Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas. Ovsem po prechodu na ''nove'' stranky mam pocit,ze zacinaji cilit na zcela jinou skupinu hracu,nez na ty,pro ktere byla EVE dlouhouletou modlou. Uz asi zacina jit o velke penize:(
    A taky duveryhodnost CCP u me znacne klesla,po letnim fiasku s Incarnou. Nebo spis NEIncarnou. Po 6 letech slibu jsem se nedockali niceho. Kdyby CCP neco melo hotoveho,vydali by to i pres protesty nekterych hracu. *2*
  • prijde mi ze si eve nikdy nehral
  • Ctyri roky hrajes neco co je dle tvych informaci takovy odpad? Da se po prvnich dvou vetach tvuj post jeste brat vazne?
    Neda.
  • Sakra uz je mi to trapne porad opakovat,ale v EVE se da platit herni menou za hrani. A velka cast aktivnich hracu to vyuziva. Tudiz hned prvni veta v clanku je ponekud nepresna. V EVE je velka cast zisku za koupi pilotnich licenci(PLEX),ktere pak lze prodat ve hre za ingame penize. Nebo si je nechat a prodlouzit si svou dobu.V konecnem dusledku je to mozna jedno(tak nebo tak se ty penize vrazi do PLEXU),ale pro pripadne zajemce o hru je to myslim dulezite.
  • Pred pár dňami so si po pol roku obnovil jedno konto aby som zistil, či by ma to zase trochu nebavilo. Hmm, nie. Po troch či štyroch rokoch hrania tam skrátka nie je nič nové, čo by som mohol skúsiť.

    Dnes už si ani nepamätám, čo ma na tej hre v minulosti bavilo. Neskutočný spam v local kanáloch vo veľkých systémoch, postovanie rôznych internetových mem, obrovský prílev teenagerov alebo iných detí, ktoré vypisujú všetko v nespisovnej angličtine a primitívnymi skratkami kedy každé slovo končí na z. Každá veta obsahuje lol, rofl a podobné infantílnosti... K tomu kopa designových chýb a nepohodlný ui, ktorý vytvára veľa možností na scamovanie, hackovanie a botovanie, tragický balans medzi jednotlivými rasami v pvp, neskutočne repetitívne pve, neefektívny boj proti rmt... a k tomu pridajte celkovú atmosféru nedôvery v hre (asi toto niektorí chudáci považujú za hc).

    Osobne nemôžem nikomu odporučiť aby začínal hrať túto hru ak neplánuje casual gaming hlavne s rl priateľmi. Ak si myslíte, že budete súčasťou "niečoho omnoho väčšieho," no tak to asi áno, veľkého botovacieho biznisu kde väčšina veľkých aliancií je napojená na rmt stránky a zvyšok na ccp a profitujú z insider informácií.

    Nepredpokladám, žeby sa to niekedy zmenilo k lepšiemu.

    *11*
  • Tak pod todle se podepíšu.
  • Jedna z častých mílek o EVE je, že 14 dní starý char nedokáže nic. Opak je pravdou. Sám jsem EVE dlouhou dobu hrál a i když už asi dva roky nehraju, stále EVE sleduju, protože to je opravdu neskutečná "hra". Kdo pochopí polovinu aspektů hry, nestačí se divit. Kdo v EVE ovládá všechno, je bůh, ale nikoho takovýho neznám. :)
  • celé to jenom dokazuje, že klíčem k úspěchu není zpočátku ani značka, ani reklama, ale prostě a jednoduše kvalitní hra, která se nesnaží kopírovat konkurenci...
  • Rozšíření na asijský trh? Ještě, že tu nemáme žádný levelování, to by nás asijští pařani pěkně rozdrtili XD
  • eve je bez debat nejlepsi mmo soucasnosti a urcite i blizke budoucnosti, bohuzel (bohudik) trochu HC a hlavne beh na hodne dlouhou trat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit