Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Opet super recenze od Jana Slavika,  toho tady jako jedinyho ctu. 

    V recenzi par super hlasek :D


    Ke hre se nemam moc co vyjadrovat,  nezajimala me od prvniho ohlaseni,  a presne sem tusil ze dopadne takhle.  Ale zarazi me technicke stav,  zvlast kdyz uz Fallout 4 mel textury jak zvratek,  ten jejich stolete engine,  a oni to ani neumi vyladit,  to je fakt moc.  

    Na internetu se proslycha, ze cislovka 76 v nazvu hry,  znamena pocet dni za kolik vyvojari hru udelali :) 

    • species

      "ke hre se nemam co vyjadrovat"... . "tady je moje vyjadreni" :D

    • flash789

      Nevyjadruj, dekuji.

  • Tuhle recenzi si ukládám do záložek, je skvělá. :D

  • Gollem007

    Bethesda tímhle tím posledním dílem zasadila tomuto legendárnímu klenotu poslední hřebíček do rakve. ☹

    • twicer
      Je až smutné kolik jedinců tohle dává na stejnou kolej jako fallout 5, ikdyž ním nikdy nebyl.
  • Meow

    Jedna z nejlepších recenzí, co jsem tady kdy četl. Doufám, že recenzentovi bylo aspoň pořádně zaplaceno, když už musel se trápit s tímto paskvilem. Já bych to  zadarmo určitě nehrál. Koukl jsem na včerejší gamesplay od tiscali a bylo mi až do pláče z té hry. 

    Ale jednu věc fakt nechápu. Mně neříkejte, že si v Bethesdě nebyli vědomi toho, jaký to je paskvil. Co od toho jako čekali/čekají? 

    • ucho
      já věřím, že s tím byli z velké části spokojení. zřejmě se dostali do takové té autorské slepoty, kdy na něčem pořád děláš, až ti to přijde dobrý, protože to vlastně dělá to, jak to bylo vymyšlený. už se na to ale neumíš podívat novýma očima. já myslím, že opravdu čekali, že to bude hit. teď je ale čekala studená sprcha, takže budou vymýšlet, co změnit, aby to bylo lepší. jako třeba to ještě na šestkovou hru vytáhnou. ono jim moc jinýho nezbývá, když je to onlinová záležitost...
      • Ale houby, moc dobře věděli, že dělají s.hit, vždyť se tím nedávno sami chlubili.

  • SaintSin

    Dlouhýýýýý....ale jo, se všim souhlasim. Už u Falloutu 4 jsem měl podezření, že Bethesda byla líná vymýšlet nový příběh (otec hledá syna - syn hledá otce, enclave - institute atd..), nebo najít nový licencovaný soundtrack...ale alespoň tam bylo dost novinek a hra byla stále zábavná a svěží, ale tohle...stačí, že při vydání 4ky už začali tvrdit, že FNV příběh není canon (jelikož se jim to zrovna nehodilo k jejich příběhu), ale teď zničí lore natolik, že ani F1 a F2 už asi nejsou canon. Doporučil bych Bethesdě, ať značku Fallout prodají jinému studiu, nejlépe Obsidianu, kteří umí udělat poctivý příběh a přinést do dobrých a funkčních systému nové a lepší systémy a ne aby se těch dobrých věcí zbavili a "šokovali" novinkou o přenositelnosti vašich base.

    P.S.: a že zrovná já píšu, že je recenze moc dlouhá :)

    • twicer

      Je to spinoff série.


      • Fanboy

        není, je to totální bordel a guláš

        • twicer

          To si měl fakt tendenci sem po dvou týdnech ještě dopisovat takové nic neříkající lejno ? :) 

          No tak je to teda jan guláš a bordel, no bóže.

    • KrPa

      no, treba ten pribehova maras v pilarech 1, nic moc, pro me to bylo velke zklamani

  • Johnny

    Fakt se bojim (jakože fakt) jak dopadne TES VI... Skyrim je pro mě jedna z nejlepších her poslední doby tak jestli mi poserou i tohle tak už asi nebudu mit skoro co hrát :/

    • twicer
      Tak pokud od toho čekáš jen další skyrim, tak zklamanej nebudeš. Ale počítej stím že to půjde ruku v ruce i se všemi nedodělky a divnostmi, takže pokud se ti za těch pár let zvýšil standart toho co seš ochotnej zkousnout tak asi dost možná zapláčeš.
      • Johnny

        standart se mi asi nezvyšil, skyrim mě baví stále stejně, tak pokud to bude skyrim s hezčí grafikou a nové prostředí, budu spokojen :)

        • Iosephus

          Toho se právě bojím, pokud chtějí výrazně zlepšit grafiku, pak už bude nový engine nutností, bohužel Bethesda si zvykla, že za ni hry dodělává komunita, která však v případě nového enginu bude mít problém se zorientovat, pokud v tom vůbec ty módy a opravy děla začne. Dost blbá situace.

  • Iosephus

    Kvituji, že se někdo odvážil dát takhle nízké hodnocení.

  • GrungeChild

    Rybka, Vávra, a nyní i Slavík. Výborná recenze, díky za ni!

    • jindra.veliky

      a kde se k tomu vyjadril Vavra?

      • species

        neco brblal ze tam pry nejsou zachody.

        • omiklon

          ..záchody a BR mód..

  • Masakr,dobře vy!  Už  Fallout 4 byl pro mě tak na 6/10  ☹ 

  • Dokonce celý 3? To teda zírám. Bethesda moc dobře ví, že pouští do světa totální s.hit a ještě se z toho snaží dělat PR. Tohle je jeden z těch projektů, kterej si nezasluhuje prodat byť třeba jedinej kus 🤮.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit