Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    toto určite nehrozí a pokial áno od toho je PC aby sa tieto fičurky obišli. PC nie je konzola.

    To z čoho mám strach je stagnácia, ak si cukrík uvedomí, že masám na ich jednoduché aplikácie a casual hry stačí 1080p a povedzme 4K display by zariadenie "neúmerne" predražil tak zase sa na dlhé roky zastaví vývoj. Ono ani nebude dôvod rozlíšenie zvyšovať keďže konkurencia od Sony teraz zamrzne na 1080p po celú životnosť súčasnej generácie (5-6 rokov).
  • schumicrast
    Nechápu proč tady všichni brečíte. Nevím proč by se do Oculusu měli zákonitě implementovat funkce facebooku a nemohla by to být samostatná platforma. Zuckenberg před nedávnem koupil WhatsApp a zatím jsem si nevšiml nějaké integrace facebooku (třeba se tak do budoucna stane, nevím). Buďme rádi za nového investora a rozšíření povědomí o VR.
  • ad) nedostatek: a Palmer docela důkladně mnohokrát vysvětlit jak, stačí pohledat
  • tonnymontana
    ale neni to krasna doba?:D misto vojaku v ulici potkavam deti se smesne velkou cepkou a co nejbarevnejsi bundou v podstate jsou to klauni nekdy i ten mejkap maji:D clovek se zasmeje a nemusi do cirkusu heh
  • wenceslaus
    Přesně.
  • Podívej, sám doma DK1 mám. Dělá se z toho (většině lidem) špatně, ale pouze u her, které na to nejsou od píky (což je docela logické). A to "špatně" je dost proměnné, někdy je to fakt zlé (např. forcnutý přes VorpX Mirrors Edge) a někdy je to sotva citelné.

    Nicméně CC (resp. DK2) podle všech reakcí tento zásadní nedostatek vyřešil.
  • tonnymontana
    smutny je ze to tak dopadne:/
    waltar: fbook je takovej a podivej se kolik lidi ho pouziva:/
    jinak nikdo nevidel 2miliardy ale 400mega ostatni jsou jednicky a nuly:) urcite to ma v obchodu jinou cenu diky nestalosti trhu kor u fbook akcii
  • walltar
    Pokud by tohle udělali, tak by to zařízení nebylo použitelné a nikdo by si ho nekoupil. U OR jde o vtažení do hry a s FB oznámeníma by tě to nikam nevtáhlo. Pochybuju, že by FB potopil produkt, který koupil za 2mld.
  • njn... tak bude to pro ně asi větší reklama... Tak chápu to... business neni o tom jestli někdo má rád nebo nemá rád facebook.. ale o tom jak se dostat k co nejvíce lidem...

    BTW Minecraft je asi tak stejný mainstream jako facebook.. jen se tváří jako že ne... Lol to je stejné jako popová hudební skupina a antipopová hudební skupina, jak jsou obě na MTV tak je to mainstream... To co se dnes vydává za underground je možná větší mainstream než populární. Protože dneska je cool bejt rebel a hipster, a nezávyslej a odmítat konzervativní společnost... *5* A nejlíp jsou na tom lidé co vydělávají na všech skupinách... I love capitalism :)
  • tonnymontana
    taky to tak ctu ale znas to zamesic se zapomene a objednaji si to fanousci fbooku stejne:/ bohuzel lidi co se vyhejbaj socialni pavucine zas tolik neni aby prerusili plany fbooku:( hold oculus s carmackem je pro me neco co si urcite nekoupim dokud to nejakej hacker neocese a ja si smirglem nesudam stitek fbooku:D
  • Vrook
    No nevim, záměrně jsem napsal "údajně". Ale třeba když si člověk proleze reakce na sociálních sítích, v diskuzích, na forech, popřípadě fourchanech a podobnejch zvrácenejch komunitních debatištích, tak na pozitivní reakce narazí opravdu dost zřídka. Rozhodně v poměru ke smršti těch negativních reakcí.
    Podotýkám, že je blbost z reakcí na internetu vyvozovat nějaký jasný predikce neúspěchu, ale rozhodně to alespoň o něčem vypovídá.
  • Whoossain
    Už to vidim v barvách. Před připojením do hry se budu muset zalogovat na svůj FB účet. Začnu hrát, zabiju prvního nepřítele. Hra se zastaví: "Přeješ si sdílet svůj herní úspěch?" - odkliknu NE. "Skutečně si nepřeješ sdílet svůj herní úspěch?" - znovu odkliknu NE. Procházim temnou chodbou, slyšim kroky - najednou se hra zastaví: "Uživatel Xerxes si aktualizoval svůj status. Přeješ si navštívit profil uživatele Xerxes?". Otráveně odkliknu potvrzení, že informaci beru na vědomí, ale profil si navštívit nepřeju. Udělám další 2 kroky a hra se zastaví: "Právě jsi ve hře strávil svoji první hodinu, přeješ si změnit status a podělit se o svůj herní úspěch s přáteli?". Znovu odklikávám NE a pohybuju se dál temnou chodbou, když najednou na mě vyskočí potvora. Hra se zastaví "Líbí se ti tato hra? Olajkuj ji". Nas*aně zahazuju Oculus do kouta... Tenhle projekt mě celkem zaujal, ale po týhle transakci jsem o něj ztratil jakýkoliv zájem. Škoda...
  • wenceslaus
    Ale zkoušel první devkit. Už u Crystal Cove lidé psali, že se jim špatně nedělá (i ti, co jim u dev1 špatně bylo). Uvidíme, jak to bude u delšího hran, až se dostane lidem do rukou dev2.
  • tonnymontana
    Ale ja nijak nehodnotim notche jen souhlasim stim co napsal osobne minecraft nehraju neni to muj salek kavy:) kazdopadne je otazka kdo ma vic penez a smrtelnik to nemuze vedet. Firma co ma jeden den miliardovej obrat ma druhej den bezcene akcia jinak Fbook hodne nakupuje v minulem roce mel z obratu 5miliard jen snad 1procentni zisk diky tomu ze porad skupuju ruzne spolecnosti jako jine velke firmy. Jen ber corporaci jako takovou trema malo kdo vi ze samsung dela nejvetsi lode na svete a ma z toho velke zisky, vetsina lidi na ulici ti rekne ze je to mrtva firma:D
  • walltar
    Tak v řádů stovek tisíc to být ani nemůže .... pochybuju, že by se objednalo několik set tisíc Development kitů. A objednávky CV1 nejsou, takže ty ani rušit nejde.
  • C-BEAM
    nemám rád vulgarizmy ale na idiotov ako ty sa ani inak reagovať nedá.
  • wenceslaus
    Podobně odmítali generálové jednoplošníky... už to tu přeci už bylo a nefunguje to. Pak přišli Němci s Me bf109.
    Jde jen o to, zda to umožňuje současná technologie a z toho pohledu je takový srovnání s minulostí bezpředmětný.
  • Notchovi ujíždí vlak. Je to můž jednoho titulu a svůj úspěch už nikdy nezopakuje. Až skončí Minecraft, vzpomene si na něj bohužel už jen herní odborník.

    Je to bohužel tak, ale dneska se všechno propojuje s sociálníma službama. Mně se to taky nelíbí, ale trend je takový a já bych nečekal, že se během deseti let změní.
  • Takovej je taky plan. Ale tam jde spis o to ze tohle muze prijit nahle rok po vydani Oculusu s novymi ovladaci.
  • Kolik je "masové"? Pokud to nebude v řádech stovek tisíc, je to jedno. Facebook má dost velkou sílu to protlačit a prodat to milionům - to nějaký malý vývojářský tým sotva mohl. Dokonce ani Sony nemá podle mě sílu prodávat v tak velkých číslěch jako Facebook.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší