Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzole detem :)
  • Proč se tu furt toleruje ggg? Myslel jsem, že ty diskuze mají být o hrách. Co tady čtu tak je to furt samí gggho mindrák z malého penisu.
    • protoze homofobie neni v mode
    • TheGGG
      tebe hodně zajímají cizí penisy co? *6* *6* *6*
  • jakubc
    Vzhledem k tomu, jak dnes vesmírné simulátory letí, jsem si chtěl po letech taky něco zahrát. Chtěl jsem Elite, ale nakonec jsem se rozhodl pro X: Rebirth, který je podle všeho v současném stavu vyladěný a možnostmi překypující, narozdíl od zabugovaného a takřka nehratelného startu. Navíc je to nádherná hra a mimo steam se dá klíč sehnat za 400.
    Je to hlavně upozornění pro lidi, kteří už třeba tuhle hru zatratili jako před časem já - i podle recenzí na DLC Teladi Outpost se zdá, že je to opravdu skvělý zážitek.
    • PreidaQ
      Vážně? Mě odradilo kromě technického stavu (klasický Egosoft, kde člověk musí pár let počkat) to, že některé jazyky tvrdili, že ta hra je úplně špatná celá a zádný čas jí nedokáže pomoct. Teď po čase bych to možná prubnul, ale jsem k tomu poněkud skeptický.
      • tak samo ze to porad není dokonale. Ale zlepšila se optimalizace, a vychytali bugu az to není hezky. Ta hra uz proste stoji za zahrani, ale pocitat s tim ze tam nebude ani jeden bug je nesmysl. O rozbitem principu a jadru hry a neopravitelnosti jsme cetl, podle me to je blbost, spis jde o to co cloveku sedne a co ne. Jsou lidi co mají nahrano 1000+ hodin a jsou lidi co mají hodinu a nadavaj kudy chodej..proste..kdyz to cloveku sedne tak ma o zabavu postarano. Navíc ta hra vazne vypada az epicky krasne co se vesmiru tyce.
        • jakubc
          Jo, bugy nějaké jsou, za prvních 10 hodin jsem jednou musel Save/Load protože něco nefungovalo a podruhé jsem musel jen Load, protože přestalo fungovat skoro vše včetně savů - nějak se špatně spustila animace příběhové mise a zřejmě si hra pořád myslela, že animace trvá. Než jsem to ale zjistil, tak uběhla skoro hodina... Ale jinak dobré - grafika parádní a to nalepování na capital ships je skvělé, hlavně při tom sledovat, jak tvoje nákladní loď opravdu jeden tam, kam má a pak z ní malé lodě vezou náklad do stanice a zpátky se vracejí prázdné. :-) Realističtější celistvější vesmír je taky fajn, jen se zatím vůbec neorientuju a létám, kam mě hra vede.
    • Ono není vždy nejlepší reseni shanet pitome klice:)
      http://www.jrc.cz/hra_pc_x_rebirth
      Ale jinak souhlas, Rebirth je cim dal tim lepsi..
      • jakubc
        Já o tom vím, ale nemám mechaniku (ne všechny krabicové hry lze aktivovat na Steamu, což by mi znesnadnilo instalaci) a když se rozhodnu, tak tu věc chci mít hned. :-D Teda za 40 Euro ze Steamu bych to nevzal ale za 15 už ano. Na Steamu jsem k tomu vzal jen to DLC.
        • ta krabicovka je pro steam..DVD není potřeba..ale i za 400 to je ok.
          DLC bylo ze zacatku zdarma (jakoby omluva za podelanej launch), ted uz je bohužel za 9.99:(
          • jakubc
            Aha, ale těch 10 Euro mi zas tak nevadí, mně se nemají za co omlouvat. :-) Naopak, teď jsem mile překvapen, že si můžu zahrát super vesmírnou hru, naposledy jsem totiž budoval obchodní impérium v X3: Reunion a jsem rád, že nemusím sáhnout po Albion Prelude, které je určitě super, ale vypadá úplně stejně jako Reunion, což už neznamená zrovna pochvalu.
  • IWKYN
    Já teda nechci hatovat, ale nějak si nedokážu představit hraní tohodle titulu na ovladači....
    Na kniplu s klávesnicí opodál prosím, na těch dražších speciálních kniplech proč ne?
    Ale na konzolovém ovladači, kde je všehovšudy 12 konvenčních tlačítek.... to sem teda zvědavej, jak tohle chtěj řešit :D
    Nemluvě o komunikaci mezi hráči ve hře....
    Kolikrát se mi stalo, že sem musel hodně rychle psát, abych zabránil katastrofě!
    • Udela se to jako vzdycky, ovladani se pro konzolaky jdednodusi, aneb proc by museli vytahovat podvozek, kdyz se muze vytahnout automaticky? *4*
    • Ty neumís mluvit, ze musis psat?
    • TheGGG
      Tak oba víme že jich je tam víc jak 12. Vlastně jich je 15 (pokud nepočítám čudl start) + páčka co zajišťuje pohyb a páčka co zajišťuje rozhled. Na tramdání ve vesmíru víc než dost.
      Ke komunikaci snad jedině sluchátka a mikrofón, to snad hra podporuje ne? *3*
      • IWKYN
        Ok, kde máš podvozek? kde máš pohyb lodi nahou / dolu, chaff, shield batttery, změnu palební skupiny, vypnutí asistence, targetování a další a další...
        Přispůsobitelnosti různejch nesmyslů se mi na PC verzi velice líbí a já rovnou neřikam, že to prostě a jednoduše nepůjde, ale příjde mi, že bude potřeba udělat hodně úprav / kompromisů....
        • To muzes udelat pres drzeni nejakeho trigeru a button nebo neco podobnyho. Neni to takovej probem to vymyslet a zrovna podvozek staci vytahnout pomoci menu na prave obrazovce.
        • TheGGG
          pak je ta hra přeplácaný nesmysl, ale to cos vypsal by se na gamepad vyšlo bohatě
        • uz sem se jim to tady snazil vysvetlit ale je tady velka peasant zakladna... bud opatrny...
          • Jack1947
            Myslels spíš Master ehc ehc race... (ale pššt) *3*
        • ale houby, je videt ze skutecne povazuje plno lidi gamepad za něco z oblasti scifi. Pritom staci pouzit dva triggery jako klavesy pro makro a razem mas na gamepadu skoro 30 knofliku..s tim uz jde ovládat cokoliv..
          • La_Furia_Roja
            To máš pravdu ale nevěřím, že je to pohodlné *15*
            • jde o zvyk, když je někdo celej život na klavesnici a mysi tak to vidi jako ty. Ja hral plno her na obojim, a s klidnym srdcem muzu tvrdit ze gamepadem se da ovládat pohodlne cokoliv a u spousty her to je daleko lepsi. A co se tyce Elite, tak ta pujde ovládat gamepadem uplne v pohode a se vsemi funkcemi co hra nabízí, koneckonců u PC verze to jde uz ted.
            • La_Furia_Roja
              Pokud vím tak u PC her je možné namapovat tlačítka podle sebe, takže pochybuju, že je to nějak extra nepohodlné. Zato na ovladači držet stisknutý joystick a do toho ještě mačkat další tlačítka....to je na zlámání ruky.
            • je to snazsi nez si myslis, a rychlejsi nez na klavesnici. makra na klavesnici jsou na zlamani prstu, nebo musí pustit mys a pouzit obe ruce, na gamepadu tohle jde jak po masle a po case to clovek ani nevnima. Ono mit na klavesnici třeba 30 aktivnich klaves pro hru je taky peknej oser.
            • La_Furia_Roja
              Nevím jak ty ale já u klávesnice sedím na kolečkovém křesle. Praktikuji to asi 18 let a cítím se pohodlně a nic mě nebolí.
            • Nepohodlne je sedet u klavesnice na pracovnim stolu, nemluve o sezeni u klavesnice na pohovce.
  • uz tak hrozi, ze se hra bude podrizovat casual consolakum, zpozdeny updaty by to zabili nadobro...
  • MickeyMutant
    "Důvod je přitom prostý, vývojáři by jen těžko mohli zajistit stejnou verzi světa pro všechny."

    Důvod je Multikill, Ultrakill, Megakill, MONSTERKILL, log off and throw Xbox One through a window.
  • Rozumím tomu dobře, že vesmír je stejný na všech platformách, ale objevené a pojmenované systémy na PC se do konzolových systému nepřevedou? Tedy že na každé platformě začíná svět "od začátku"?

    Jinak si myslím, že raději měli oželet rychlé updaty na PC a nabídnout cross-play. Nevím, jak funguje schvalování updatu na konzolích, ale PC hráči by se jistě nezbláznili, kdyby update přišel třeba s měsíčním zpožděním.
    • "ale PC hráči by se jistě nezbláznili, kdyby update přišel třeba s měsíčním zpožděním. "

      No, určité procento už blázní kvůli tomu, že jejich milovaná hra má vůbec vyjít na ty "zlé" konzole, který jim tu hru určitě "zku*ví", tak při pozdržení updatů bych se nedivil, kdyby PChráči provedli defenestraci vývojářů...
      • Jack1947
        Spíš by udělali sebe defenestraci. Protože na světě kde konzole něco znamenají už nemá cenu žít *13* *9* *7*
    • kulhy_parici_spici
      Hra získala ne úplně fešnou nálepku nehotový hry (právem/neprávem – to si každý musí zhodnotit sám) a vývojáři makají jak draci, aby si nerozzlobili hrající komunitu, která je momentálně složená jen z PC hráčů. Myslím, že se o nějaké trpělivosti nedá moc mluvit, aneb železo se musí kout, dokud je žhavé. Řekl bych, že jim to jde výborně, ale riskovat by se asi nevyplatilo.
      • Dobře, ale tím pádem vývojáři přišli o obrovskou společnou komunitu a žijící svět napříč platformami. Jejich chyba, naše smůla.
        • Žijící svět bude jen jeden. Tak jako se promítá Open do Solo hry, tak bude galaxie stejná i napříč platformami.
          Jenom se PC a XB1 hráči nebudou "vidět" - každá platforma bude mít vlastní instance.
  • Jack1947
    Oh, shet *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit