Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc zajímavé čtení. Člověka většinou nenapadne, jaké problémy musejí občas programátoři řešit v takových situacích.

    Díky za článek. *4*
  • fizola
    Pamätám si, keď som hral, prišla sa pozrieť aj spolubývajúca a nevedala odísť, zrovna sme boli v tej časti, čo je aj vo videu, na móle atď. proste tá romantická časť. Vtedy sa ona ako niekto, kto hry považoval len za zábavku pre deti, začala zaujímať, ako je možné, že dokážu vystihnúť emócie lepšie ako film. Proste jedna z najoblúbenejších postáv, popri Garrusovi z ME ktorý je prototyp týpka, ktorému zavoláš aj o polnoci že ti treba pomôcť
    • vonTossis
      Lépe bych to nenapsal.
  • x_ander
    Bioshock jsem dohrál před pár dny a musím říct, že imho je Elizabeth jedno z nejlepších NPC, které jsem ve hrách zažil. Prostě pecka.

    Ale co se týká těch mechanik, tak mi nedá si nerýpnout do toho až příliš okatého teleportování. Je sice pěkné, že to tvůrci pohlídali a Elizabeth se samozřejmě nikdy přímo neteleportuje v zorném poli hráče, ale někdy přiběhne z místa, kde se fakt neměla šanci "normálně" za tu vteřinu dostat a trochu to bije do očí. Ale to ni nemění na to, že ta hra byla neskutečný zážitek.
    • Souhlasím, Elizabeth je opravdu povedené NPC, ale teleportování je hrozně okaté (a často zbytečné a matoucí, není to horor*1*)

      Jinak mám k novému Bioshocku spoustu výhrad, žádná mapa, ale místo toho navigace "pojď tudy", žádný save load, jen konzoloidní checkpointy, DRM (Steam). Pár dalších věcí, co už si nepamatuji. Navíc si myslím, že příběh byl poněkud nešťastně podaný, i když nehrál jsem to s DLC tak nevím.
      • Momentálně taky doháním rest s Infinite a pravdou je, že mě nenadchl tak jako předchozí díly. Moc věcí, které mi prostě nesedí dohromady. Ale k tématu: fakt žasnu, jak Elizabeth interaktuje s prostředím. Samozřejmě se docela dost zjednodušil design úrovní, ale neustále mě překvapuje. A je holt roztomile naivní, no :)
    • michaliuz18
      u mne taky ,a taky alyx z half lifu
  • vonTossis
    Tohle je ovšem skvělý článek a fantastické video *4* A která z těch borek ve videu tu hru alespoň hrála? *1*
  • filias
    Nedávno jsem Infinite dohrál znovu a stále mě to po celou dobu bavilo na 100%. Byť se mi prostředí v prvním Bioshocku líbilo víc, tak Inifinte považuji za o něco lepší - právě díky Elizabeth, která tomu dává další rozměr. Plus velmi dobrý příběh.
    • Zásadní rozměry má Elizabeth na hrudníku.
  • 1. ji dubuje
    2. ji pohybuje
    3. ji designuje
    4. ji predlohuje (ta s tim rajcovnim prizvukem)

    takze tak trochu vsechny 4 *5*
  • Elizabeth zmenila režbu na zážitok Bohemia by mala pobrat pár takýchto borcov do svojich rad.
  • XXHUGOXX
    Všetci, ktorým sa hra páči sú mínuskovaný. To čo je toto ? Veď to je výborná hra vy retardi !
    • kamo, na ty hre je vyborna jen stylizace a mozna jeste ta elizabeth

      zbytek je tak nesourodej a povetsinou nudnej gulas, ze bych se nebal ji dat jako priklad toho, kam se muzou dostat hry, kdyz se snazi zalibit vsem
    • Resit minus a plus tady na games nema vazne smysl. Vyskytuje se totiz zde neznamy pocet jedincu, kteri travi svuj volny cas tim, ze naklikavaji sobe a jedincum s urcitymi nazory minuska a pluska respektive.
      Vypovidajici hodnota je tedy nulova a redakce na to vylozene prdi. *3*
  • Co je to za obludu na tom obrazku ?
  • vonTossis
    Stejně jako jsem schytal v diskuzi o Mass Effectu mínusů plný košík, tak si jdu zakoledovat znovu. Srdcem je BioShock Infinite má vůbec nejoblíbenější hra. *4*
    • Vidím, že si opravdový "Gurmán". Jak ME, tak BI: I jsou pěkné břečky. Aby jsi nebrečel, přidám svoji nejoblíbenější hru - Symphony of the Night
      • vonTossis
        Moc se mi líbí Dawn of Sorrow. A samozřejmě, tvůj názor a vkus jsou mnohem hodnotnější *4*
    • kickasl
      Mass effect!=Bioshock Infinite
      Pardon, moje chyba.
      • vonTossis
        Já provokuju a píšu pořád to stejné? Podívej se na můj profil :)
        • kickasl
          Uznavam- tvuj profil jsem neprochazel, ale ten prispevek na me tak pusobil.
          "Uz jednou jsem neco napsal a dostal milion minusek tak to sem jdu napsat znova, i kdyz je mi jasny, ze ty minuska zase dostanu- TAK JENOM DO ME(kdyz uz nemuzu dostat pozitivni pozornost, tak at si me lidi aspon vsimnou)!"- Takhle nejak to na me zapusobilo. No holt asi spatny prvni dojem. Tak ja se omlouvam. Jsem nemocny a tak je na tom moje nalada spatne a uz se docela slusne nudim.
          • vonTossis
            V klidu *4* Jen jsem poukázal na to, že když jsem napsal o Mass Effectu, že je to má nejoblíbenější herní série, tak jsem si to dost vyžral. A vím, že pro mnohé je BioShock taky strašná blbost. I když si myslím, že tehdy v té diskuzi pod Mass Effectem řádil minusový šotek/Mass Effect hater *4*
            • kickasl
              Tak ten Tě nemá moc rád :). I to jméno má příhodné.
            • vonTossis
              A už je tu mínusovač znovu *4*
            • kickasl
              A ja jsem deb*l. Ja si az ted uvedomil, ze jsi zminoval diskuzi o ME a tohle je diskuze o bioshocku(ono jak to ma oboji dve slova tak jsem to nejak sloucil).
              Jinak abych taky prispel do diskuze necim smysluplnym tak ME je pro me skvela serie(i kdyz ten konec 3 me - jako spoustu ostatnit - zklamal a k tomu zahrat si to znova, jsem se zatim nedostal, ale nekdy mozna sjedu celou serii).
              Bioshock Infinite jsem naopak ani nedohral. Ma to atmosferu a hlavne ve chvilich kdy se nestrili dokaze zapusobit, ale zatimco ze zacatku to jeste bylo celkem vyvazeny a i ty strileci casti me bavili, tak se mi to casem dost zajedlo a stalo se z toho pro me nekonecne a repetitivni strileni- ale strilecky nejsou zrovna muj nejhranejsi zanr, takze byt to treba ekvivalenti RPG tak si to uziju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit