Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Detaily, které hru zkrášlují co jsem si všiml během prvního závodu v Austrálii:
    - pilot gestikuluje rukama, když je např. blokován
    - od auta létají jiskry při přejezdu terénní nerovnosti
    - do posledního kola vám zatroubí fanoušci na tribunách
    - při tréninku jsou diváci na tribunách v prořídlém počtu
    - v kokpitu září paprsky světla
    - lze nastavit intenzitu rádio-komunikace
    Za mě prostě parádní F1, nechápu těch 6/10, skutečně ne :-/
  • Tak už to pařím a na 6/10 to rozhodně nevypadá, údajně značně nedokonalá inteligence protivníků ja je popisováno v recenzi nemohu přijmout. Hra je parádní, je pravda, že je to další F1 kde hlavních změn doznala soupiska pilotů a týmů, je však nutné dodat, že grafika vypadá zas o něco lépe, tváře pilotů jsou opět o něco autentičtější, hra je výborně optimalizovaná pro PC, auta jsou daleko více citlivá, zejména na výjezdu z ostré zatáčky, ovládání bez asistencí s vypnutou racing line dělá hru o další krok lepším simulátorem. Za mě 9/10, animace pilota v kokpitu zejména při replay stále působí dost roboticky, chybí mi ve hře praskliny v asfaltu u starších okruhů, průhlednost hledí přilby a pár dalších drobných nedostatků. Hra je opět udělaná tak, že sedne jak hardcore fanouškům tak i začínajícím hráčům :-) Mimochodem bonusové Ferrari z roku 1976 po shlédnutí filmu Rivalové jistě potěší ;-)
  • DusanMPupak
    Nevím, co si myslet o tom zatahování inovací oproti předchozímu ročníku do hodnocení, vytváří to nekonsistenci s předchozími díly, kde bylo inovací ještě méně. Díky historickému okénku by se tento díl, myslím, dal označit naopak za nejinovativnější z ročníků 2011, 2012 a 2013.
  • Ted uz se docela stava, ze bud AI nabouraji na startu nebo maji i poruchy. Dokonce jsem v docela male rychlsti bez vetsiho rychlostniho rozdilu bouchnul do jednoho AI protivnika a uletelo mu hned zadni kolo. Kazdopadne koliduji i mezi sebou
  • Mě by spíš zajímalo jak to s bouračkama ? Já jsem hrál naposledy 2011 a vždy mi dojeli všichni do cíle. což mě pak přestalo bavit.
  • chcel by som natocit video z hry F1 2013, ale neviem aku kombinaciu klavesov pouzit. vie niekto poradit? vopred dakujem...
  • mozem len potvrdit. skusal som hru na klavesnici aj s volantom, ale je potrebne trochu upravit citlivost volantu a tak...
  • F1 2012 sa mi pacila viacej ako 2013 , 2013 mi pride pomalsia a je spomalena neni tam dostatocny efekt , pri 200 km rychlosti nemam vobec pocit ze by som isiel 200km a brzdna draha je upne nerealna , hra mi pride ovela lahsia ako f1 2012, je viacej zamerana pre hracov nizsej vekovej kategorie
  • Ja jsem vic nez spokojenej, ovladani je lepsi grafika taky neco malo navic a co byste cekali ze tam bude za novinky kulomety na monopostech nebo co. Kdo je pravej fanda F1 tak do toho pujde a urcitte nebude zklamanej zatim nej f1 hra (schvalne nepisu simulator, protoze by se tady zas naslo blbecku co to budou vyvvracet atd.) jsem fanda f1 a proto zaslouzene odeme 10/10
  • To že se F1 chovají zase o něco reálněji neznamená, že by kvůli tomu překopali celej jízdní model.
    Vyzkoušel jsem si F1 2013 a oproti 2012 to zas tak velkej rozdíl neni. Auto se může chovat trochu jinak, ale že by nějak drasticky zasáhli do jízdního modelu se mi nezdá.
    A zatím co jsem napsal si stojím. Nechci tím nějak znehodnocovat hru, podle mě už jízdní model v F1 2012 byl dobrej, proto sem si hru koupil. Ty změny jsou opravdu drobné, navíc podle mě je jízdní model v současnosti to nejmenší, nad čím by měli v Codies ztrácet čas.
  • Nesouhlasím s "drobné změny jízdního modelu".. Když je pocítíš hned, co začneš hrát, tak podle mě drobné nejsou..
  • Přesně ono to ani o ničem jiném ani není než o zoufalství. Tu licenci prostě doje...li
  • zoufalec
  • A nebo naopak spousty opravdových závodů. To, co je F1 dnes, je sr*čka. DRS zóny, kersy, schválně se kazící penu, naprosto to zmrvilo celý tenhle sport. Nechápu, jak dneska někoho může bavit sledovat souboj dvou jezdců, když díky zvýšenému výkonu má ten druhý vždy výhodu. Poslední opravdu kvalitní F1 byla ještě tak rok, dva po odchodu Hakkinena.
  • letos je tu kladen velký důraz na práci s plynem a plynulé zatáčení, což je na klávesnici nemožné a proto se monopost dost často dostává do smyku a tím ztrácíte drahocený čas..
  • S čím přesně chceš nesouhlasit? Že člověk hned nepozná ty drobné změny v jízdním modelu?
    Souhlasím se vším co jsi napsal, ale ty jsi nějak nepochopil můj příspěvek.
  • Ristoro
    Někdo tady nepochopil sarkasmus.
  • Připadá ti oprava ovládání jako dostatečné a hodné 1000 korun? To by zvládl i patch zadarmo ale za to by vývojáři nic nedostali že.
  • Měl jsem 3 ročníky F1 a pokaždé kdys vyšel poslední patch mi hra spadla ( a dělali to všechny tři díly) Poslední díl sliboval multiplayer a dodnes jsem to nezprovoznil. Když jsem chtěl hrát s bráchou tak nás to po každé po pár minutách jednoho z nás nekompromisně vyhodilo ze hry. Poslední roky mě Codemastrers jenom ser...e. Poslední GRID už byl jenom poslední kapka. S touto firmou končím a na další díly jim z vysoko se...
    *16*
  • Souhlasim s tebou, na volantu je mnohem slozitejsi vyjezd ze zatacek jak loni. Vizual je lepsi, zrcatka,vetsi chyby souperu rozhodne lepsi rocnik jak loni! Recenzent hru nehral pac al do zatacek brzdi uplne v klidu, samozrejmne po startu nemuze jet clovek na doraz ale to je snad jasny ne? jedina chyba hry tak zustava, ze kdyz nechcete proste vas souper nepredjede to je skoda a dost to srazi celou hru ktera je vyborna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit