Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Já tet našel vtípek ve hře SteamWorld Dig na Half Life 3 a taky se pobavil.
    http://ggtriple.files.wordpress.com/2013/12/steamworld-dig-pc-steam-half-life-3-confirmed-gameplay-screenshots.jpg
    • vojtaruzek
      HL3 taky nebude, Newell nenávidí trojky, protože mu připomínají, že váží 300 kilogramů.
      • Draken69CZ
        Tak to je jasný bude prostě jen Half-Life. Všechno v jednom (HL1-2 a Ep1-2) a ještě něco navíc protnutý Portalem prostě Epic Game
  • Doufám, že znuděný fanoušek leží bez zubů s přelámanýma hnátama v nějakém příkopě.. holt svět Falloutu je trvdej :D
  • I tak to byla dobrá reklama pro Fallout i samotnou Bethesdu, cena značky vzrostla...
  • a vecer predstaveji F4 :)
  • Kallessin183
    Muž se znuděným výrazem odchází zpět do pustiny pomumlávaje si "Tak zase nic."


    Škoda.. jednou stejně přijde a s ním přijde zákon (Skyrim:) pouště. Prostě ať přijde kdykoliv a v jakékoliv podobě, těším se...
    • s.hih
      War. War Never Changes. *3*
    • Draken69CZ
      Tak si připrav tablet :)
      • Kallessin183
        já nemusím, mě stačí obyčejný monitor *2*
        • Draken69CZ
          Ok? Ale když to bude jen na tablety tak ti monitor bude asi k prdu
          • Jack1947
            Nak to propoji s tim monitorem a bude to "parit" na monitoru. *3*
  • teraz sa bethesda spamata..ze jajj..šak ono hraci by chceli aj novy fallout...o pol roka to ohlasia
  • cumpi3
    Dobrý troll *1* ...ale je mi líto všech, kteří už se na hru těšili *4*
    • Neverim ze existuje neco jako 'dobry troll'
      • No jo, nesvar dnesni doby - myslet si, ze byt "troll", je kladna vlastnost.
        Taky mi to ponekud vadi, kdejaky hloupy tupec placa nesmysly a pak to LOL ZOMFG I TROLL U LOL U NUB omlouva "trollovanim" a placa se do kolen, jak to vsem hrozne nandal.
        Ale ono se dneska za trollovani oznacuje i neco trochu jineho (treba prave tenhle pripad z clanku), nez byl puvodni vyznam, kdy slo vlastne o slusnejsi oznaceni pro idi*ta a trollovani znamenalo trapne hloupe a pruhledne provokovani (do cehoz 99,9% dnesnich trollu samozrejme spada).
      • Com_Truise
        trolling is a art
    • ucho
      i přesto je pravděpodobné, že se na dalším falloutu již dávno pracuje.
      • cumpi3
        To se vůbec nevylučuje
  • Bethesda podle me F4 dela, nevim co jiného by delali, na nove TES je brzo..takze jedine Fallout..prece se tam nekoupu do zadku a nedelaj nic,zejo.
    • stejne F4 a dalsí TES pojedou na stejnym enginu žejo, takže dělaj vzasade na obojím, snažej se engine upravit pto ps4/XBO atd, dvě mouchy jednou ranou

      že by rozdížděli nějakou novou "značku" tak o tom tu vážně neuvažuje asi nikdo, logicky :X
    • Vsak to sype dobre, preco by preboha Fallout 4 nerobili? Na to naozaj netreba by genius :)
  • Na F4 se téměř jistě už dlouho pracuje. Od Obsidianu bych raději, ale čert to vem, klidně i od Bethesdy. Já jsem totiž vůbec rád, že tu ta možnost je. Práva po tahanici s Interplayem také mohla skončit buhví kde a další díl série už nemusel vzniknout. Jsem rád za F3, ještě více za FNV a budu rád za každý další!
  • Zaplacená reklama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit