Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj .Mám problém .. Víte jak je v Ostravě firma Kafoor a v Praze firma Sheel plan? Tak já je tam nemám ... mám tam jen vyznačené pole které je prázdné:( Nevíte co stím? Moc dík!file:///C:/Users/Vašek/Desktop/ets2_00053.png foto:)
  • chtěl jsem se zeptat došel mi benzín a nevím jak mám postupovat dál?
    • dej F7 a entr
      *3*
  • Chtělo by to udělat nějaké dobrý tandem :-) Nevíte jestli SCS nemé něco v plánu ?
  • cau mohl by mi prosím někdo udělat do ets 2 kamion iveco 1500koní mod děkuju
  • Je fakt, že kdyby tam byl nějaký žebříček firem a jejich velikost, tak by to bylo zábavnější. Člověk by měl potřebu to neustále rožšiřovat. Tady sice můžete mít 300 řidičů, ale neustále hrajete jen tak. S tím by se hra stala zajímavější. Případně by se dal udělat i nějaký on-line žebříček (pokud to už neexistuje)
  • Na nový patch by mohli dát i toto, když jedete v kabině tak by tam mohly být i ruce bylo by to reálnější. *1*
  • Kdyby tam rači přidali poplatky na dálnici at to je vic reálny
  • Bohuzel hre chybi to nejzakladnejsi, a to je nejaky cil, proc jezdit, tedy napr. rozsirovani vlastni firmy a konkurence.
    V teto verzi jak to vyslo je to jen hezky udelanem ale zcela prazdne jezdeni a penize nemaji ve hre naprosto zadny smysl, nejlepsi kamion si lze koupit po dvou hodinach jezdeni a kupovani garazi a najimani ridicu je k nicemu, protoze jezdeni s triceti ridici a s nula ridici je porad naprosto totez, jen omacka bez ucelu.....

    Jakoukoliv aktivitu vyvojaru smerem k rozsirovani mapy apod. nechapu, kdyz je to ted hra zcela bez cile, jen hezky udelana, a to je IMHO bohuzel dnes velmi malo a hrac na to prijde po dvou hodinach hrani... *9*
    • Ahoj. Tak si nějáký "machrů, že si můžeš koupit po dvou hodinách hraní nejlepší kamion. *3* Já se po dvou hodinách sotva vyškrábal na 3 level a koupil si celej šťastnej Renaulta za 2 500 000 kč. *4* nevím, kterou hru s kamiony si hrál, ale Euro truck simulator 2 určitě ne.
    • Podle mě si tu hru ani nehrál a jen tady šíříš fámy. Po 2 hodinách ježdění těžkou koupíš nejlepší kamion, protože v ETC2 jsou určité "levely" na které musíš postoupit, aby se ti lepší kamiony zpřístupnili. Až na 25 levelu (aspoň myslim, možná ještě výše) můžeš koupit nejlepší kamion. Já jezdim cca 20 hodin a jsem někde na 15 tém.... Ty jen vycházíš z minulých dílů, kde to byla pravda - po 2 hodinách ježdění si opravdu člověk mohl koupit nejlepší kamion, třeba na půjčku... U ETC2 to tak neni, protože banka ti na začátku nedá půjčku, nebo jen minimální a na potřebný level se dostaneš až po desitkách hodin.... Samozřejmě pokud si tam člověk nenahází nějaké kraviny, které akorát nafixlují hru.
    • Tak to je zajímavé, protože tyhle hry "bez cíle" baví šílené množství lidí a to ne 2 ani 20 hodin... proto taky vznikají ty enormní množství módů jako tady http://stahnu.cz/magazin/nejlepsi-mody-pro-euro-truck-simulator-2
  • Jako já nevím, jestli je to správný pokus. Myslím, že přídavek se ani nebude moc pirátit, ani moc prodávat, protože není zrovna extra důležitý. Existují už stovky módů pro ETS2 viz třeba tenhle článek http://mujsoubor.cz/magazin/nejlepsi-mody-pro-euro-truck-simulator-2 a spousta z nich je i mapových, některé zaměřené i na Polsko, přitom pořád rychle přibývají...
  • Doufám, že přibude i sofistikovaný systém uplácení polských celníků! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit