hned ví, čemu se vyhnout *15*
      • Viktor_H
        A radostně vlétnout do náruče Activisionu a Ubisfotu, že *15*
  • walltar
    A když sem říkal, že ten prodej SW dopadne špatně, tak sem byl všude označen za hatera ... a už nám to začíná, RIP LucasArts, teď tohle a sw filmy bude režírovat lens flare lover J. J. ... jo a já sem hater.
    • Viktor_H
      J.J. je oproti Lucasovi (na postu režiséra) mnohem lepší volba a to snad ve všech ohledech. Přiznejme si, že George je hodně mizerný režisér a ještě mizernější scénárista...
    • nevím co máš proti J.J .... že ty chceš za kamerou Trošku ..se přiznej *5*
      • Osobně jsem SW fan, takže nový Treky režírovaný J.J. jsou pro mě jenom víceméně jednorázovou zábavou. Znám ale i dost trekkies a ti do jednoho na J.J. nadávaj (víceméně z podobných důvodů jako SW fandové - ti skuteční, nadávaj na novou trilogii) - čili v podstatě totální odchýleni od podstaty univerza.
        Star Wars (původní trilogie) byla o charakterech a příběhu, nová trilogie je o povrchních efektech na který lákaj masy (další filmy půjdou ve stejným "duchu" - na to se můžete spolehnout). Star Trek pod J.J. dopadl podobně - nikdy nebyl o zbraních a zabíjení ale spíš o diplomacii - tak mi to aspoň podali trekkies. Jak do toho spadá poslední film a nadcházející další díl posuďte sami.
      • Troška by nebyl marnej ani trošku. Aneb jak Jedi Šoustal ke štěstí v malebné vesničce přišel.
        Aby to nebylo málo, tak se do příběhu vpíšou poslední 4 čísla Srandokapsu.
    • korok
      Ne hater, realista.
  • Pilgrim66
    Awww, kdyby se jim chtelo udelat konecne ten neslavne slavny Battlefront III na Frostbite 3 tak bych se asi poslintal.
    • A prosim pekne co by si si natom poslintal ?
      Lensflery ? Zadne mody ? DLC par map kazdy tyden ? Nesmyslne hw pozadavky ? Jakoze znicitelne prostredi ktere tam vubec neni ? Blbe hitboxy ? Origin ?

      Mmit battlefront jako BF2/2142 tak to je jina. Tohle bude jen casual pleb fest tak jak BF3/4
      • Pilgrim66
        Jestli ti prostředí v BF 3 nepřipadá zničitelný tak sorry, ale buď jsi ho opravdu nehrál nebo jenom účelově lžeš. Pokud jsem si všiml, tak BF 3 nema DLC každý týden, ale 4 za rok a něco, který všechny dostaly dobrý hodnocení viz Games. Hitbox je věc konkrétní hry.
        • Zhovadily unlock system z BF 3 bych si rad odpustil klidne i s tim zmrsenym systemem znicitelneho prostredi. V konecnem vysledku je to stejne jenom o delani der do zdi
        • DLC maji par map, to je fakt a hitbox je vec zprasenyho enginu. Takze ucelove lzes akorat ty. *5*
      • Jen poukazuju že ve skutečnosti má frostbite stádium přibližně 1,3. Větší rozlišení textur neznamená nový engine.
  • EA... Frostbite.... .... ......... http://nooooooooooooooo.com/

    DICE - Battlefrontfield 4 Ultimate DLC Edition Back to Hoth Pack
    Bioware - StarWarsAge 3 DLC Deluxe Edition Starter Pack
    • Call of Jedi Knight 3 Dual Lightsaber DLC, Wookie Wariror DLC, Darth Vader Skin Pack DLC, Purple Lightsaber DLC, Double Bladed Lightsaber (Red) DLC
      Medal of Republic Commando Jar jar Binx DLC Starting Edition Origin Premium
      Battlefield 4 Ultimate Reskin DLC Battlefront Pack Origin
      StarWarsEffect 4 Premium Origin Starter Pack Edition + Tie fighter DLC

      http://i.imgur.com/bwRwYHy.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit