Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odehrano nekolik hodin, a nejak se do toho nemohu dostat:

    1. Osobne postradam magicke dovednosti. Sice tam je heal, povzbuzeni party / oslabeni nepritele ale to je asi tak vsechno. Jo a heal se nesmyslne sesila jenom na blizko (musite stat u healovaneho) coz je totalni kravina.
    2 Skilly pro zbrane, luky, praky docela fajn. Kazdopadne ranged je OP - prakem davat prdu jak s kopim mi prijde minimalne divne.
    3. Nevim jestli si musim jeste pohrat s grafikou (vsechno na max.) ale postavy hrozne splyvaji s okolim. Az me z toho boli oci.
    4. Nevim jestli je to tak celou hru, ale v bitve se strida cela skupina A vs skupina B, ale nikdy ne po jednotlivych postavach na preskacku dle moralky nebo vule jednotlivych postav.
    • Ještě že jsi to nerecenzoval. Posledně se tu nesla recenze na Transport Fever úplně ve stejném duchu. Recenzent chtěl sandbox a vyčítal hře, že tam jsou ekonomická pravidla, která ale on nechce... Úpřímě, pokud chceš draky a magii, tak můžeš sáhnout prakticky po čemkoliv a bude to tam. V horší situaci je druhý tábor, který by radši jen ty meče a šípy a magii jen součástí legend a vyprávění. Těch her moc není. Posledně mě lehce zklamaly Legends of Eiswald. Nejdřív se to tvářilo pěkně historicky. Z různých strašidel dle questů se vždy vyklubaly lidé (vykradači hrobů na hřbitově, bezdomovec, atd.) Kněze v armádě jako slabého buffera a bylinkářku jako léčitelku jsem uvítal, ale jak se levelovaly a přibývala jim kouzla, už jsem lehce znervozněl, nicméně včera už jsem napochodoval do armády zombíků a duchů. *9* Už chybí kouzelníci
    • JamesFaith
      Pokud si někdo u historické hry stěžuje na absenci magie, očividně si vybral špatnou hru.
    • jamar28
      Trochu nefér vyčítat historické hře, že tam nejsou kouzla, nemyslíš (třeba léčení na dálku, jak chceš realisticky léčit někoho na dálku)? Asi jako bys EuroTruck Simulatoru vyčítal, že v něm nemůžeš řídit K.I.T.T.
      • Ocenuji tvoji snahu obhajovat logicke navaznosti v necem jako hra. Urcite tam uz nebude zadny dalsi skill ktery by se nezakladal na realite.
    • bukrr
      První bod se trochu tluče s druhým, nemyslíš? Chtěl bys fantasy, ale stejné poškození kopí a praku ti přijde divné *4*
  • tomekbobek
    Hra je to super jen jsem, až v polovině hry zjistil, že obtížnost je defalutně zapnutá na brutál :D
  • Paulcz
    Hlavní brána je past, rozhodně je lepší udělat díru do palisády.. laserem.. cool story :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit