Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Jak to myslíš rozumně vysvětlí? Co chceš vysvětlovat na tom, že jě někdo teplý? Prostě je a hotovo :D
  • Je dobré si také zjistit veškerá fakta. Stačí zajít na twitter Naughty Dog. Z E3 si nepamatuji jedinou romantickou, sexuální scénu. Neříkám hetero nebo homo, ale jakoukoliv. Možná jsem neviděl vše.

    "@Naughty_Dog 1. 6.
    Happy #PRIDE month! Today, we're celebrating our team, their families, and our fans and sharing our support for LGBTQ+ rights, representation, and inclusion."
  • taky mam ten pocit... nejvic si stezuji ti největší pokrytci.. zazil jsem to při vysilani.. ten hate byl slusny :-(
  • Nemyslím že by to nějakému chlapovi vadilo, spíše začíná být směšné až obtěžující jak je to všude. Ne že si uprostřed hraní řekneš, jé jé ona je na holky a v tom příběhu to sedí. Ale řeknou to v reklamním videu protože je to zcela samoúčelná, ale tak "superprogresivníúžasná" věc.
  • To mě asi nejvíc štve, člověk řekne svůj názor, podloží ho nějakým tvrzením a hned je xenofob, homofob a nevím co všechno dalšího. Jenže je pravda, že se najdou opravdu lidi, kteří nejsou tolerantní, ale není to většina, jak každý tvrdí.
  • Uplně zbytečná scéna, která učelově spouští nějakou vlnu kontraverze. Místo toho, aby se rozebíral jinak naprosto perfektní, dynamickej a plynulej gameplay, tak vschni budou řešit, že se tam ocicmali dvě ženský. Je trapný to politické prosazování ženské rovnoprávnosti a práv menšin. Nemyslím si, že je to až tak palčivý problém, jak nám to media ze všech stran předhazují. Štve mě politická agitka obecně, ale ve hrách už na ně jsem uplně alergickej. Za chvilku se bude učit ve škole, že alexandra veliká byla známá vojvudkyně a když si člověk dovolí podoknout, že to byl chlap, tak ho davy ukřižujou za to, že je to šovinista. Nedej bože, když by člověk třeba řekl, že v rámci nějakého svého roleplay se víc vžije do role chlapského protagonisty a proto má rád, když tu volbu má. Žijeme v demagogické době.
  • Neslyšel jsem o chlapovi, kterému by vadil pohled na dvě lesby. Že zrovna hráči her budou takoví xenofobové by mě nenapadlo.
  • Taronyu
    No úplne všade rozhodne nie su. To bude skôr len tvoj confirmation bias. A ano, má to byť jedno, presne o tom píšem.
    Že majú veľkú reklamu je spôsobené presne tým, že to mnohým ľuďom jedno nie je, a teraz mám na mysli oba extrémy, jak feminazi na jednej strane, tak bigotov na druhej.
  • ucho
    smutný je vyjadřovat se ke hře, u který jsi zjevně nehrál to, co jí předcházelo. proč tě to tedy trápí?
  • No ano, jsou mezi námi a vůbec, ale vůbec nic na tom není. Vždycky byli a vždycky budou, ale pořád jich je jenom pár procent. Proč ale potřebují tolik reklamy, to nevím. Zase úplně všude, jako je teď nově zvykem, to prostě vidět netoužím. Já si ani třeba nějak nechci zvykat na nový světonázor, že ženy jsou lepší, než muži, že být homo nebo někdo z dalších čtyřsetpadesátiosmi genderů je víc in, než být hetero muž/žena. Má to být jedno. Asi už jsem na to starý. TLOU se mi líbilo z jiného důvodu. Sexuální orientace hlavní hrdinky, je mi, jako zdravému dospělému muži, zcela ukradená a nepotřebuju to stále strkat před nos. Jestli si někdo myslí, že to je něco jiného, než úlitba dnešní vybáté době, tak si myslím, že se plete. Ale je to samozřejmě jen můj názor.
  • Lukyz
    Zajímavý téma. Musím říct, že hrát za lesbičku mi nijak extra nevadí, ale třebas za gaye a to opravdu nemám nic proti, mám mezi nimi dost přátel a kolegů, tak to by se mi asi hrát nechtělo.
  • Taronyu
    Omg, to teraz všade kde sa vyskytne príslušník nejakej menšiny, tak budeme nadávať, fuj zlé SJW si zase tlačia agitku? Títo ľudia sa bežne na Zemi vyskytujú, tak je úplne normálne, keď sú zastúpení v hrách či filmoch. Či už ako vedľajšie, alebo hlavné postavy. Rozdiel je, keď je to robené nasilu, na úkor všetkého ostatného, kde si autori len zaškrtávajú checkboxy, že kto každý tam musí byť, ako to robia napríklad najnovšie SW, tam ta agitka nechutne vytŕča. Tu je to práveže úplne prirodzené. Ellie je proste na dievčatá, no a čo?
  • Majkl
    nehrál, jen základní hru, tak díky za info
  • Nehrál jsi DLC? Ellie se tam líbala s Riley a byla do ní zamilovaná.
  • ZvacA
    Od dlc Left behind.
  • Tak pokud to rozumně vysvětlí tak asi nemám problém. Jestli to tam bude jen tak, aby jsme deseti hráčům z milionu udělali radost, tak je to dost smutny.
  • Majkl
    Od kdy konkrétně? Rozepiš se! A je zde bezpečné o tom diskutovat? U life is Strange stačilo zmínit slovo na L a dostal jsem ban, co na to místní cenzorstvo, uplatní se onen pověstný pokrytecký dvojí metr, nebo se zas budou rozdávat banány za věcnou diskusi? *5*
  • Tak možná proto, že jsi TLOU nikdy nehrál, tak nevíš, že Ellie je na holky už od začátku.
  • CRYPT
    Jsem nikdy TLOU nehral, vim jen, ze hra byla velice dobre hodnocena. Ale to vyteplene duo to jako fakt? To vam cpou homosexualitu do takoveho titulu? Nedela na tom EAware? (Rozumej Bioware)
  • Tak Ellie už má holku. To je dobře. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit