Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    tak to je konec
  • Jenze o ty jejich informace ... nikdo nestoji. Jako firma chces predevsim svuj produkt prodat, a to ze se franta sel prave vysrat te naprosto nezajima.
  • Vzhldem k tomu, ze FB je zhlediska firemniho vyuziti takova dobre nalozena mrtvola, tak je jen otazka (blizke) budoucnosti, kdy jeho akcie padnou na hubu. Takze realne si tu firmu koupili za 400M, coz znaci jediny - ani ti investori neveri tomu, ze to bude mit uspech.
  • presne takhle to take vidim, mam ztoho pocit ze zdlouhodobeho hlediska FB upada je to podle me hlavne generacni zalezitost, takze od FB dobry tah platit v necem co ma dneska velkou cenu, ale za par let potom nestekne pes...
    se podivejte kde je dneska ICQ a jak to bylo popularni nebo IRC, ktere se v jednu chvili vyhouplo na vrchol a pote se vratilo zpet mezi HC komunitu
  • Muze byt, ale to clovek pak nemuze verit nikdy nicemu a nikde nikomu, ale to je dle me trosku zbytecny a predcasny pesimismus. Navi, moc si nepamatuju na nejaky hw, ktery takovato zmena totalne odrovnala, ale muzes mi uvest par pripadu, treba se pletu.
  • Záznam konferenčního hovoru ohledně prodeje Oculi Riftu:
    http://www.shareholder.com/visitors/event/build3/stage/stage.cfm?mediaid=63723&mediauserid=0

    Moje pocity:
    http://puu.sh/7JPnC
  • walltar
    Ty dvě miliardy se rozdělili spíš mezi investory. Pochybuju, že by Palmer měl nějakou větší kontrolu nad společností.
  • walltar
    Tak to mě je u zařízení jedno jaká je na něm nálepka ... já netrpím akutním haterským syndromem. FB účet nemám, protože ho k ničemu nepotřebuju a myslím, že to je úplná zbytečnost. Ale nemám důvod je kvůli něčemu nesnášet, takže klidně ať je na tom napsáno Facebook ... pokud to bude funkční zařízení, tak si ho koupím.

    Pokud spojení s FB omezí negativně jeho funkčnost tak si ho nekoupím ... ale nebudu dělat závěry před tím, než ta CV1 bude k dostání.
  • wenceslaus
    Zdroj?
  • Za dve mliardy by si Lucky nechal zaviest aj analnu sondu. Takze jeho "uistenia" premna maju nulovu hodnotu.
  • co on ujistuje na redditu je naprosto irelevantni. Skutecnost konci vetsinou jinak
  • BookerDeWitt
    Oculus Rip
  • Tak v to doufám. Jestli to budou nějak propojovat, tak o to neopřu už ani kolo. Už jen ta informace, že je fb majitel mě dost odrazuje. I když pro mě asi stačí aby tam dali samolepku facebook a jdu hned ke konkurenci.
  • byl jsem jednim z prvnich backeru a tohle me teda dostalo. S fb si treba na.erte
  • Vis, ono neni od veci si procist diskuzi, nez neco napises. Obcas se i pres ty sr*nce co tu nekdy lidi pisou clovek neco dozvi. Treba to ze Palmer Luckey na redditu ujistuje, ze nic takoveho nebude treba.
  • walltar
    Jim tam už před tím nic nepatřilo ... měli většinu peněz z VC a takoví investoři chcou kontrolu nad tím do čeho investují. Peníze od backerů byli jen kapka v moři, která to pomohla rozjet. Kontrolu tam neudělali žádnou. Teď místo investorů. kteří chtějí udělat krátkodobý zisk a potom co nejlíp prodat jsou s velkou společností, která může mít dlouhodobé plány (samozřejmě je může podrazit ... ale to mohli i investoři)

    Já věřím, že integrace s FB nebude nutná ... OR by to jen ublížilo a pro FB by to nic nepřidalo.
  • Hele dost pochybuji, ze by FB do vývoje v týhle chvíli nejak zasahoval. A v budoucnu tady bude nekolik VR od ruznych firem a jestli pak pude vyvoj OR v oblasti her do kopru, nepochybne se do hry vloží i Valve *3*
  • JezboX
    Kino má jednu pořádnou výhodu a tou je zvuk. Toho se doma snadno a hlavně levně nedosáhne.
  • Jezis miaria nieeeeeeeeeee.

    Kristova noho mate rozbehnuty dobry biznis, potenical obrovsky, vsade oblubeny, este to ani neni hotove, marketing nemusite ziadny lebo si to predaju ludia medzi sebou, pripadne hry samotne. Staci to len dorobit, vydat a predavat. A hotovo.

    Nie, niekto zavonal peniaze tak hurá pome to predat vsetko. Ty ludia tam musia byt totalne mimo. Chcel som si Rift kupit ked bude hotovy ale urcite to uz neurobim. Ak niekto neveri v svoj vytvor a cele to musi "poistovat kapitalom z facebooku" tak nech ide dopr*ele.

    Uz to vidim, pri zapojeni oculusu do kompu navas vyskoci hlaska ze ak ho chcete pouzivat musite si zalozit ucet na facebooku a v hrach navas bude vyskakovat ako musite vsecko lajknut.

    CastAR je teda jasna volba.
  • eyebook *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit