Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasrippl

    Bad company měl příběh, ale opravdu bych ho neoznačil za silný, jen tam nějaký byl. To už potom i just cause má silný příběh 😀

  • Tady souhlasim, ze na kazdem HW muze byt jiny zazitek. Nekdo neni kompatibilni apod. Ja se jen divim, ze jsem nikdy nemel zadne technicke bugy u zadne hry, kterou tady na games popisuji kritizuji. Kritizovali tady zabugovane Gothic 3 ja mel naprosto bez problemu, kritizovali tady jine hry, ja zase bez problemu, to uz je podezrele. Preci jen je to jenom server na internetu, ktery nemusi mit moc velkou vahu....

  • Tady souhlasim, ze na kazdem HW muze byt jiny zazitek. Nekdo neni kompatibilni apod. Ja se jen divim, ze jsem nikdy nemel zadne technicke bugy u zadne hry, kterou tady na games popisuji kritizuji. Kritizovali tady zabugovane Gothic 3 ja mel naprosto bez problemu, kritizovali tady jine hry, ja zase bez problemu, to uz je podezrele. Preci jen je to jenom server na internetu, ktery nemusi mit moc velkou vahu....

  • No za konzole nemohu mluvit. Ja teda osobne mam detaily a viditelnost na minimu a bezi dobre. Kdyz jsem mel na maximu, tak se to sekalo a bylo to nehratelne.

  • twicer

    To si měl fakt tendenci sem po dvou týdnech ještě dopisovat takové nic neříkající lejno ? :) 

    No tak je to teda jan guláš a bordel, no bóže.

  • Fanboy

    není, je to totální bordel a guláš

  • Fanboy

    Tak se to konečně podařilo, že už i jiným došla s trashem od bethesdy trpělivost. Obsidian přebírá štafetní kolík s plánovanou hrou The Outer worlds a předává jej do ruky Brianovi Fargovi s Wasteland 3, ten dále předává kolík Rage 2 a novému Metru.  Sbohem trapný falloute v zastaralém enginu.

  • A co Dan Vavra s jeho Kingdome come? to uz je na polovine ceny taky a Skyrim se porad prodava skoro za plnou cenu ha?

  • jindra.veliky

    boring af

  • twicer

    Je hlavní proud a pak spousta alternativních titulů kde si najde něco každý, pokud máš problém v dnešní době najít něco co tě baví tak za to může hlavně tvoje neschopnost.

    Navíc pokud si schopnej hrát Division 2000 hodin a pak přijdeš plivat na F76 kvůli příběhu, tak to něco vypovída o tvém uvažování.

  • twicer

    \_(ツ)_/ chytrému napověz, hloupého kopni 

  • Veskoslav

    Třeba Bad Company Jindřišku?... 

  • jindra.veliky

    Battlefield stal na silnem pribehu?? A to kdy? :D :D ani jedna kampan nebyla dobra a stary dily ani zadnej stupidni sp nemeli

  • Veskoslav

    Hrál jsem ke tvé smůle Betu a je to dost mizerný a nepovedený multiplayer. O coopu se nedá vůbec ani náznakem mluvit.

  • walltar

    To taky. 🙂

  • twicer

    No jo no, ty to víš nejlépe když si to nehrál sám, v partě ani s náhodnými hráči. 

    Tadle doba haterstvý a neinformovanosti je fakt pošahaná.

  • Derp_1337

    To není žádný coop, to je prostě normální (ne moc povedený) multiplayer.

  • Morlang

    to by mě zajímalo, co se jim tam nelíbilo

  • Morlang

    ojojoj, požírač hoven promluvil, nasaďme si rychle roušky

  • Morlang

    horkou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit