Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 'Tis a surprise for you, yes?
  • Tak já přesně chápu jak je to myšleno. Právě proto, že jsou všude nakýblovaný v obrovských množstvích, myslí si, že jim to tam patří. Ruská komunita je obecně prohnilá. Čest výjimkám, které hledají zábavu spíše s populací jiných národností a s tou svou nechtějí mít nic společného.
  • To jsou všechno finanční tlaky a souhlasit s tím může leda blb.
  • je to logické, fyzické nosiče už prostě nejsou v případě her potřeba. *6* x
  • To by me zajimalo, jak jste prisli na to, ze kdo preferuje digtalni distribuci, tak je napred. To ja jako psat, ze jsou napred ti, co preferuji snowboard.
  • asi tak, v dotě není snad hra bez rusáka

    http://www.quickmeme.com/meme/3u1ew4
  • *na, ach jo, měl bych se zaregistrovat :-)
  • Myslím, že to se vztahuje jen ne F2P.
  • myšleno tak, že ať se připojíš na EU server v libovolné hře, je tam tak polovina hráčů z Ruska
  • Těžko nám bude vládnout někdo, kdo nikoho nezajímá. *3*
  • Evropským hráčům vládnou Rusové
  • Jack1947
    Paulie, no... spíše mně to překvapilo... nnež abych brečel... takovej divnej jízlivej pocit. *7*
  • Já jako malej spratek brečel, když umřel Paulie v Mafii. Ale takových asi moc není. Jo a doufám, že to nemusím dávat do spoileru.
  • Ty jsi tak naivní. TB vytváří youtube obsah, který mám rád. Ovšem, že pro mě jeho zdravotní stav znamená více, než stav lidí, o kterých ani nevím, že existují. A nedělá to ze mně žádnou zrůdu, je to naprosto přirozené.
  • Full report chce registraci a v tom orezanym nic neni. Jaky staty byli v tom pruzkumu ? nebo to se jedna jen o ty 4 co jsou v grafech ?
  • Třeba když umřel A. C. Clarke tak mi bylo smutno, když T. Pratchett onemocněl bylo mi smutno a chápu každýho kdo cítí s osobností která mu něco dala
  • Rozhodně mi tam chybí Švédsko. A švédové by taky byli na prvních místech imho.

    Soudě dle úplné dominanci v Counter Strike pro scéně, a nemalé zastoupení v evropské Dota scéně. Herní studia jako Paradox, Mojang, Avalanche Studios, Frictional Games atd. Zákon o internetu pro každého, švédská pirátská strana v politice, zima tak proč chodit ven, (!)Regular Ordinary Swedish Meal Time atd atd...
  • Ale no tááák... *7*
  • VLOG - How are things progressing ?: http://youtu.be/VhrcMTMPzT0
    To je asi poslední video kde o tom mluvil, ale nejsem si tím jistý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit