Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hank90
    pribudne možnosť dodávať jed na potkany do polských potravinárskych firiem *3*
  • 10 ecek za detajlni polsko ale domovina jen jedna dalnice, aneb jak cesky vyvojar miluje svou domovinu.
    • ucho
      vymodelovat česke dálnice je velmi obtížné, neustále se měnící terén...
      • Doufám,že je v té hře přechod dálnic z Německa do Česka,kde se plynule přejede z dálnice do tankodromu a kamion skáče jak na pérách! *1*
  • Psychotic
    Předpokládám, že Česko tam bylo už v původní hře...?
    • Brno,Praha. Takze v podstate jen dalnice mezi nimi
      • Koukam, ze tam byli i offroad kamiony:)
      • Psychotic
        Dík. Já jen, že když už dělají přídavek s východní Evropou, tak by tam Česko mohli udělat trochu detailněji...
        • Vzhledem k velikosti CR a nastaveni vzdalenosti ve hre,by to nemelo smysl. Brno,Praha je dostacujici
          • Bude tam přidaná Ostrava :)
            • Ta bude až s asiijskym patchem:)
  • Takovýto typ DLC se mi docela i zamlouvá, ačkoli je normálně zcela odsuzuji... Přidání Ostravy, Bánské Bystrice a Košic se mi zamlouvá ještě víc. Myslím, že víc tam toho SCS stejně nenarve. Už jen díky poměru velikosti map. *3*
  • Doufám, že přibude i sofistikovaný systém uplácení polských celníků! *14*
  • Jako já nevím, jestli je to správný pokus. Myslím, že přídavek se ani nebude moc pirátit, ani moc prodávat, protože není zrovna extra důležitý. Existují už stovky módů pro ETS2 viz třeba tenhle článek http://mujsoubor.cz/magazin/nejlepsi-mody-pro-euro-truck-simulator-2 a spousta z nich je i mapových, některé zaměřené i na Polsko, přitom pořád rychle přibývají...
  • davidBray
    a zapracují tam i polské policisty? protože bez nich by to nemohl být simulátor kamionu v polsku *13* *15*
  • Kdyby tam rači přidali poplatky na dálnici at to je vic reálny
  • Chtělo by to udělat nějaké dobrý tandem :-) Nevíte jestli SCS nemé něco v plánu ?
  • chtěl jsem se zeptat došel mi benzín a nevím jak mám postupovat dál?
    • dej F7 a entr
      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit