Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer moc fajn, jen ty mise kdyby byly v duchu FreeSpace
  • Že se nechal inrpirovat SW, když už, tak občas je to podobné soundtracku ze Starcraftu, nikoli Star Wars nebo Star Treku (pokud myslí ty nový filmy), protože to jsou klasické orchestrálky, takže nechápu, jak to s tím může srovnávat, soundtrack Oblivionu je úplně jiný typ hudby (který dost vychází z Zimmerových soundtracků k Batmanům a Inception) no a co mi to nejvíc připomíná, jsou animáče od DC, především Justice League Unlimited nebo třeba Krize na dvou Zemích apod. :D Ale video je moc pěkný, to rozhodně.
  • walltar
    Mám tam nějakých 80 liber .... akorát nevím, jak to budu se star citizenem všechno stíhat hrát.
    • Taky se tesim. Po 15 letech sucha( s vyjimkou serie X) najednou dve hry najednou. A vlastne i ta X3 ma tento rok dalsi dil. A taky krasny.
  • Robotron3
    Jaký hvězdný války, jaký akční filmy od Abramse, Elite a Frontier jedině s klasickou hudbou. Elite má bý něco jako Vesmírná odysea, a ne nějaký sprostý akční filmy *3*
    • Zatisi se startujici Cobrou MKIII a k tomu Wiener walz. Parada.
  • Jo, tak na tuhle hru se tesim uz od ZX spectra, resp. didaktiku. Tohle uz zacina vypadat fajn. ZX Spectrum: https://www.youtube.com/watch?v=B6CQU5F7BWg

    A samozrejme i na Star Citizen :)
  • Ahoj,
    mohli byste prosím udělat recenzi na Aarklash: Legacy?

    Děkuju
  • Blondyr
    To vypadá super. Začínám litovat, že jsem taky nepřispěl. *4*
    • Preco by si toho mal lutovat ? Vsak im mozes prispiet tak ze si kupis hru, nie ?
      • tak tak jenže to už dneska není in *7*
        • Kdyz si (nekickstarterovou) hru koupis tak prispejes spouste lidi, ale tem co hru vyrobili ani moc ne.
          • proto to ty lidi vlastně dělaj protože z toho nic nemaj
            • In mozna par let nejsou, ale hra z ceskeho obchodu stoji porad mnohem min nez digitalni kopie na steamu. Dokud to tak bude, lidi budou porad kupovat krabice.
            • :) Tak si to poškrtej .... protože digitální distribuce . Krabice už deset let nejsou IN . OU jééé ....
            • Pokud si prectes svuj predchozi prispevek, uvidis ze jsi udelal presne to za co me ted kritizujes. Ja sem prece nepsal ze z toho nic nemaji :P
            • A já někde psal že dostanou 100% ? Tobě nedochází asi víc věcí koukám ....
            • To je vlastne pravda, DVD, manualy, baleni do krabic nic nestoji, lokalizatori, produkce, distributori a prodejci nic nechteji a i reklamu jim kazdy rad udela zadarmo. Takze mas pravdu, tvurci her dostanou 100% ceny kterou das za krabici, me to nedoslo.
    • Overwatch
      Pořád to ještě můžeme napravit! http://elite.frontier.co.uk/register/#.UjL1_sZtbgk :)
      • Blondyr
        No jo. Jdu do toho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit