Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING
    nejsou nekde dostupna videa v lepsi kvalite?
  • Mali by to dat spravit Obsidianu a starat sa len o technicke zalezitosti a grafiku. To im ide dobre. Questy a dialogy nevedia spravit kvalitne. Ako keby ich male dieta pisalo. Svet je az prilis cierno biely a plny nelogicnosti.
    • Psychotic
      Když to byla jejich první Fallout hra, tak asi příběh nebyl jejich priorita. Teď to bude lepší.

      Ne že by mě příběh nebo svět v F3 nějak urážel.
      • JezboX
        Jako myslíš, že si sedli a řekli si. Hele uděláme F3. A aby to pěkně odsejpalo tak příběh obsáhneme na 2 stránky, ale nalepíme tam spoustu super věcí, že to lidi ani nepoznaj. Třeba město na nevybuchlý bombě. Protože, proč sakra ne, žejo. A lidi ji budou moc odpálit. Vo tom se bude mluvit ještě za rok!
        • Psychotic
          A ty si jako myslíš, že příběhy píšou kravaťáci z Bethesdy? Je to o penězích. Kolik vyhradí writerům, podle toho pak příběh vypadá.

          A když děláš velký datadisk s mírnými vylepšeními, jaksi se dá na tyhle věci vyhradit víc peněz a času než když děláš úplně novou hru.
          • JezboX
            Mně jako zákazníkovi je celkem jedno jestli to píšou kravaťáci nebo cvičený vačnatci. U RPG typu Fallout bych ale dobrej příběh čekal. Pro mě prostě byl F3 hrozně divná věc u který se opět ukázalo jak Bethesda jede v nějakejch kolejích. Tak se Bethesda nepřispůsobila Falloutu, ale Fallout se musel přizpůsobit Bethesdě. Pro někoho možná dobře. Pro mě ne.
      • Magister_Peditum
        Ono to vypadá, že příběh nebyl u Bethesdy nikdy priorita. Vcelku zajímavý byl naposledy v Morrowindu.
        • Psychotic
          Vlastně souhlasím. U Bethesďáckých her se na hlavní příběhovou linii nikdy moc nehrálo.
  • Už v listopadu? To tak akorát stihnu dohrát Zaklínače, ani si nevydechnu a vyjde Fallout. Oni mě chtějí zabít...
  • ta hra má snad nejhorší animace, co jsem měl možnost vidět u AAA titulu. Tohle snad překonalo i Skyrim. Witcher 3 má taky mizerné animace, ale pořád několik levelů nad tímhle...
    • Witcher má hrozné animace?
      Promiň, ale asi hrajeme jiné hry. Protože až na pár vyjímek, jdou z postav vidět city, emoce.
      Jako ano, animace u Ciri jsou slabé, ale jinak u většiny postav jsou na tak obsáhlou hru až dokonalé.
      Hlavně smysl pro detail, kdy vidláci maj málo zubů, jizvy, špínu. Trpaslíci zase zuby křivé, nebo Nilfgaldani pudr na obličeji (nemluvím o animacích, ale o smysl detailu)
      Ale já nemám k animacím jak obličejovým, tak i pohybových co vytknout ;)
  • Super záběr jak jednim kliknutim sbalí celej barák, to bych fakt ukazoval na E3 *15*
  • Mám z toho trochu strach. Crafting vypadá úžasně, ale ty poslední záběry z konference vypadají jako by to bylo tupé FPS. Ale třeba se mýlím a dopadne to dobře.
  • Bethesda by mohla udělat nejúžasnější hru desetiletí a staromilové tady budou pořád nadávat, jak to není ten starý Fallout. InterPlay zabilo starý Fallout před 12 lety a jestli jste si za tu dobu nestačili uvědomit, že se ta série změnila, tak je to jak brečet, že Bonda už nehraje Connery.
    • Magister_Peditum
      Až nějakou udělají, tak dej vědět. Zatím samá voda.
    • Bethesda by mozna mohla udelat hru desetileti ale nanestesti se ji to porad nedari.
  • Měl jsem obavu, že zas jen okopírujou trojku, ale tohle je parádní.
    UI nádhera, pěkný nový zbraně, strategický mod a craftění vypadá taky parádně.
  • Tve proc? jako hra to muze bejt dobra ale todle prece uz vubec neni Fallout. staveni vesnicek, tower defence? to tam proste musi bejt vsechno? moje nostalgicke srdce trpi. Tadle hra nema s falloloutem nic spolecnyho. Kdyby tomu dali jinej nazev tak nic nerekn ale takle?
    • Psychotic
      https://www.youtube.com/watch?v=5AvrBFlJeMs
    • Podle tvé logiky to není fallout od doby, co se přešlo na 3D grafiku :D
      Inovace jsou třeba ... i takovéto ... pokud se ti to nelíbí, tak to můžeš ve hře ignorovat.
      • podle tvoji logiky se muze zmenit uplne vsechno a je to porad stejna hra. To co chci rict je to ze to uz proste nema ducha falloutu. A mimochodem to ze je vseho moc a je to nafoukly do obrich rozmeru neznamena ze je to dobry
        • Když chceš ducha Falloutu tak si zajdi na hřbitov :-)
        • A kde je podle tebe hranice kdy je to ještě pořád pokračování původní hry ?
          Pokud se díly točí kolem stejného děje,postavy, nebo světa (gothic, witcher, TES) tak budiž.
          Fallout 4 je pořád postapokaliptická hra, dělají na tom stejní vývojáři jako na trojce. Věci ve hře jsou taky stejné. Změny grafiky enginu, interface apod. jsou nutnost. Nové prvky hru mohou obohatit aniž by se zásadně zmenili zásadní principy. Souhlasím, že někdy všeho moc škodí, ale pesimismus bych nechal až budeme mít v ruce víc, než pár ofic. videí ...
          Chápu, že stavění vesnice a craftění všeho možného ve hře nebylo. Pravdou ale je, že jí to může dost slušně přidat na realističnosti ...
        • Jak můžeš vědět že to nemá ducha falloutu když jsi to ještě nehrál. O přiběhu a questech se nic neví. Třeba já si ve všech falloutech vytvořil svojí základnu kde jsem hromadil nalezený vybavení a jiný poklady. Takže tohle vítám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit