Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad už konečně obě ty dementní firmy zkrachují.... *9* *13* *10*
    • wenceslaus
      Rybář: "Zlatá rybko, soused chová pár Arabských plnokrevníků!"
      Zlatá rybka: "A ty si přeješ taky takové?"
      Rybář: "Co bych s nimi dělal? Já si přeju aby mu chcípli!"
      • wenceslaus@tiscali.cz - máš to v hlavě v pořádku? Nějaký Oculus Rift je dle mě naprosto zbytečné zařízení které nechci ani náhodou a Facebook? Ten už mě nezajímá vůbec. Takže tvůj rádoby vtipný příspěvek je úplně mimo...
        • wenceslaus
          No a co říkala anekdota? Že rybář koně nechtěl, jen si přál, aby sousedovi chcípli.
          Jako ty nechceš Oculus/Facebook, ale přeješ si, aby zkrachovali.
          • Neverim, ze v tomhle vesmiru existuje bytost, ktere by se podarilo neco vysvetlit tomuhle cloveku:-)
        • seprah
          on ale svět není plnej tvých klonů, ale lidi s různým vkusem a názorem, takže to, že tě to vůbec nezajímá, nejspíš vůbec nikoho nezajímá.
          • Zalez kašpárku, věkem můžu bejt tvuj fotr tak zmlkni...
            • Nebul! :)
            • seprah
              o to smutnější jsi případ
            • Ano ano teď si mi to nandal, pašák... Ale už zalez... *11*
            • walltar
              Tak potom možná nějaká psychická porucha? Protože u vyjadřování bych to tak na těch 11 viděl. *3*
          • a tvoje bláboly někoho zajímají ?
            • seprah
              věřím tomu, že rozhodně víc lidí, než tvoje neustálý stížnosti, hate a brečení, jako od pětiletýho rozmazlenýho děcka, kterýmu se věčně něco nelíbí, protože "prostě proto." nevím, co jsi za člověka, že tě neustále baví krmit diskuze tím odpadem, kterýmu bys chtěl vznešeně říkat "názory," ale od srdce ti přeju, abys z toho jednou vyrostl (nebo ti konečně začali psát prášky, který fungujou) howgh.
        • walltar
          Zajímavé ... vůbec tě to nezajímá, ale chceš aby zkrachovali.

          No nevím, ale to spíš vypadá, jako že tě to zajímá. A že jim něco závidíš. Protože když člověka něco nezajímá, tak nemá potřebu psát "Snad už konečně obě ty dementní firmy zkrachují"

          No myslím, že by si neměl všem tady lhát a říkat, že tě to nezajímá, když tě to očividně zajímá. Tak se prosím omluv a je to. *3*
          • Btw, mily slavny Waltar. Z tvojich prispevkov je uz DAVNO jasne, ze si skratka na cely "absolutne uzasny VR system" totalne nadrzany. Staci citat vsetky tvoje komentare vsade, kde sa NEDAJ LUCIFER zaser raz v nejakom clanku pise o OR. Dla tvojich reakcii mi to pomaly, ale iste pripada, ako keby ta za tie tvoje kydy niekto celkom slusne platil. Nie, netvrdim, ze je to prave tak. Zial, nic to nemeni na tom, ze tu o "mega uzasnom OR" nepises nic ine, len same pozitiva, v zasade som nemal moznost vidiet, ze by si pri nejakom clanku "ultra uzasny vynalez OR" nebodaj nejakym sposobom zabudol vychvalit az do nebies.
            Ale ved pohoda... Takych ako ty uz bolo, je, aj bude... Pokojne si tie zadrb4ne bryle kup, su to tvoje prachy a ked si mozes dovolit len tak vycalovat za totalnu tzv. VR (od ktorej ma konkretne OR stale na mile daleko, no je mi jasne, ze mi na tento prispevok zase raz odpovies tvojim UZASNE FUNDOVANYM sposobom... Tym skor, ze tu cely cas, odkedy sa kona hype okolo debilnych 3D bryli (pretoze v zaklade to ani nic ine skratka NIE JE!!!), vypisujes cele romany od vymyslu sveta. Osobne tipujem, ze prave ty VELMI RYCHLO vytriezves, len co ti tento vskutku "uuuuuuuzasny" produkt dorazi k tebe domov. Myslim, ze ked absolvujes co len niekolko "nablitych zazitkov", budes este napokon rad, ked tento najsamlepsejsi produkt (teraz skutocne uplne IDEALNE v rukach magora typu Zuckenberg) vobec strelis napr. na ebayi............ Hmmm, akurat neviem, ci tebou pozvracane "Raftacke Okulare", bude niekto ochotny realne od teba zakupit.
            A btw, ano, aj ja patrim ku generacii hracov, ktori v plnej miere ficali na PCckach od zaciatku 90. rokov tzv. "minuleho storocia". Zazil som kedysi VFX1 a bez ohladu na to, ze cela technologia postupila odvtedy o VELKY krok vpred, z mojho pohladu je cely OR v podstate stale len kvazi "vylepsena" verzia povodnej VR helmy VFX1. Skratka, len upravene na dnesne pomery, nic viac, nic menej....
            Ale ano, chapem... napr. clovek ako si ty nic podobne neuzna, ani keby ti koleno vrtali. Ale nevadi, len do toho... Rozhodne si OR zakup, pretoze ked sa to tak vezme, tak my......... vsetci ostatni....... praveze potrebujeme doslova POKUSNYCH KRALIKOV ako si ty a mnohi dalsi, ktori si tuto trapnu nahrazku tzv. "Virtualnej Reality" nenechaju ujst a kludne za to vyhodia dobrych 400 EUR (prinajmensom... pri objednavke zo zahranicia). Takze v podstate ano............ len veselo chod do OR, vysol za to prachy (ocividne mas take financne prostriedky, ze ti nerobi problem minut len tak mirnix dirnix cca 10.000 Kc za p1covinu, ktora je vlastne stale VYHRADNE vo vyvoji...).
            Mno... tak sup, sup... objednavku mas uz iste davno zadanu, teraz sa uz len vytesuj, co za vskutku absolutne uzasny produkt k tebe dorazi........ Jo....... a ked sa prvy raz poriadne doblijes, nezabudni nam tu o tom podat spravu, ked uz sa tak velmi hras na "Pana Objektivneho Pozorovatela" *7*
            • wenceslaus
              Těžko uvěřit, že v takovém příspěvku někomu vyčítáš zaujatost. Vždyť tvoje ironické "uuuuuuzasne" zdobí snad každý řádek. Navíc mám pocit, že nejsilnější argumenty jsou pro tebe vlastní přesvědčení a CAPSLOCK.

              VFX1 jsem zkoušel taky a nechápu, jak to můžete porovnávat.
            • C-BEAM
              Degen: napísal si dlhý prispevok svojim vlastným retardovaným spôsobom ale povedal si iba jedno veľké nič. Prakticky všetko čo máš okolo seba je vylepšením starších technológií, prečo by to malo byť u VR okuliarov inak ? Si jeden z tých čo zažili VFX1 a ktorý na základe jednej negatívnej skúsenosti principiálne odsudzujú celú technológiu... a to je naprosto na hlavu padlé.
            • Mart9
              Přečetl jsem sice jen 1,5 řádku, ale musel jsem dát +1
            • walltar
              Tak z tvého příspěvku je zase poznat, že si přesvědčený že to bude to nejhorší na světě. Já jsem osobně neslyšel ještě o nikom, kdo by se z toho pozvracel. A dost lidem se nedělá špatně ani z toho prvního nedodělaného zařízení.

              Já za to ty peníze klidně utratím ... a potom to budu moct zhodnotit, subjektivně. Protože já vždy hodnotím subjektivně, nejsem robot. A pokud mě z toho bude nějak moc blbě, tak to někomu střelím.

              Ano objednávku už mám co to oznámili ... nevím co ke mě dorazí, a může to být klidně sh*t. Ale to nějak nemůžu zhodnotit před tím, než to zkusím. Ne?
            • On má jen spoustu času, takže se může věnovat obraně toho, o čem je přesvědčen, že bude dobré. Akorát já teda moc nevěřím tomu, čemu věří on - OR, TESO. On narozdíl ode mě má dost peněz, aby si mohl dovolit takto experimentovat a předobjednávat kdeco. Přejme mu to a doufejme, že nebude zklamán. *3*

              Jak už jsem psal dříve ve svém velmi ceněném příspěvku, bylo by vhodné, aby si fanboys prošli historii VR a trochu se z ní poučili a umírnili své nadšení. Jak dlouho se už vyvíjí OR? Není to zase tak krátce a jak dlouho se ještě bude vyvíjet, že? I přes velké výdaje a obrovskou snahu a mnoho desítek let zkoušení VR pořád není ono a to o něčem vypovídá.
          • walltar tiscali.cz - jasně, ty taky nemáš všech pět pohromadě... *11*
  • njn... tak bude to pro ně asi větší reklama... Tak chápu to... business neni o tom jestli někdo má rád nebo nemá rád facebook.. ale o tom jak se dostat k co nejvíce lidem...

    BTW Minecraft je asi tak stejný mainstream jako facebook.. jen se tváří jako že ne... Lol to je stejné jako popová hudební skupina a antipopová hudební skupina, jak jsou obě na MTV tak je to mainstream... To co se dnes vydává za underground je možná větší mainstream než populární. Protože dneska je cool bejt rebel a hipster, a nezávyslej a odmítat konzervativní společnost... *5* A nejlíp jsou na tom lidé co vydělávají na všech skupinách... I love capitalism :)
    • tonnymontana
      ale neni to krasna doba?:D misto vojaku v ulici potkavam deti se smesne velkou cepkou a co nejbarevnejsi bundou v podstate jsou to klauni nekdy i ten mejkap maji:D clovek se zasmeje a nemusi do cirkusu heh
  • walltar
    Jinak pro všechny co tu nadávají, jak Palmer někoho teď zradil ...

    http://dudehugespeaks.tumblr.com/post/80832803371/riftbook tohle psal jeden z prvních investorů OR. A je tam jedna věta, která přesně vystihuje podstatu toho co se teď stalo. "When a company raises money from venture capitalists the end game IS acquisition."

    Palmer už neměl kontrolu nad společností dost dlouhou dobu ... jakmile nabrali investory, tak ti investoři rozhodovali o budoucnosti OR. A akvizice prostě byla nevyhnutelná ... pokud by je nekoupil FB, koupil by je někdo jiný. Protože O tom investování je. O vydělávání peněz. A když investorovi někdo nabídne 2mld dolarů, tak ten neřekne ne.

    Takže tenhle clusterfuck tu měl být už v době, když OR oznamoval první investory. To co přišlo teď je jen důsledek toho.

    Říkal jsem to tady už několikrát ... a řeknu to znova. 2,5M USD nestačili na nic, to byli peníze tak na zřízení kanceláří a rozjetí výroby prvního DK1 ... bez investorů by to mohli zabalit a pravděpodobně by skončili ještě před tím, než by nějaké DK1 doručili lidem, nebo hned potom. A každá společnost, která bude dělat VR bude mít za sebou někoho velkého ... protože novou technologii na koleně v garáži dneska do prodeje neuvedete. Na to potřebujete desítky milionů USD.
    • Myslim ze ludia niesu ani az tak rozhorceny zo samotneho predaja, keby OC povedzme kupil Google , si myslim, ze by bolo trochu menej zloby. Tu ide skor o ten fakt ze to kupil FB a aku ma historiu samotny Zuckerberg a ako sa sprava FB voci tym ktory ho defacto zivia - uzivatelom (tym nehcem povedat ze iny sa spravaju nejak lepsie).
    • To je vsechno strasne moc pekny ale v tom pripade proste nemel nikomu pri KS rikat ze to neprodaj. O tom to cely je. Kdyby rekl ted to neplanuju ale do budoucna to vyloucit nemuzu tak mu nemuze nikdo rict ani popel.

      A jeste pridam legracni obrazek abych dostal vic plusiku protoze pak budu mit vic pravdu... http://i2.minus.com/iWXWNZDHfng19.png
      • walltar
        Hmm tak technicky to prostě nebylo možné ... mohl říkat co chtěl ale jakmile bral investory tak prakticky prodal firmu. A už nebyl nezávislý. A to se stalo chvilku po KS ... a nikdo proti tomu neprotestoval.

        To fakt sou lidi tak naivní, že si mysleli, že udělá VR pro masy za 2,5M USD? *7*
        • To si fakt myslis ze si nekdo z lidi dokaze spocitat kolik stoji vyvoj VR? Byt jen ramcove? :D
  • Jestli Zuckerberg ublíží Oculusu, tak si hodím mašli:)
    • Tak už si jí nasazuj...
  • schumicrast
    Nechápu proč tady všichni brečíte. Nevím proč by se do Oculusu měli zákonitě implementovat funkce facebooku a nemohla by to být samostatná platforma. Zuckenberg před nedávnem koupil WhatsApp a zatím jsem si nevšiml nějaké integrace facebooku (třeba se tak do budoucna stane, nevím). Buďme rádi za nového investora a rozšíření povědomí o VR.
    • Akvizice WhatsAppu proběhne až někdy koncem roku... A stejně jim jde akorát o data o uživatelích, takže nějaká větší integrace nebude potřeba - stačí když si je spárují pomocí čísla.
      • Hlavne nebudou udrzovat vic aplikaci, jednoduse si z toho vemou co se jim hodi a zbytek zrusej. Ten proces samo muze nakou dobu trvat - rekneme rok, nebo dva. Brejle od fuckbooku si rozhodne kupovat nehodlam, stejne jako trebas produkty sony ... (taky pekny zlodeji a podvodnici)
  • Na nic neprispivam, nic nesleduju, drzim hubu a cekam co se namane, prectu si recenzi, mrknu na video a pak treba zajdu do obchodu.......nebylo to drive normalni?:-)
    • Stejně jako bylo dřív normální chodit pěšky, bavit se převážně házením kamenů a bydlet v jeskyních.
    • wenceslaus
      Bylo. Jenže to by projekty jako Kingdom Come, Oculus Rift, Star Citizen... a další vůbec nedostali šanci.
      Takže - ještě že je tu dost nenormálních a snad nás bude víc.
      • Nerikam, ze to neni fajn. Ty hry jsou moc zajimave. Asi to pisu spis kvuli tomu, ze mi pripadne, ze byli drive hraci vdecnejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit