Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No takhlě - mně se FB líbí v tom, že různé studia / firmy / produkty tam mají exkluzivní newsky a prezentace, které tam jsou dřív, než jinde a to je asi jediný důvod, proč na něj chodím. Technicky je FB podle mě čím dál horší, pořád ho předělávají a podle mě úplně zbytečně. Jinak takové ty věci jako přátelé a rodinné fotky jdou úplně mimo mě, nechápu lidi, kteří musí na FB vystavovat každou fotku, kterou zrovna pořídili - to je prostě ta dnešní nemoc, kdy lidi pořád musí s něčím machrovat a ukazovat se, každý chce být hvězdička a kdy v ničem nevynikají, tak se aspoň budou ženské fotit ve spodním prádle s vyšpulenou držkou a pak mít úžasný pocit z toho, že 20 ldií (se kterými se jinak vůbec nebaví) ji dalo LIKE.
  • Tushan
    a přesně takhle ho používají normální lidé. tak nevím v čem je problém nikdo vás nenutí hrát ty jejich podělany hry nebo lajkovat kdejakou cipinu a že se sem tam oběví nějaká reklama ja v dnešní době naprosto normální, tady na games mě reklamy se.... mnohem víc. ten hate je dost mimo ale chápu že za každou cenu jít proti proudu je víc in *7*
  • Díky.. takže nejprve bloknou celou částku a pak srazí na furt těch 50 S.. a platí nejen pro kreditky, ale i VISA debe. karty? viz. níže
    FAQ: "you are using a Visa/Mastercard Debit Card (tied to your checking account), please make sure you have the funds available for entire purchase price to cover the temporary authorization hold."
  • Varjag
    Dnes došlo ke zhoršení mojí nálady a zároveň k mému rozpolcení, protože jak nemám rád facebook (a ne, nepoužívám ho), tak se těším na OR.. to je situace :)
  • Robotron3
    To nevim, ale tohle sem viděl v Simpsonovejch stoprocentně. Asi to bylo v obou :)
  • To bylo ve Futuramě
  • Robotron3
    Všichni ne. Pro mě má facebook cenu, že jsem aspoň trochu v kontaktu s lidmi (vím co dělají, jak se mají), s kterými bych jinak už dávno v kontaktu nebyl.
  • Už tě vidím, jak v den oznámení prodeje stojíš nervózně ve frontě a pak utíkáš spocenej domů s helmou v ruce :)
  • Tushan
    všichni FB nesnáší ale dnes a denně používají *1* *7*
  • Co to zase máš za hloupý dotazy a prognózy? ...
  • To není pravda. Zvuk v kině je docela slabota. Jeden velkej rachot a nikdy jsem si nějak extra prostorovýho zvuku nevšimnul. To už bylo lepši si pustit první Matrix doma na DVD se správně nastaveným 5.1 a kvalitní apecem. Jinak se u VR počítá s absolutně novýma zvukovýma technologiema, který by měly umožnit sprostředkovat zvuk ze všech směrů, být citlivý na náklon hlavy atd..
  • Je to 50$, který ti nevrátí, pokud v červenci nezaplatíš. Těchto 50$ si účtují hned, jako zálohu a zbytek v tom červenci.
  • Pořád nevěřím, že Microsoft schválně učinil Win Vista (nebo 8) nepopulární, nebo dokonce nepoužitelné.

    Pravda, drobnější hyperbola, ale není to vše jen o úmyslu.
  • Nadhled je tu sproste slovo:-)
  • Ale vůbec. Pan . je jen lacinej hater ...
  • Všiml jsem si, že jsi tu psal o možnosti zrušit předobjednávku.. sám mám DK1 a zvažuji, že objednám DK2, nicméně rád bych ještě předtím DK1 prodal, ale zároveň bych chtěl učinit objednávku DK2 co nejrychleji :D...
    prostě když tam zadám údaje plat. karty VISA, dám předobjednat, tak to mohu pak následně zrušit? kdybych třeba DK1 nebyl schopen rozumně prodat.. a pokud ano, za jaký poplatek? je k tomu nějaký offic zdroj, který toto konkrétně objasňuje? hledal jsem v TOS, ale tam to nebylo nějak přesně specifikováno .. Dík
  • Robotron3
    Tohle na mě působí jako jeden díl Simpsonových, kdy byla vize budoucnosti, kdy internet a sociální sítě splynou ve virtuální realitu, kde se návštěvníci napíchnou a užívají si virtuálního prostředí. Spousta reklam nesmyslů, lajků, rovnou do hlavy. Akorát to mělo malou nevýhodu, že ty lidi neměli daleko k feťákům :)
  • Ked za tebou pride niekto, kto ti ponukne paradny balik penazi, prehadze ti to hodnoty. ;)
  • KronosDeret
    (Cartman voice): Im so seriously you guys, the FUCK?

    Penize, koren vseho zla. Jak moc asi zatlacili investori na Luckyho aby se dostali na "srandaprachy" akcie FB? Jak asi FB vampiri pouzijou svoji novou hracku? Myslite snad ze ji nechaji jen tak byt? Neposkvrnenou a ze si jen pricuchnou k ziskum? Jste blazni? Vydreni to az na kost jako spravna bezducha korporace tak, ze jediny pouzitelny verze budou "jailbreaknuty".
  • firebug
    Pro mě tedy dost šokující a nepříjemná zpráva, páč facebook z celého srdce nesnáším. Na druhou stranu je trochu předčasné vymýšlet nějaké katastrofické scénáře. Predikce, že bude nutnost mít FB účet k používání OR, či vyskakující reklamy a statusy přímo ve "virtuální realitě" teď, myslím, nejsou na místě. Třeba si Zuckerberg jenom uvědomil, že FB má svůj vrchol dávno za sebou a tak chce vedle toho něco investovat i do HW. Jsem sám zvědav, jak to dopadne...
    Nějak ale nemůžu pobrat přístup lidí z Oculusu. Mají tohle vážně zapotřebí? Palmer Luckey se v několika rozhovorech vyjádřil, jak je super být nezávislý, jak ohromnou mají komunitu, která vytváří pro OR software zadara, a že je o jejich produkt tak enormní zájem, že ani nestíhají vyrábět.
    Myslí si tedy, že tímto krokem osloví více zákazníků? Zalekli se vlastního úspěchu nebo případné konkurence a chtějí mít za sebou nějakého silnějšího hráče? Nebo ty prachy prostě potřebovali na další vývoj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit