Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, asi jsem cekal obsahlejsi recenzi, protoze na ni cekam uz delsi dobu a vy jste asi prvni v CR, co recenzuji Fable The Journey.... takhle to co se reklo, jsem si stejne zkusil v demu, takze me zajimalo, jako tam jsou moznosti, jak priblizne to je dlouhe, jestli tam jsou vedlejsi questy apod. ;) ale jo, pristi rok si to poridim me se demko libilo a doufam ze tam bude dobry pribeh
    • vedlejšáky tam nejsou, jsou tam jen možnosti kdy můžeš zastavit, najít truhlu, dát koni najíst apod. já to koupil za 500 korun a vůůůbec toho nelituju, kinect mi fungoval 90% času správně, kouzlení je fakt zábava, to ježdění s koněm je spíš nuda, ale zase jsou v průběhu jízdy rozhovory, takže za mě rozhodně nejlepší kinect hra a myslím,že by si zasloužila lepší prodeje.
    • asi moc dobre nerozumim otazce - jake jsou tam moznosti? jak to myslite? vedlejsi questy tam nejsou, jak je zminene v recenzi, je to koridorovka - neda se odbocit z hlavniho pribehu
      • no nevim jestli mi jeste odpovite :D az ted jsem se tady znova koukl.... no prislo mi, ze jsem se z te recenze nic moc nedozvedel, vubec mi nereklo, jestli ta hra stoji za koupi, nebo ne... cekal jsem to asi vice rozepsane a treba i kdyby v te recenzi byly trosku osobni dojmy...

        a to cislo mi uz vubec nic nereklo 6/10 je sice prumer, ale v hernim svete je 6/10 odpad... takze to mam brat, ze Fable The Journey je odpad? Nebo u Kinect her se dodrzuje ta stupnice znamek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit