Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On by volant byl obecně nejlepší, kdyby si tvůrci ve fyzikálním modelu nevymýšleli. Pokud by to udělali pořádně, na ničem jiném, než na volantu, by to ani hrát nešlo.
  • Dovolím si nesouhlasit.. Řízení i s assistama je složitější než loni a poznat se to dá už při prvním kole.. Volant zatím bohužel nemám, takže tady soudit nemůžu, ale na Gamepadu to je poznat citelně.. AI jsou chytřejší, rychlejší a docela poruchy mají taky daleko víc.. Systém penalt už taky nebuzeruje za každej ťukanec a konečně jsou i funkční zrcátka.. Inovací je tam podle mně pořád víc než loni, takže fakt nevím, co za hru autor recenze hrál..
  • Styx
    Každému sedí něco jiného , mě třeba zase nevyhovuje gamepad (nejspíš na něj nemám ruce *3* ) Nevim sice jaký standard máš na mysli ale pokud jde o řazení a "hrátky s plynem" tak bych čekal že bude volant nejlepší (záleží také na jeho ceně) .
  • Jedině Gamepad
  • Nevím, jak to hraješ. Mě ta hra s volantem vadí víc, než dokážu překousnout. Asi jsem ze simulátorů zvyklý na jiný standard.
  • F1 sem nehrál, ale co se Fify týče, těch pár inovací zapříčinilo, že se ta hra hraje úplně jinak. Nebudu se tu rozepisovat, ale je to poznat hned od prvního zápasu.
    Ono možná u těch F1 to člověk hned nepozná. Někdo tady psal že se formule chovají trošku jinak atd... což člověk hned nepozná, obzvláště, pokud má zaplé asistenty.
  • Styx
    Tady není co řešit , pokud si to chceš náležitě užít tak je volant jasná volba . Ale hrál jsem na klávesnici předchozí díl a také se to dá .
  • F1 2013 jsou určitě nejlepším ročníkem od CM.. Nechápu, proč si stěžují na málo inovací, když například FIFA jich má možná ještě míň a dostane lepší hodnocení a ještě ji chválí až do nebes.. Vůbec mi jaksi připadá, že recenzenti v ČR tu hru snad ani nehráli.. *7*
  • Tys viděl jeden závod za svůj (beztak) kratičkej život co? *7*
  • Gamepad je na to dobrej.. Osobně taky používám *4*
  • Máš snad pocit, že F1 jsou FlatOut nebo něco podobnýho? *7* Jde tam o závodění, ne o vyřazení co nejvíce aut.. *3*
  • Půjde to hrát na klávesnici(gamepadu) nebo je na to potřeba volant?
  • Ataker
    Tak asi neumíš číst, protože z verdiktu by to pochopil i ten čobolácký blb...
  • Thorn1991
    Ale vesmes jen pri zacatku zavodu, pokud vyjizdis z posledni pozice
  • Nechceš odtáhnout na nějaký slovenský server? A cestou vzít své inteligentní kamarády? Díky.
  • divaku? no spi se u toho po obede dobre, to asi nikdo nepopre... *6*
  • Mám pocit, že jsou na Tiscali rádi, že jim tu recenzi vůběc někdo napsal. Jestli známka 6/10 je udělena jen proto, že je to další sezóna, tak to pak ani hru recenzovat nemusí. Také si myslím, že to bude dobrá jízda, jako pravidelný divák F1 a hráč sezón na PSX 1997-99 dále pak na PS2 99-2006 jsem s touto F1 sérií spokojen :-)
  • ne a ne zaject to poslední aspoň na stříbro aby se mi odmekl lotus :/
  • Na svete neni moc jinych akci, ktere by mely stejny nebo jeste vetsi pocet divaku. Kazdy zavod jsou to stovky milionu lidi po celem svete, kteri sleduji zavod. Uz jen z tohoto principu tvrdit, ze je to pro "vetsinu" lidi nuda je chybny predpoklad a dokazuje to tvoji naprostou hloupost a namyslenost, ze ani nema cenu rozebirat dale tvoji zcela mylnou uvahu, ze ktere vyvozujes, ze kdyz neni hra urcena pro vetsinu lidi, ze to neni klasicky mainstream, tak si nezaslouzi vic jak 6 z 10. Vetsi kravinu jsi snad ani rici nemohl *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit