Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NSA z tohoto musí mít vlhká stehna *1*
  • walltar
    Na zatím objednávku DK2 rušit nebudu ... Kdo OR vlastní není až tak důležité. Důležité je jak se to promítne do finálního produktu.

    Palmer Luckey tvrdí, že facebook účet nikdy nebude potřeba k používání, nebo vyvíjený na Riftu a myslím, že se to negativně nepromítne do HW jako takového. A když za to FB zaplatil 2miliardy USD, tak je v jeho zájmu aby to uspělo a osekaný HW uspět nemůže.

    No uvidíme ... musíme si začít dávat pozor.

    Jinak doporučuju přečíst tohle ... http://www.reddit.com/user/palmerluckey
    • :) nebojim sa ze bude "osekany" bojim sa ze tam bude mnoztstvo pridanych "vychytavok"
  • Farmville z první osoby, úžasný...
  • Osobne si myslim ze FB bude zo zaciatku opatrny a nebude sa moc tlacit do Oculusu. Jednak, vzhladom na cenu, je stale Oculus VR smerovany viac na HC hracov a medzi nimi neni zrovna nejake krute socializovanie a uprduvanie si na FB az tak popularne, a tak isto medzi developermi nema FB zrovna vysoky cveng (Zynga neni zrovna dream job pre vecsinu hernych vyvojarov). A druhy dovod preco bude podla mna FB zdrzanlivejsi je potreba ludi v Oculuse a ich udrzanie. Predsa len toto je dost specificka oblast a zohnat kvalitnych inzinierov, programatorov a odbornikov v tejto oblasti neni ziadna sranda. Vo FB nema problem Zuckerberg vyrazit ludi, pretoze PHPckove code monekys najde hocikedy (iste je tam aj cast skusenych a sikovnych ludi ale to bude skor mensi pocet). Naopak v Oculuse , aj preto ze je to zatial stale skor mensia spolocnost a je zamerana aj na konretnu vyrobu HW je to zlozitejsie a nemoze si zatial dovolit aby mu odtial zacali utekat zamestnanci.
    • Podivej se na sony a podporu linuxu na PS3 ... totok dopadne presne stejne. KLidne nejdriv prodaj hromadku HW, a pak ti k tomu prijde novej ovladac, bez kteryho ti nebude nic fungovat, a ten bude vyzadovat abys odsouhlasil, ze vsechna data na tvym PC patri FB.
  • MickeyMutant
  • Kurde chlapi... prvniho je az za tejden ne? ... co? ... Achjo... *13*

    "as if millions of voices cried out in terror and were suddenly silenced."

    Vazne jsem se na to tesil, ale jako zaprisahlej antifacebookar je tohle celkem slusnej dealbreaker.... mozna ze se vazne nic menit nebude (nepravdepodobne, nevrazim do neceho dve miliardy USD ktere nemam jen protoze jsem fanboy) a mozna taky lidi pro pouziti OR na cokoliv budou muset potvrdit kdo vi jaky podminky, byt online, mit FB ucet a odesilat kde co jednomu z nejvetsich smiraku na svete... to by byla bez ohledu na koncovou cenu VR setu hodne draha sranda, nebot osobni informace je to nejcenejsi co kazdy z nas ma... spalit ten proradnej facebook*16*
  • pokud oculus bude fungovat tak jak má, tzn zobrazí virtuální realitu za pár šušní, tak je nakonec uplně jedno, že zrovna oculus koupí nějakej cukrberg

    to hlavní, to že to fachá jak by řekl franta, je to to nejdůležitější a čekejte lavinu, která smete naprosto vše, tyhle breje zabijou kino, zabijou i lidi

    mi je uplně jedno, jestli koupim bryle adidas vr, sony vr, samsung vr, apple iVR, někde na foru stáhnu mod na doom3 a budu naprosto spokojenej

    carmack vždycky dodal, vizi prachy nekoupí, to si pamatujte
    • JezboX
      Kino má jednu pořádnou výhodu a tou je zvuk. Toho se doma snadno a hlavně levně nedosáhne.
      • To není pravda. Zvuk v kině je docela slabota. Jeden velkej rachot a nikdy jsem si nějak extra prostorovýho zvuku nevšimnul. To už bylo lepši si pustit první Matrix doma na DVD se správně nastaveným 5.1 a kvalitní apecem. Jinak se u VR počítá s absolutně novýma zvukovýma technologiema, který by měly umožnit sprostředkovat zvuk ze všech směrů, být citlivý na náklon hlavy atd..
    • já osobně si to koupim na hry, osobně se nemužu dočkat, až oprášim volant s pedálama, zapálim jonta a dám si formule *1* stovky s stovky kol, těšim se jak malej kluk i na blbý needy 3d vr edition ty vole tohle budou bomby

      spoustu lidí to sice odstřihne naprosto od světa (a bude toho plna tv), ale tak jejich volba
  • Tak mám už nějaký čas připravené peníze na veřejnou verzi, ale po tomhle si to tedy ještě hodně silně rozmyslím, jelikož mám silný dojem že se George Orwell dočká živého ztvárnění.
  • Palmer Luckey před pár minutami: "Facebook has a good track record for letting companies operate independently post-acquisition, and they are going to do the same for us. Trust me on this, I would not have done the deal otherwise."
    • Keyz
      To je stejně blbost. Jakmile někomu patříš děláš to co chce. Nic jiného v tom není.

      A jestli dalším firmám FB dovolí něco co jím dělá radost má své důvody. To je celé a klidně se to může lehce obrátit.
      • jednoducha matematika. Zalezi aky podiel v Oculuse si FB kupil. Ak maju menej ako 50% tak teoreticky si moze Palmer robit naozaj co chce (preto teoreticky lebo predsa len FB ma asi vecsiu silu, financnu aj pravnu a vedel by ich dotlacit do kuta). Ak si FB kupil vecsi podiel ako 50% tak chalanisko je este mlady, sprosty a naivny a Zuckerberk s nim vyzameta koberec ked bude chciet (ostatne to spravi tak ci tak, ma v tom prax, ehm...). Ostatne asi nikto ani necaka ze FB zacne hned od zajtra nieco radikalne menit v Oculuse. Osobne si myslim ze je to trochu dlhodobejsi plan nez sa zacne FB razantnejsie presadzovat v Oculuse, kludne aj v horizonte rokov.
  • Je tu z vás někdo backer OR? Podělte se o své dojmy. Trochu jako kudla do zad ne?
    • Keyz
      Řekl bych, že super.

      Mohou říci: Zafinancoval jsem brejle pro Fejsíček! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit