Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál autor recenze předchozí hru Endless space? Dost věcí popisuje, jako ohromnou úžasnou novinku, nicméně např. sestavení frakce z řady vlastnosti, bonusů a postihů atd.

    Respektive je to o tolik lepší? Endless space dostalo "pouhých" 6/10, přitom mě bavilo hodně (je fakt, že jsem to hrál až v pozdějšíím stadiu vývoje - s DLC a patchi)
    • Nemluvě o tom ,že sestavování frakce z bonusů, už existuje od doby Master of Orion2/Master of Magic. A tam bonusy nebyly tak generické a ještě k tomu šli vybrat rasy u MoM.
    • maros.goc
      Cela recenzia je strasne prehnana...
    • tady tem recenzím se nedá verit, je to tak +-3 body nahoru a dolu u kazdeho hodnocení
  • Tahovky mě nikdy moc nebraly narozdíl od RTS, ty miluju od dob Dune. Takže já bohužel stále čekám na Warcraft 4, případně jinou pecku.
    • VaZqeZ_EU
      Vyzkoušej "Meridian: New World" - www.meridian-game.com (je tam na stažení i demo).
      Není to sice žádná pecka, ale určitě tě to zabaví. *3*
      • po tej som pokukoval aj ja :D ale naposledy to bol este predbezny pristup a do toho sa mi moc nechcelo za 15e ale dik za info, uz stahujem demo, vtedy este nebolo :)
  • a zase tahova!
    • njn, strategie, jakykoliv, konz-ol-umentum nevoni, tak bud rad aspon za tahovou...
      • ked mna tie fantasy tahove moc neberu, radsej by som nieco viac realneho a v realtime.
        Inak mas pravdu, davaju prednost rubackam pred poriadou strategiou a neni sa comu ani divit, ked sa to na konzoli neda ovladat...
        • ted vyšel stronghold crusader 2, to je kvalitní strategie.
          • je to skor ako klasicka RTS, ci nejaky podivny mix? vyzera to celkom dobre, ale neviem uplne presne co od toho ocakavat :)
            • super dik :) takze mozem normalne budovat armadu a posielat na nepriatela, ale zaroven sa musim viac starat o samotnu pevnost a jej chod.
            • klasicka rts s durazem na ekonomiku a budovani tvoji pevnosti
        • ja ted objevil par panzer general like her na tablet, za par susnu, si rikam, to mi na chvili vydrzi, ale ty nenazranci do kazdy takovy hry cpou mikrotransakce a navic obtiznost mezi bitvama stoupa geometrickou radou, aby se tomu clovek nevyhnul, to bych blil...
          • VaZqeZ_EU
            Určitě vyzkoušej hru Open General (dělal jsem komplet interface *2*). Jedná se o remake hry Panzer General II s tunou nových scénářů a kampaní (1 Světová válka, 2 Světová válka, Středověk, Fantasy, Napoleonské války, Americká občanská válka, Korejská válka, Současnost i Blízká budoucnost).

            Grafika není nejnovější ale stále na tom pracujeme a podporuje snad všechny rozlišení. Tablet verze se připravuje a hra je kompletně zdarma! *3*

            Link: http://luis-guzman.com/opengen.html
            • VaZqeZ_EU
              Každá jednotka má smysl a není zbytečná. Pokud máš třeba dva druhy tanků, tak nemusí sloužit stejnému účelu. Je třeba důkladně prohlédnout jejich statistiky. Taky jde o to, že tvůrci kampaní jsou roky zapálení do historie a mnohdy opravdu do detailů kopírují jednotky jaké byly v té době na bojišti více, než v podobných hrách.
              Pokud se ti zdá, že jednotky které máš na začátku "stojí za hovno", jednoduše to reflektuje situaci, v jaké se dotyčné armády v té době opravdu nacházeli.

              Určitě doporučuji před spuštěním jakékoliv kampaně si ji vyhledat na fóru a přečíst si alespoň pár reakcí. Nemohu ti doporučit určitou kampaň, protože je to velmi individuální. Mohu ale potvrdit, že ve hře je dost kampaní které jsou jednoduše úžasné a epické. Některé jsou dlouhé, některé krátké. Některé jsou lehoučké, jiné opravdu tuhé a vyžadují skill.

              Pár kampaní ale ne všechny: http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?f=132&t=46498, http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=46561
              Návod: http://luis-guzman.com/OpenSchool/Tema3_en.pdf
            • zkousel jsem myslim spanelskou obcanskou, ale tak pulka jednotek byla uplne k nicemu, takze jsem pak uz nemel chut na nic jinyho...

              bych potreboval vedet, ktery ty campaigne jsou smysluplny, vyvazeny a hratelny
  • maros.goc
    žánrový mílnik? nie sú to trocha silné slová? alebo je to skutočne tak originálne ako svojho času Sacrifice?
    • Mato1987
      Nie, že by ma to nejako trápilo, ale to si musíš takto okato naklikávať "priazeň", to si až taký tragéd?
      • Ne že by mě to trápilo, ale proč máš potřebu speciálně lézt na českou diskuzi českého webu a prudit někoho ve slovenštině o hov ně?
      • trochu som nepochopil, preco by si mal nieco naklikavat? respektive, ako si nato prisiel?
      • kdyz te to netrapi tak drz hubu a nezasirej to tu offtopicem
        • Mato1987
          Kryplx zasahuje, dík za milé upozornenie.
          • diť má pravdu, dostal jsi co jsi chtěl. pak kdo je tragéd
    • Bože Sacrifice, to bola bomba! Dodnes si pamätám aj tých skvelých bohov a ich hlasy, Stratos, Pyro alebo James *4* Vždy ma mrzelo, že nebola dvojka ale možno je to takto lepšie už by to asi prvý diel neprekonalo.
  • Keyz
    Ku*va, to je vymakaný!
  • Hra je to výborná, ale nemůžu si pomoct, jelikož jsem hrál Endeless Space, tak mě hrozně dráždí UI, který mám asi někde v hlavě uložený pod přihrádkou sci-fi. *1*
    • souhlas, na druhou stranu jsem nemel problem se okamzite zorientovat :-)
      • Ahoj mám takový dotaz.
        Jelikož hraji Fallen Enchanters, mohl by někdo kdo hrál obě hry, je trochu porovnat.
        Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit