Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    To snad raději ne. To je opět jen těžení šutrů v hisecu a navíc tihle opravdu nemají nováčka co naučit.
  • Free s omezením? Tak to není free.. hrál jsem to, takže vím jak dlouho trvá "natrénovat".. bohužel rádoby"free" se zpomaleným trénováním a omezenými skilly? Mě to zní jako noční můra... :D
  • No já létal rád sám mise v lowsecu ve Vagabondovi. V misích člověk musel dávat pozor aby něco nepodělal, jinak by rychle bouchl a zároveň jsem musel hlídat local, aby mě někdo neulovil.

    Kdybych mohl dělat tohle, docela bych se i vrátil zavzpomínat. Ale T1 trash me moc neláká ... zvlášť když některé ty T2 moduly mě pomalu stály duši, než se natrénovaly. A to ani nemluvím o tom, když jsem viděl ty časy na skilly na dreada. Shodou okolností jsem zrovna potom přestal hrát
    *4*

    Ale jsem rád, že moje caldari kořeny, které jsem potom proklínal, protože ve fleetu jsem mohl akorát tak dělat ECM, konečně k něčemu jsou a lítají se i caracaly.
  • eStar
    Hromada lidí v griffinech s ecm je postrach a používá se to celkem často. Za klony už se dávno neplatí.
  • eStar
    Novinkou v posledních letech je ovšem pochopení že i nováčci jsou důležití a proto většina hlavních alliancí bere zřetel i na slabší lodě a hráče s méně SP. Často se tak létají třeba caracal a nebo rupture fleety, i když pochopitelně na stratopsy se používají většinou t3 cruisery a nebo pirácké battleshipy. Osobně bych ale nechal létat F2P i BC a t2 frigaty, to už by ty možnosti hodně rozšířilo.

    Příklad toho co se používá i teď.
    https://zkillboard.com/kill/55821150/
  • Souhlasím. F2P hráč bude fleetě úplně k ničemu. Regulerní boj nepřipadá v úvahu, elektronický ani omylem, průzkum v T1 frigatě, to je špatný vtip. Těžit nemá v čem, obchodovat kvůli skillům nemůže (loď na převážení zboží nemá), výzkum leda ve snu.

    Pro hráče, kteří odešli to také není moc lákavé, protože ti si musí pořizovat clony za miliony (aby nepřišly v případě smrti o SP), ale v těch rádobylodích vydělají statisíce.

    Jestli se tu nedávno hejtovalo, jak je black desert P2W, tak proti EVE je to úplně Standovsky křišťálově čistá ukázka "férového" přístupu. *4*
  • Veskoslav
    Což tebe naprosto vylučuje. Raději jdi hajat Maxíčku.
  • No nevím, už když jsem dávno předávno končil, T3 lodě byly docela novinka a T2 už neznamenal nic moc. Jestli F2P musí lítat v T1 křápech a ještě max cruisery .... i Goonswarm velice rychle pochopil, že 250 rifterů je fun na trolling, ale regulérní fleet je praktičtější.

    Ty omezení jsou podle mě moc tvrdé. Ale je pravda, že F2P* vypadá na papíře lépe než Trial.
  • Otázka je, jestli nové potenciální hráče doposud odrazovaly poplatky, nebo spíš to, jak je hra těžká.
  • Takze prumerne inteligentnimu cloveku to bude trvat min
  • kdysi davno jsme to zkousel, tenkrat sem mel monitor 1680x1050 a ten font ty hry byl tak mrnavej ze se na to nedalo koukat. *7*
  • Tak žádný free to play ale časově neumezené demo. I tak ale dobrý. I takto to jde dělat. Nakonec já u všech free to play, co jsem hrál a líbily se mi, tak jsem vždycky něco zaplatil a nelitoval.
  • Nebo CZ/SK Newbie Friendly Industries
  • eStar
    I s těmahle skillama a loděma se dá zažít dost srandy a vybavit určitě půjdou, jsem si jistý že alliance vytvoří koncepty flotil kde půjdou použít tak aby se každý mohl zúčastnit, ale je pravda že na platící hráče nebudou mít F2P žádnou šanci, dá se to brát prostě jako nekonečný trial.
  • Tak už jsem našel celý seznam povolených skillů (https://community.eveonline.com/news/dev-blogs/introducing-clone-states-and-the-future-of-access-to-eve-online/).

    Vzhledem k tomu, že je omezený i level těch skillů, tak nejenom že nenasednete do pořádné lodi, ale i ty "demolodě" * , co jsou povolené, nepůjdou rozumně vybavit.

    *) Frigates, Destroyers a Cruisers, tech 1, pouze vaší frakce. Tech II moduly, vzhledem k omezení levelů skillů, nepůjdou vybavit.

    V podstatě se během 21denního trialu dalo +/- dosáhnout toho, co bude mít free hráč jako limit. *11*
  • Musim rict ze asi otestuju, ale ponekud (vic) to zavani p2w ... defakto z toho co tu je zmineny je jasny, ze free hraci dostanou spis neco jako dlouhodoby demo.

    Jinak nevim jakej je aktualni stav, ale zadarmo slo hrat pokud mi skleroza slouzi odjakziva - kupon se da kupovat ingame ne? Jen to pochopitelne znamenalo stravit pomerne hodne casu vydelavanim prave na to hrani.

    Neverim pak tomu, ze by to privedlo zpet starsi hrace, penize jsou jen drobna cast problemu, primarni je, ze je to uz nejspis proste nebavi/nemaji cas/chteji vyzkouset neco jineho/...
  • Nevíte někdo, jaké skilly a lodě jsou omezené? Protože ty jejich webové stránky, to je fakt peklo.
  • Za rok do Black Widow možná sedneš (spíš ale asi ne), rozhodně jí ale nebudeš moci rozumně používat. Na to bych odhadoval, že 2 roky budou málo. *3*
  • bohuzel mi to omezeni F2P hracu zni, jako ze se platicim nikdy nebudou moct rovnat (absence skillu, lodi...)
  • Veskoslav
    Jako ani po roce hraní jsem neuměl některé věci:) A bitvy? Nejdelších 8 hodin života *1* Ale stojí to za to, jedna z mála MMO, co prostě když se člověk naučí hrát, tak tam zůstane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit