Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oukej. Nemá cenu hejtovat, zahraju si to. Můj názor, na jehož nevyvratitelnost mám potvrzení z Antropologického ústavu:
    - na grafice dobré hry nikdy nestály, takže oželím i psa bez chlupů (takhle se přestaly modelovat assety asi před pěti lety). Je to jenom detail.
    - po Oblivionu, Skyrimu a F3 nevěřím Bethesdě, že umí udělat: questy (kromě: jdi, přines, zabij, případně jdi daleko, zabij, přines), storyline s logikou, dungeony (většina z nich byla vždy generická), levelling (sic!) a hlavně svou hru vyvážit, aby to všechno fungovalo (až mě v F4 na třicátém levelu zabije vůdce křečků potom, co jsem ukiloval třináct supermutantů špejlí, teprv pak to zhejtuju pořádně)
    - co Bethesda vždycky uměla, je ale krajina, takže na ty toulky se těším. Kéž by to bylo tak kvalitní jako F:NV, protože tam se obsidianu podařilo uplést z h*vna bič
    • Bože, NV bol na úplne inej úrovni, čo sa týka kvality (okrem bugov, tých tam bolo viac ako v F3).. svet, postavy, dialógy, rozhodnutia, atmosféra, toto všetko a viac bolo oveľa lepšie ako v F3 - trojka bola typická Bethesda hra, čo znamená sandbox s priemerným príbehom, dialógmi, svetom, ktorý sa nemení a nereaguje na správanie a činy hráča, atď, a to podľa mňa osobne vôbec nesedí na Fallout hru - Fallout 1/2 a ani NV neboli sandbox hry a tak to malo byť stále (keď ide o primárnu sériu)
    • assety, storyline, levelling, zhejtuju... Ach jo *9*
    • Johnny
      Oblivion byla jedna z mála her u který sem se bavil přes 100 hodin a pořád na ni mam nostalgické vzpomínky, to samé, skyrim. Fallout 3 sem také dohrál a také mě bavil, ale nepřirostl mi k srdci jako oblivion a skyrim. A dle videa to vypadá tak že i mě to bude dost bavit. Nechápu ten Hejt Fallout 3 a klanění se k Fallout NW. Já se u obou bavil asi stejně.
    • Souhlas. Vůdce křečků zabil *1*
    • To je zase snůška nesmyslu...
  • To zase budou mit všichni vyvojari po leta co dohánět az tohle vyjde:) Mozna trochu prehanim, ale F4 vypada vazne dobře.
  • RazorProduction
    Skoda zeto nema co-op nebo multak, stoho by bola veci pecka nes DayZ na 100-pro *3*
  • Co pokazi Bethesda doladia moderi.. a ze toho pokazia dost ako vzdy. :)
  • To bude bugfest!
  • wau docela MASIRKA tesim se fallout miluju
  • Snad si to uchová atmosféru klasického prvního a nejlepšího dílu fallout 3.
  • vypada to slusne, ale ty velky herni moznosti + bethesda, to mi smrdi nedodelkem na sto honu (tes hraju od daggerfall, kterej pro me byl tenkrat sok, byl obrovskej, ale taky obsahoval obrovsky mnozstvi bugu a nedodelku, a tak to koulej dodnes)
    • oni to takhle koulej od prvni Areny :) ale jsem rad, ze ty jejich hry jsou, protoze jsou dost odlisne od zbytku sveta
  • Kinet1c
    Vyzera to zatial super, az na to stavanie a tower defense. Na druhej strane, taketo obchodovanie a uskladnenie nejakych tych veci na neskor ma zmysel. Uvidime, zatial to vyzera viac pozitivne ako negativne.
  • Teraz este vydrzat do novembra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit