Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947
  Nebo zafungoval hype a zbytečně se budeme těšit na něco co nakonec takové nebude :D ale to si v případě TLOU nemyslím, bude to minimálně tak dobré je to Naughty dogs tady moc kompromisů a downgradu přeci nebude. Tedy pokud to bude z poloviny tak dobré bbude to mačkat poslední část výkonu z PS4 jak z vymačkaného citronu *3*
 • Minulý díl jsem si to u těch trailerů taky říkal. Všechno to nakonec bylo součásti gameplay, akorát to v těch trailerech bylo zrežírované (načasování, pozice postav, apod.), takže to působilo bezchybně.
 • Jack1947
  Doufejme že trochu jo vypadá až moc dobře no... ale to minulý díl vypadal taky.
 • Jack1947
  https://www.youtube.com/watch?v=SCind34_cDc Myslíš tohle? nevím ted už to tak nepůsobí ale to bude tím že jsme všichni viděli gameplay z TLOU2.
 • No, je pravda, že to vypadá až moc dobře, ale ne zase tak dobře, aby to nemohl být reálný gameplay. Nejvíce diskutabilní mi zatím přišel ten fight v obchodě, kde Ellie prohodí čímsi skleněným. Ale taky ne nemožné. Interakce s prostředím tady máme už dlouho.
 • Stormangels
  Ten Gameplay takovejhle určitě na 100% nebude, cele mi to příjde jak Fake Gameplay
 • Jack1947
  Podle je imunní a není přenašeč jinak by ta ermáda a vědci nakonci v jedničce by oní asi moc zájem neměli, ale kdoví třeba jí jen chtěli zkoumat páč je fascinovaly ty houby :D
 • Taronyu
  Sa čaká na mimozemšťanov *1*
 • LGBTQ+? Přidají další písmena? *1*
 • Popravdě moc nezmiňuj to, že může být bisexuálka před homosexuály *1* Homosexuálové nejsou moc tolerantní v tomto. Ale neházejme všechny do jednoho pytle, ještě k tomu na internetu, kde každá stránka, úplně jiná skupina lidí s jiným názorem většinou stejným.
 • Majkl
  já si myslim, že je hlavně celou dobu imunní Joel, po tom čim prošel a je furt ok, jen se to snažil hodit na Ellie, aby nemuseli vyoperovat mozek jemu *4*

  ale sorry, na tuhle hru jsem až moc velký cynik, když umřel černoušek v jedničce, zakřičel jsem "hurá, konečně!" *7*
 • Honzys
  To že ženská políbí jinou ženskou, nebo že byla jako dítě zamilovaná do své kamarádky ještě neznamená, že je lesbička.

  Ellie může být jednoduše bisexuálka a to, že jí, po její zkušenosti se skoro znásilněním, momentálně přitahují víc ženy zní logicky. Když pak ale najde správného chlapa (a ne jen jako otcovskou figuru), tak jí klidně může přitahovat víc, než všechny žensky předtím.

  Jinak taková malá teorie. Ta tancovačka by se mohla konat u Tommyho, kam se Joel s Elie na konci jedničky vydali. A proč byl kladen takový důraz na ten polibek? Právě ten mohl zkazit celou tu idylku, která se tam odehrávala. Už nevím, jak přesně se ve hře přenášela ta nákaza, ale Ellie by tím polibkem (výměnou slin) mohla nakazit svojí partnerku. Ano vím, že v DLC se již políbila s Riley ale pokud si dobře vzpomínám, to ještě nebyla nakažená. Ona může být sice imunní, ale dost dobře může být také přenašeč a tím pádem tato idylická tancovačka u Tommyho může nabrat velmi nepěkný směr.

  Co si o tom myslíte a jestli bylo ve hře vysvětleno, že se slinami nakazit nedá, nebo že Ellie není přenašeč, tak mě opravte *3*
 • Majkl
  upřímně, když se vaše čtrnáctiletá dcera líbá s kámoškou můžete si říct, že je to jen fáze, když se ale líbá s frajerem váš čtrnáctiletý syn, víte že jde do tuhýho
 • Jack1947
  No vypadá to parádně, ta scéna mi nevadí ( byt ta druhá je trochu klabonosá) ... Ta míra těch detailů je až neuvěřitelná ( i když to se tehdy říkalo i u prvního dílu )
 • nightborne
  Takhle, neříkám, že by se to hrálo špatně, ale porovnej finální zážitek z boje v první TLOU s E3 trailerem na první TLOU =)). Ta naprosto uvěřitelná reaktivnost, dynamika zážitku, co prezentovali, se tak nějak vytratila. Samozřejmě doufám, že se u dvojky nebude opakovat nic podobnýho, ale... mám obavy =).
 • ucho
  mně tedy boje v jedničce přišly dynamické dost. s nepřáteli si člověk mohl hrát a trochu se přesunovat a nepřijde mi, že to vypadalo o moc jinak (dobře, to s tím vytažením zpod auta a podobné srandičky v jedničce nebyly, ale tohle všechno se naskriptovat dá). celkově jsem měl u jedničky z boje a jeho plynulosti velmi dobrý pocit.
 • Blue.Shark
  Atmosféra je bezchybná. Pokud bude zážitek ze hry aspoň poloviční, bude to trefa do černého. Ellie jako hlavní postava působí hodně sympaticky. Jen tak dál.
 • I ta grafika je moc načančaná, obdobně mělo vypadat poslední velké Uncharted.. prezentovali spíše release target na PS5 remaster.. *3*
 • nightborne
  Upřímně mě taky celkem překvapuje, že víc lidí nekroutí hlavou nad tím, jak se to takhle hrát velmi pravděpodobně nebude. Tedy, ne, že bych snad měl doma křišťálovou kouli, ale až moc věrně mi to připomíná trailer na první TLOU, který úplně stejně ukazoval fantasticky vypadající, dynamicky reagující akci, co pak ve finální hře nebyla ani za mák.

  Budu nicméně velmi rád, pokud se pletu =)).
 • Ale ono to opravdu v tom pribehu sedi. Kdo hral DLC jednicky tak to vi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit