Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4 hráči, 1 jedno monstrum - hledání lovení. Proč mi to připomíná sérii Monster Hunter od Capcomu ? ;)
  • Osobně jsem čekal trošku jinak vypadající vzhled lovců(prvního odhaleného lovce) té příšery.
    Čekal bych pořádnej stylovej armor a do toho luxusně vypadající helmu...a né armor co vypadá jak kdyby na něm bylo 10 chladičů s ventilátorama *1*
    asi bude pořádné horko chlapci+samozřejmě v týmu nemůže chybět sexy kozatá ženská(což očekávam), se zapotí *15*
  • Jack1947
    Unreal strikes back ? ( tedy echm ... no s dinosaury ale aspon podle titulniho fota mi to tak nachvily pripadalo).
  • Mrakov by byl o dost lepší, nebo Namrakov
    Ruskej důstojník Namrakov :D
  • divim se jestli od tvurcu spatneho l4d muze vyjit neco dobryho *3*
  • nejsem si jist, že se dá říct, že by si mohl stoupnout před příšeru jakoby nic, v těchto hrách nevydrží nic jen tak postávat před big bossem, ale budiž ;)
  • TheGGG
    Vypadá to skvěle, jen nechápu proč je v každým spešl multinárodním komandu expert na těžký zbraně někdo z Ruska a Markov mě zní dost Rusky.
    • Mahcake
      A navíc jsou vždy plešatí...
    • MidnighT91
      Protože všichni rusové jsou experti na těžké zbraně...
      • Ronox
        No určitě jsou experti na všechno co jiného zabije :D V Rusku není nic nemožné.
    • Klid, určitě tam bude namakanej černoch s obří bezbolestnou, ženská s vesmírným kungfu a ultrafuturistickou odstřelovačkou a zašedivělej americkej veterán s doutníkem jim všem bude dělat velitele.
      • a bude mit dve pistole a na hlave kovbojskej klobouk *5*
  • Už na HL2 kdysy vznikla modifikace, že pár hráčů lovili jednoho neviditelného (mimozemštana). Nikdy jsem to nehrál, ale námět zaujal. Takhle si představuji, že měl někdo pojmout herního Vetřelce.
    • The hidden: Source

      Presne táto hra sa mi vybavila, keď som o Evolve čítal prvýkrát. Nikdy sa to neposunulo z betaverzie, ale vraj to ešte má svojich skalných. Chvíľu som to hrával, dosť hardcore záležitosť.
      • Hidden.... nahrál jsem hodně hodin.. hodně... ty vzpomínky *13*
    • edit: ten neviditelnej mimozemštan byl každé kolo ten, který jej v minulém kole dokázal jak marinák zabít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit