Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako necraftit? V hre ktora je zalozena na technologii? To nedava zmysel :) Ved v tom je najvacsi sex appeal sci-fi tematiky.
  • s games ja skončil, tahle hra si nezaslouží tolik pozornosti aby tu za pul dne bylo 60 prispevku. vy jste proste hloupí konzumenti, ovce a je mi z vas zle. pojebany mainstream. už vidim jak tomu tu da grygar nebo smutny 10/10 *11* jdete se posra+
    • Tato diskuze je otevřená všem a tvým příspěvkem bude od teď JEN MLČENÍ!
    • Ať počítám, jak počítám. 60 příspěvků o falloutu za den jsem nenapočítal. Jak jseš na tom s matematikou? Já dělal reparát, a jsem na tom lépe než ty. Zvládnu si ty příspěvky spočítat. :D
    • (teďka by to chtělo rychle přesunout Games na novou adresu, aby už nenašel cestu zpátky, hihi *4* )
    • Žilka v mozku praskla, svěrače povolily...
    • Super, tak to hlavne dodrz a nevracej se.
      • co bych se vracel do tyhle degenerovany společnosti
        • Za dva tydny ti konci prazdniny... muhehe *1*
          • Jemu ne, on se těší na kornout dobrot a první den ve škole !
    • Jdi jdi! Val val! Už sa nevracaj!!! *15*
  • Doufam ze vylepsena verze PS4 vyjde driv nez F4 :-).
  • Keby sa fallout vrátil ku starej dobrej klasike a bola by to opäť izometrická ťahová stratégia aspoň tak dobrá ako prvé dva diely tak by som bol nesmierne rád. Takto ma to obchádza obrovským oblúkom...neviem no, mne trojka ani new vegas vôbec nesadli, niekoľko krát som sa k ním vrátil a nikdy som ich nedohral. Po prechode do 3D hra stratila to kúzlo, ktoré robilo hru výnimočnou a očarujúcou....Je to fakt škoda.
    Keď som spomenul ťahovú stratégiu, pamätá si niekto na spellcross?
    • Inquisitor
      Ono Fallout 3 a New Vegas má tak specifickou podobu, že to má člověk buď rád a nebo to nenávidí. Mě to baví a na čtyrku se těšim, ale nějaká izometrická odnož by nemusela být špatná :)
      • Napr. aj so skyrimom som na tom podobne, všetci to ospevovali aká je to skvelá hra atď. a kúpil som si to, zahral a bol som viac než sklamaný...
        • A bude hůř. Počkej až ti bude 70+
    • Muj prvni znicenej tank jednim enemy lucistnikem si budu pamatovat uz asi do smrti. To mi, ale bylo 12. Nedavno jsem to zkousel zase rozehrat a je to ted uz spis k smichu. Soundtrack dobrej.
      • na čom si to hral? Ja som to hral pred pár rokmi na XPčku, na win 8.1 mi to nejde a to mám originálku...
        • existuje taká vec volá sa to spustiť v režime kompatibility
          • Skúšal som, ale spellcross si nerozumie so 64 bitovými operačnými systémami...
        • taky na XP a pravdepodobne s dosboxem.
  • Nedá mi to - někteří tu zmiňujete "geniální system" ve Witcherovi 3. Ještě nikdy v dosavadnim životě jsem nehrál PC titul, který by měl takové očekávání ( i já měl velké očekávání ), podařený PR a marketing obecně a TAK ZOUFALE RYCHLE mě ta hra přestala bavit. Je to subjektivní a v podstatě můžete říct " to máš chlapče smůlu, nám to z objektivního hlediska přišlo minimálně ucházející".

    Ta hra šla po 10 hodinách z HDD - absolutně šedivá a nezáživná břečka - subjektivně. Witcher I. a II. mě přitom bavil hodně a oba díly jsem dohrál.

    Fallout 4 si doufám nevezme z Witchera 3 žádnej herní aspekt, byla by to pro mě absolutně domrdaná a zoufale nudná hra. Chápu vaše nadšení ze Zaklínače, pochopte a mějte shovívavost i vy k negativnímu hejtu na jinak z objektivního hlediska doboru hru - holt se nezavděčíš kažýmu
    • Zhovivavost k hejtu budu mit tehdy, az bude tam kde ma byt a hlavne nebude tam kde nema byt. Na strankach o hrach, kde se lidi chteji bavit dlohotrvajicimi, pikantnimi, zabavnymi a neutichajicimi rozhovori tak, jak to bylo kdyz jsme chodil do skoly a jak si to ja pamatuju a ostatne, jak to vacsina lidi byt v skytosti a nevedomosti, chce. Az zaplati za skody ktere nadelali. Ja kdyz si sednu s kamosem tak uz se poradne o hrach ani nebavime, protoze vsude tam visi ten hejt a takovej strach z toho nerict nejakou fanboyovinu. Proste se nam o tom ani mluvit nechce. Je to tezka deprese, ktera se zvracenym usmevem opantala herni komunity.
    • Mě by jen zajímalo proč? Já totiž Witchera 1 a 2 vždycky vypnul v první nebo druhé vesnici, ale u 3 jsem zůstal asi 70h a s největší pravděpodobností budu ještě pokračovat.
    • To víš, až vyrosteš z puberty, možná ti Witcher 3 nebude připadat tak špatný, jak ho tu popisuješ.
    • lol :D..ale neberiem ti to...mne sa paci dost W3 a rovnako tak sa mi pacil W2...a rozhodne sa tesim na tie velke pribehove DLC
    • Trojka je vzdycky nejhorsi dil, to je skoro pravidlo ( cest vyjimkam jako Q3 ).
  • Pokud to neznamená, že ořežou, to co už ukázali, tak je mi to fuk.
  • 200 let a to svodilo ne a ne zrezavet. To u nas zrezavi i po 30 letech *5*
    • tak v európe je vlhkejšie podnebie a napríklad také chrómované disky na autá v amerike veľmi populárne by tui u nás skorodovali za 2-3 roky.
    • Pri trose fantazie... pred triceti lety ti zrezivel spodek auta po 15 letech. Dnes to diky spesl nateru nehrozi. *2*
      • sirWallace
        To jsi slysel v reklame, vid ? Praxe je malicko jina..
      • změn doktora, nebo aspoň léky *8*
        • Procpak? Bojis se, ze se potkame? *14*
    • Nebo do dvou dnů zmizí ve sběrně.
  • anoncovana není spisovne a tady mate taky chybu "po dokončení příběhového části hry"
  • nevim jestli po trojce a skyrimu dám bethesde ješte jednu šanci... možná kdyby dali možnost strílet questove NPC a za každej blbej quest bych to NPC zastrelil.
  • Fakt ubohost, že Bethesda na Gamescomu ukaze 4 minuty predtocenyho pifpaf videa a pissalci se muzou pretrhnout, aby o ty traparne napsali co nejvic clanku...
    • Kinet1c
      Je prijemne vidiet osobnost velkeho kalibru ako rozdava svoje neocenitelne nazory, ktore sa vyrovnaju cene zlata, je to priam inspirujuce si potom vypichnut oci.
    • Ty jsi ňákej masér!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit