Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Je to stejně absurdní jako nominace, nebo dokonce výhra EA v nejhorších společnostech.
  • MidnighT91
    Za 5 let bude hodnota Oculus Riftu 200 miliard a původní majitel bude plakat že chtěl od Zuckerberga takovou almužnu...
  • nekromant33
    Když má někdo za přátele spamující idioty - jeho chyba. FB je používaný natolik, abych ho používal jako instant messaging místo.... čehokoli co se vlastně dneska ještě používá. Pak na události, kam jednoduše takhle pozvu lidi (ač to potom i obvolávám, ale je to prostě něco místo diáře). Dál ho používám prakticky jako newsletter. Dost ohlášení ve sféře her a filmu je tam okamžitě, podobně jako se osvědčil v tomhle směru twitter (akorát FB není omezen počtem znaků).

    To že si o mě sbírá info... 1)kterej program to dneska nedělá; 2)nevím jestli zrovna nějaký korporace zajímá co já dělám, ale jestli z toho něco mají...
  • Musím přiznat, tohle byl slušej backstab.
  • walltar
    FB nemám a nemám důvod ho zakládat, ale zároveň nemám potřebu všude vykládat jak je to největší zlo světa. Spíš mě ten hate příjde jako nová módní vlna. A vůbec bych se nedivil, kdyby většina těch haterů měla FB účty a 2500 kamarádů. Jen je to prostě způsob, jak být zrovna cool. *7*
  • Inquisitor
    Jo bylo, používala to Lízi dcera :)
  • Inquisitor
    Já jsem si nikdy účet nezaložil, od začátku mi byla tahle služba nesympatická. Ale taky to nikomu necpu, jenom to prostě jde totálně mimo mě.
  • Tilwaen
    Zkus zabrouzdat (ke ještě stále aktivní) diskuzi ke článku o Skyrimu od Dana Vávry a budeš nabit na celý rok dopředu *1*
  • Tobě to musí vážně pálit.. *16*
  • Odulin
    Souhlas. FB je takový jaký si ho uděláš. :D
  • To stejné můžu říci o tobě. Jdeš proti proudu "haterů" FB a cítíš se in, že? A ne, FB dnes a denně nepoužívám. (další vnucená lež..) Služba je to v základu dobrá, to nikdo nepopírá! Že se dá používat s rozumem ke svému účelu opět nikdo nepopírá! Zkrátka a dobře přenech tyhle in, out argumenty dětem a přijmy fakt, že lidé nemusí mít problém se samotnou službou ale s praktikami okolo služby.
  • Robotron3
    Jako stádo se mi jeví spíš lidé, kteří na facebook nadávají. Kterých je tu nejvíc ostatně ;) Já chápu, že dětem a mladším lidem facebook nemusí dávat vůbec nic, jen v sociálních sítích vidí trapnost kde se lajkuje co se dá bezesmyslu. Ale pro dospělý, co mají třeba vlastní rodinu je to najednou snadný přístum k informacím od přátel a rodiny, nebo i od lidí, které potkali třeba jednou v životě a už se s nimi těžko někdy setkají, protože žijí na druhé straně planety. A lidi se o druhé lidi zajímají (normálně :)
  • davidBray
    nemám ho
  • Rok 2010: Facebook huj, bee..
    Rok 2014: Facebook fuj, bee..

    Pamatujte, ovce vzdycky beci se stadem..
  • wenceslaus
    Tak mě to rozhořčilo, že jsem si musel zmněnit status...
  • Kozy
    Docela mě překvapuje ta nenávist vůči Facebooku. V tý jeho vizi VR vidim budoucnost narozdíl od her.
  • nekromant33
    Přišel jsem kvůli komentářům... nebyl jsem zklamán. Davová hysterie mě dokáže nabít pozitivní energií na celý zbytek dne.
  • Mart9
    Jo, v Simpsonech něco takového bylo...
  • Robotron3
    Fotit se před zrcadlem a rodinné fotky, nebo fotky z cestování jsou něco jiného. To druhé je v rámci přátel přece zajímavé.
  • Ok, tak je možné, že to bylo i v nějakém "novějším" díle, který jsem neviděl - Simpsony sleduju jen po 17. řadu. Každopádně tam bylo přesně to, co popisuješ, Leela si tam na seznamce našla svého jednookého "Al Bundu" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit