Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 'Tis a surprise for you, yes?
  • To by me zajimalo, jak jste prisli na to, ze kdo preferuje digtalni distribuci, tak je napred. To ja jako psat, ze jsou napred ti, co preferuji snowboard.
    • To jsou všechno finanční tlaky a souhlasit s tím může leda blb.
    • je to logické, fyzické nosiče už prostě nejsou v případě her potřeba. *6* x
  • Evropským hráčům vládnou Rusové
    • Těžko nám bude vládnout někdo, kdo nikoho nezajímá. *3*
      • myšleno tak, že ať se připojíš na EU server v libovolné hře, je tam tak polovina hráčů z Ruska
        • Tak já přesně chápu jak je to myšleno. Právě proto, že jsou všude nakýblovaný v obrovských množstvích, myslí si, že jim to tam patří. Ruská komunita je obecně prohnilá. Čest výjimkám, které hledají zábavu spíše s populací jiných národností a s tou svou nechtějí mít nic společného.
        • asi tak, v dotě není snad hra bez rusáka

          http://www.quickmeme.com/meme/3u1ew4
        • Myslím, že to se vztahuje jen ne F2P.
          • *na, ach jo, měl bych se zaregistrovat :-)
  • Full report chce registraci a v tom orezanym nic neni. Jaky staty byli v tom pruzkumu ? nebo to se jedna jen o ty 4 co jsou v grafech ?
  • Rozhodně mi tam chybí Švédsko. A švédové by taky byli na prvních místech imho.

    Soudě dle úplné dominanci v Counter Strike pro scéně, a nemalé zastoupení v evropské Dota scéně. Herní studia jako Paradox, Mojang, Avalanche Studios, Frictional Games atd. Zákon o internetu pro každého, švédská pirátská strana v politice, zima tak proč chodit ven, (!)Regular Ordinary Swedish Meal Time atd atd...
  • "Zajímavá data vylezla z Francie - tam prý hraje 58 procent lidí ve věku od 11 do 64 let. "
    No, obrázek tvrdí, že se jedná o lidi v rozmezí 6-64 let.
    • blixa
      Na tom obrazku je ale neco jinyho - ne celkovej pocet hracu, ale rozdeleni podle platforem.
      • Ale no tááák... *7*
  • Jack1947
    Ohromný tak nám vládnou v hraní Britové no... hrajou nejvíc ( ale jestli nejlíp). *7*
  • Foxtrot_cz
    Když jsem viděl ten úvodní obrázek článku, tak mi hned v hlavě zaznělo to klasické: EPIC!
    • Hnus!
    • Mato1987
      beeeee
    • Pokaždé když to vidím tak je mi smutno vzhledem k TBmu zdravotnímu stavu
      • Co mu je?
        • Rakovina...
          • Ví se nějak konkrétněji? Rakovina je vcelku široký pojem.
            • Někdy v dubnu natočil video, kde to veřejně oznámil. Tuším, že se jedná o rakovinu tlustého střeva. Mluvil tam ale o tom, že to doktoři vidí optimisticky, že se to zachytilo snad včas. Jaký je ale vývoj od té doby, to netuším.
              • Reakce na příspěvek:

                VLOG - How are things progressing ?: http://youtu.be/VhrcMTMPzT0
                To je asi poslední video kde o tom mluvil, ale nejsem si tím jistý.
      • flash789
        Ty ho znas osobne nebo co? Chapu ze je znamej, ale denne na svete onemocni lidi a i třeba umre a jen proto ze se nijak neprosadili tak na ne kazdej kasle, přitom to je uplne to samy nestesti. Ale ono je asi normalni litovat celebrity, si to samozrejme zaslouzej...chm
        • Ty jsi tak naivní. TB vytváří youtube obsah, který mám rád. Ovšem, že pro mě jeho zdravotní stav znamená více, než stav lidí, o kterých ani nevím, že existují. A nedělá to ze mně žádnou zrůdu, je to naprosto přirozené.
        • Třeba když umřel A. C. Clarke tak mi bylo smutno, když T. Pratchett onemocněl bylo mi smutno a chápu každýho kdo cítí s osobností která mu něco dala
          • Já jako malej spratek brečel, když umřel Paulie v Mafii. Ale takových asi moc není. Jo a doufám, že to nemusím dávat do spoileru.
            • Jack1947
              Paulie, no... spíše mně to překvapilo... nnež abych brečel... takovej divnej jízlivej pocit. *7*
        • Je to vcelku normální. Když někoho sleduješ/máš rád nebo si ho idolizuješ, ať už jen platonicky, přiroste ti k srdci a jeho neduh tě zasáhne.
          Samozřejmě, pominu-li ty emoce "na efekt", když umře někdo známej, na koho celej život sereš, ale předstíráš, že tě jeho odchod zasáhl, aby sis něco dokázal nebo ukázal lidem, že máš emoce a vnitřně si říkáš o útěchu a nějakou formu sounáležení.
          • flash789
            osobne by me bylo vic smutno kdyby se něco stalo sousedce, protože jsme ji párkrát videl a mluvil s ni, nechapu proc by me mělo byt smutno když onemocni třeba americkej prezident nebo tak něco. Platonicke idealizovani je mozna tak u náctiletých pubertaku nebo u lidi co to nemaji v hlave tak uplne v poradku, normalni clovek co zije realitou to nemůže brat vazne.
            • Jack1947
              Tak díky a dobrou noc a pěkné hezké sny bez násilý. Mrtvol pokud možno. Zas někdy. Kdybyses regnul měl bych tě rád ještě víc. (třeba). *3*
            • Jojo, Jack je Honza, stejně tak i John (je to stjený jako v našem Honza x Jeník)
              Pohodli a vcelku bez problému, díky za vcelku předmětnou "diskuzi". :) A ty ses nevědomky trefil do mě, já jsem zas Jirka. *15* Ale tady už to stejně balím, dobrou, pánové.
            • Jack1947
              Jasně dit to píšu... (není John honza nebo to je Jirka už nevím ne jirka je Džorž).

              Pokud někdo truchlí a je "citlivější" né snad šamponék gej... ( nebudme zlý)
              *15* *2* Nemám proti tomu nic a to jsem psal flashovy a opn ví všichni víme tudíž jsme se pohodli. *4*

              Honza těsně vedle... btw *5* Jsem Martin. Better call me Jack please
            • Honzo(pokud Jack má znamenat tvoje jméno, pokud ne, tak jen Jacku :o)), ještě aby, jsme chlapi, my nepláčem! A když jo, tak jen když nás nikdo nevidí a neslyší. :-) Ne, teď vážně, někteří lidi jsou prostě...citlivější. A raní je to asi více, než mě nebo tebe. Jsou zase tací, co ani na pohřbu celé rodiny neuroní ani slzičku a den na to už s ginem v ruce sedí ve strip baru. Proč ne, ty odlišnosti nás dělají krásnými. A nebo to dotyční, co plačou kvůli hvězdičkám, jen předstírají
              (Pokud to není odlišnost typu: brava pleti, jazyk, vyznání...haha, nemohl jsem si tuhle rasistickou poznámku odpustit)
            • Jack1947
              Tak to je logické ne že asi moc nebudu plakat za nějakého herce... budu možná brečet za svého psa, za někoho z rodiny , kamráda atp... ale za někoho koho jsem neznal, ke komu jsem nic necítil to asi moc ne ( i když věřím že se najdou i tací).
            • To s tebou, můj Flashi, samozřejmě souhlasím. Tyhle smutky mají tendenci rychle vymizet, netrvá to ani ty tři dny, dozvíš se to, řekneš si..."kurva, vážně? To je...to je blbý". Den seš z toho takovej špatnej a pak zase pracuješ jako dřív. :-) Pak se budeš cítít nekomfortně jen když ti to něco třeba připomene, jeho píseň, jeho báseň, jeho film...a nebo, jako tady, pitomá Britská vlajka. :-)
            • flash789
              Jo, když by umrel Tom Hanks tak by někdo mohl byt smutnej, asi tak tri dny...pak mu bude uplne stejne jako dřív, pujde na pivo, do práce, zahraje hru...mozna nejakej fanatickej milovnik se to pujde hodit..ale to je ten pripad nenormalnosti..
            • Jack1947
              Tak zrovna Tom Hanks (nic proti němu byla by to ztráta ale tlouštík zastaralej by taky už mohl opomalu zabalit u filmu... a dát možnost zazářit i starším).
            • No a s tvým oblíbeným hercem (za herce dosaď cokoliv) je to podobný, jako s tou sousedkou. Víceméně. Kdyby umřel Tom Hanks, taky bych z toho byl nešťastnej, jeho hereckýho talentu i lidskosti by byla škoda. A za ty filmy jsem si ho oblíbil.
              Pokud onemocní americký prezident, to už by chtělo notnou dávku..empatie(?) aby tě to zasáhlo, ale když umřel Masaryk, plakala taky "celá" republika. Lidi ho měli rádi za jeho výjimečnou osobnost. Rozumíš mi, snad.
              A věř mi, normální lidi neexistují. :-) Záleží, jaké celebritě se co přihodí. Náctiletí nebudou plakat za státníka, co dal lidem naději, ale budou plakat za svýho oblíbenýho cool zpěváka, co se stejně pravděpodobně ufetoval k smrti. Dospělý zase nebude plakat za nějakýho kluka z boy bandu, co umřel, ale za státníka si zasmutní. A hráč bude třeba smutný za svýho oblíbenýho komentátora, ale nějakej operní pěvec mu bude u zádele... :-)
            • flash789
              když se mu enco stane bude to skoda, stejne jako by byla skoda sousedky protože mi jednou dala dobrej kolac a ma fajn psa, akorát o ni by se nikde nepsalo..snad ti to pomuze pochopit jak to myslim.
              Mozna jsem uz starej, a plno lidi co jsem znal umřelo nebo se jim stalo něco vaznyho, takze na to koukam krapet jinak..
            • Jack1947
              Já ti nevím, zníš trochu jak se to říká pokrytecky nebo tak? To je jako říct Majkl Šumachr , může chcípnout páč ho neznám a F1 závody mně beztak nezajímaj.

              Tedy nevím... moýžá trochu ucty nebo ... dit všichni lidi co ho sledují (TB) budou truchlit pokud se něco stane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit