Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdi si ven zahrát nějakou střílečku, na odreagování
  • Ani omylem.
  • Nač ta histerie? Velká firma ucítila výdělečný projekt, zainvestovala a pokud bude projekt dobrej a bude se prodávat, vrátí se jí investice zpátky a ještě něco vydělá. To nemusí nutně znamenat, že vám bude při každým použití skákat do ksichtu farmville. Až se tak bude dít, budu to nadávání chápat, ale zatím je to zbytečný.
  • Ještě dodám, že Facebook nakonec může být jedinou záchranou pro VR, protože VR bude potřebovat sakra velký marketing, aby se prosadila. Jistě že je tu řada lidí, co se na takový OR a další VR těší, ale je tu podle mě mnohem více lidí, co VR prostě nevěří. Ať bude VR fungovat nebo nebude, Facebook má sílu to protlačit jako hotový fungující produkt, a tak se může z OR nakonec stát první skutečně masově prodávanou VR HW. Nakonec ale stejně velká část lidí to zavře do skříní - o tom jsem bytostně přesvědčený.
  • To je ale prave ono. Receno bylo i ze to neprodaji a ejhle ouhle uz to je prodany a duvera je v tahu.
  • A teď vážně: Myslíte si, že OR VR bude vůbec někdy opravdu fungovat? Vždyť těch pokusů o VR tu bylo tolik a ani jeden ani trochu neuspěl. Všechno to byly naprosto zbytečné nesmysly. Občas mám pocit, že VR je jen marketingový žvást, podobně jako 3D televize.

    Já neříkám, že je VR úplně na nic a že by nemusela fungovat, ovšem myslím si, že v současné době to stejně bude takové, že si to koupíte, párkrát si to nasadíte, abyste viděli svou oblíbenou hru v trochu jiném pohledu, pak to sundáte, dáte do skříně a už to nepoužijete. Pořád je přecijenom příjemnější to nemít na hlavě. Bude to možná jinak až ve chvíli, kdy budou hry určené čistě pro VR, ale nečekal bych to u současných her. To je také případ Minecraftu a VR - nečekal bych najivně, že budou hráči mít VR pořád, protože to jednak v případě takové hry je naprosto zbytečné a k tomu je to nepohodlné.

    Moje další obava je náročnost VR na HW. Obávám se, aby se hry ještě více "nezblbňovaly" (prostě nebyly ještě tupější než dnes) jakožto ústupek VR a její HW náročnosti.

    Schválně si zkuste otevřít staré články o VR - a že jich je. Současná situace mi příjde prakticky identická a nikdo se nemůže divit, že jsem k VR dnes velmi skeptický. Jak víme, FB v poslední době nakupuje o sto šest a nedivím se tedy, že koupil i OR VR. Neviděl bych v tom ale o moc více než impulzívní nápad, možná strach ze ztráty trhu, kdyby náhodou ta VR jednou začala fungovat. *3*
  • Aj mne sa páči ako Facebook sleduje všetku moju webovú aktivitu cez trackery skryté v cookies. Lebo to je to čo hodnoverná firma predsa robí, špehuje svojich používatelov a pozbavuje ich súkromia.
  • walltar
    Tak bylo řečeno, že potřeba nebude ...
  • Facebook mě nijak neuráží a na Oculus se těším....u mě dobrý
  • walltar
    DK1 možná ... ale DK2 už bez sponzora nebyl. To už měli pokud vím 100 nebo víc M USD od investorů.

    A to všechno je udělané pomocí technologie z mobilů, která není optimální pro VR. Teď budou mít peníze na vývoj vlastních technologií, které to VR ještě zlepší.
  • Pane Pohle, prosím vás, zvedněte zadek a příbuzným povězte ať už vás nepouští na to dílo satanovo jménem internet. Poté se neprodleně vydejte směrem k vaší jeskyni.
  • Podpásovka to je určitě, na druhou stranu, jedině firma se silným kapitálem je schopná vyřešit problémy s nevolností. Navíc by mohla cenu ještě zlevnit. Jen doufám že pro používání OR nebudu muset mít FB, to bych byl jaksi v pr... :)
  • Inquisitor
    Jasně, to co můžu zažít ve hrách, tak běžně zažiju když půjdu ven. Já chodim ven pravidelně, ostatně mám les u baráku, ale nevim co to má s hranim společnýho. To bys mohl říct i o filmu a jak už je tu s námi dlouho.
  • N0isy
    K ničemu? Vždyť to fungovalo výborně i bez nějakého velkého sponzora a lidé by to kupovali po desítkách. Sám jsi to tu mohl vidět.
  • Stalking ludí na FB naberá nových dimenzií...
  • Brrrr uplne jsem se z toho opotil... fuj
  • Ja to vidim podobne jen jsem chtel nahodit i nazor z pohledu zhrzeneho kickstartera.

    Jinak podpasovka by to mozna byla malicko mensi kdyby to oznamili pred spustenim predobjednavek na dev kit 2 :D
  • https://soundcloud.com/highway62/internal-facebook-conference
  • Já zas nechápu, co za magory musí mít při hraní tu kravinu na ksichtě. Někdy v první půlce 90. let jsem měl možnost vyzkoušet tu starou VR a hned jsem si říkal, že taková hovadina nikdy nemůže mít úspěch. Jestli chcete realitu, tak zvednětě zadek od PC a běžte ven, bude tam i lepší grafika a vyšší rozlišení
  • PravyMonty
    http://www.youtube.com/watch?v=4r9dq17HcrA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit