Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ted nevim kde se stala chyba, ale když jsem začal hrát tuhle hru na začátku mi postřílej ostatní členy výpravy a ukáže se mi úkol at najdu mapu, tu najdu a napíše mi to opust údolí tak jsem to udělal a ukázal se konec hry. Tak co jsem dělal teda blbě?
    • No nic tak už vím proč zabil jsem i někoho z dalšího kmene takže pak už se nemůžu nic plnit.
  • Zayl
    Jsem jediný komu chybí staré dobré datadisky? Sice si člověk počkal rok, ale dostal konzistentní, pospojovaný content s hlavou a patou a hlavně za normální cenu. Ne jako teď, když jedna hodina DLC přijde člověka xkrát dráž co hodina v původní hře.
    • Proto se musím přiznat, že dost často DLC stahuju..řekněme...jinak než by to tvůrci chtěli, ale název furt splňuju.
    • Taky se mě stýská po datadiscích..ale na druhous tranu musím říct že kdyby všechny DLC byly jako tyhle do FNV tak by to taky zas tak nevadilo vzhledem k ceně (zvláště třeba Old World Blues byla naprostá BOMBA a při hraní sem měl pocit že rozhovory/scénář psali Monty Pythonovci)
    • Za to si hráči môžu sami. Keby im to nekupovali, DLC by sa nerobili. Ale vysvetluj im to. Každopádne čo sa mňa týka, s kúpou proste čakám na výraznú zľavu na Steame.
  • Jako obvykle, další bezpředmětná internetová diskuse i zde..
  • 3 odstavec prozrazena zapletka na zacatku 4 se smele pokracuje dal... dal jsem necetl. Recenze ktere mi prozradi pribeh ze hry? Ne dekuji. Ale uz jsem videl horsi spoilery v recenzich. Nektery recenzenti vam v klidu napisou zasadni zvrat v pribehu atd.
    • smejki
      nepíšu nic, co nebylo v trailerech/oficiálních materiálech, které vydání DLC předcházely.
      • Ty v prvý řadě píšeš jak VYLÍZANEJ Č*RÁK , B*BEČKU ,tak radši sklapni podpatky a drž HUBU,B*BČE TUPEJ..vysvětli mi,proč se S*REŠ do něčeho,co je pro tebe španělská vesnice..KATASTROFA,kam až klesla úroveň tohoto webu,když může psát články P*ČUS jako ty A TOBĚ PODOBNÝ..
        • Cahir
          Internetovej hrdina *1* Podívej, za to, že máš malý péro/jsi tlustej/jsi hnusnej/máš akné/seš malej/seš hloupej tady nikdo z nás nemůže. Tak co kdybys mi udělal radost a šel brečet někam jinam
        • takove lidi proste nepochopim..bylo ti lip v okamziku dopsani tohohle nejvic hodnotneho prispevku?myslis ze te kamosi zacnou konecne uznavat a baby si te vsimat?pochbuju..stale budes jen totalni magor
        • smejki
          Je vidět, že tvá erudice je skutečně rozsáhlá, nicméně v tomto oboru máš očividně velmi široké mezery. Stále jsi mě nepřesvědčil *7*
          • eeeee
            Ale aspon si ulevil, pravdepodobne se kvuli vam velmi rozcilil. Ja taky nemam rad, kdyz mi podstatne dejove momenty nekdo prozrazuje predem. Spouste lidi to zkazi zazitek ze hry/knihy/filmu. Tak si na to zkuste davat pozor.
            • smejki
              Nemusíte mít strach, dávám si pozor. Když znám celý příběh FNV, můžu si dovolit prozradit, že jste kurýr, že nesete žeton, že vás střelí do hlavy, že se to celé točí okolo konfliktu mezi NCR, Mr. Housem a Legií. Stejně tak u Starcraftu2 si mohu dovolit stručně popsat historii konfliktu a ústřední postavy (pokud přítomnost některých z nich nemá být překvapivá). Nelze vychválit strukturu příběhu a přistoupit k tomu čistě abstraktně. Je nutné zvolit takové info které se objeví v oficiálních materiálech/je vyzrazeno během prvních pěti minut hraní/vyplývá z již známého (předešlý díl)/tvoří nejhrubší kostru příběhu nebo světa. Při využití těchto materiálů nehrozí vyzrazení zásadního obsahu. Naopak má člověk jakouž takouž představu o tom, v jakém duchu se to celé nese. Stěžovat si na takovéto "spoilování" je zhruba na úrovni tohoto:
              "Tato slavná funkcionalistická třípatrová vila je umístěna ve stráni, díky čemuž je z ní nádherný výhled na staré město."
              "Seru na to, zas všechno vim, zas mi všechno řekli. Nikam nejedu, tu vilu mám přesně před očima."

              Recenze navíc pro sichr dávám vždy přečíst jednomu či dvěma kamarádům, kteří mi řeknou, zda nevyzrazuji moc, zda jsem nezapomněl zmínit něco zásadního anebo zda jsem dokázal obhájit svůj názor.
  • Výborná recenze, můžu se podepsat pod každé její slovo.
    Nicméně... nepříchází trochu s křížkem po funuse? Pár měsíců už to bude, co jsem Honest Hearts dohrál!
    • sleepless
      V únoru vyjde ultimate edice FNV se všemi DLC, to byla hlavní motivace k tomu, že recenze vychází (díky Honzovi) nyní. Jinak recenze DLC děláme (zatím) jen výjimečně, protože na to nejsou kapacity.
      • jindra.veliky
        to by me zajimalo co mate v redakci na praci kdyz vychazi cca. 3 nebo max 4 novinky za den...
        • sleepless
          Nevim, jak u vas na Marsu, ale v redakci jsme meli vikend...jinak tech clanku za den je "trosku" vic. Ne ze by to teda melo neco spolecneho s recenzema ;)
          • Trol.diskuzni
            +1 za kvalitní koment! Dobrá práce, pane Poláček! Mimochodem, není to osvěžující mít čtenáře až z dalekého Marsu? *4*

            (Jindřichu, nic proti tobě, fakt! *1* )
            • Nepočítám to, ale je to již znatelně dlouho! *14*
            • MrSanta
              Kolik dní bez banána trolíku?
              Měl bys si dělat nějakou statistiku, na způsob "x" dnů bez nehody *1*
        • Ty si skutočne taký pribrzdený, alebo to len hráš?
    • Nemyslím si... I když Angličtina není nějak těžká, tak na pochopení nuancí které Obsidian poskytuje ve FNV je lepší pečlivý profi překlad. A ten vyšel pokud se nemilým asi před týdnem - pro Neagličtináře tedy pořád aktuální.
      Já například čekám na OWB češtinu... Nechce se mi moc hru přerušovat, abych našel ten či onen výraz..
  • GlaDOS
    Pěkně napsaná recenze smejki. Teď ještě zrecenzovat poslední dvě, ať vím, do čeho jdu. Nedávno jsem začal hrát FNV a oproti F3 je to vážně změna k lepšímu (i když výhrady bych měl), tak bych si chtěl hratelnost trochu prodloužit.
    • první plathrough bez datadisků mě vyšel na 102 hodin....ted hraju podruhé se všema datadiskama a sem na čísle 59 zatím ale konec je těžce v nedohlednu....
    • Shenkster
      na netu jsou tuny modifikací co ti pár hodin přidá :)
  • A co takhle nejdriv spravit Skyrim?! Rad bych ho koupil, ale ne v tomhle stavu
    • Co bys na něm chtěl opravovat, vždyť jsi dostal ultimátní hru, která pokud měla nějakou chybu, tak se jí rychle zbavila po vydání prvního bomba-patche! *14* *14* *14*
    • Cahir
      Ač mám proti Skyrimu výhrady, na zásadní bugy jsem u něj nenarazil. Bethesda si podělala pověst oním "zpátečnickým" patchem, což mělo samozřejmě za důsledek, že hysterky a hateři udělali na fórech ze Skyrimu nejzabugovanější hru historie. Není to pravda.
      • Já jsem na zásadní bugy narazil hned dvakrát během první půl hodiny hraní... Pokaždé, když jsem sesedl z koně, tak odletěl někam do háje, a především v prvním městě mi titulky začaly běhat tak rychle, že jsem je nestíhal číst (a tedy jelikož mám vypnutý zvuk, je to docela problém).

        Ale samozřejmě, může za to můj počítač, můj operační systém a moje myši, protože pořád pištějí a rychle běhají, sfině jedny... *5*
        • Během první půl hodiny ti odlítal kůň? Vážně?
          Nenašel sis jen ten bug na youtube a teď z něj píšeš vlastní zážitky?
          • Trol.diskuzni
            Ne, nenašel... Kůň se dá šlohnout hned nazačátku hry, jak slezeš k prvnímu městu (respektive spíše osadě). Ještě nějaké otázky?
        • Ataker
          vždyť sis sám odpověděl samozřejmě, že je chyba v tvém počítači v tvé myši a hlavně v tvé hlavě jo a do bonusu neumíš sesedat z koně
          • Pokud jsem si sám odpověděl, proč na mě vůbec reaguješ - vidíš tam snad nějakou otázku, kterou bych ti pokládal k zodpovězení? *3*
            • Ataker
              Já jsem si sice Skyrim koupil jo mám tam i nějakých 30hod, ale už ho nehraji nějaký ten pátek... vlastně na Xku už jsem nebyl hodně dlouho.
            • V tom případě děkuji. Skyrim FTW! *14*

              Edit: Perfektně demonstrováno, jak jsou TES-fanboyové úzkoprsí a nedokáži uznat, že by ta jejich blahořečená hra mohla mít i nějaké nedostatky. Enjoy! *5*
            • Ataker
              Ne jen jsem si nebyl jist jestli to víš, tak jsem ti to radši potvrdil... :)
    • Jak muzes vedet v jakem je stavu kdyz ho nemas? Na forech si stezuji vetsinou hateri. Ja jsem za cca 100 hodin narazil na par nedulezitych bugu(chybejici textury napr vody patri k nejcastejsim). Nic zasadniho.
      Navic uz by si lidi skutecne mohli pamatovat,ze F:NW neni od Bethesdy,ale od Obsidianu. To je stejne jako tvrdit ze SWTOR delala EA a ne BIOWARE.
    • MrSanta
      Fallout: New Vegas a DLC k němu dělal Obsidian a ten nemá se Skyrimem nic společného.
      Skyrim zas tak zabugovanej není. Těžko soudit jak moc velkou kliku mám, ale za cca 70 hodin hraní jsem na žádný závažný bug nenarazil. Akorát jednou na mě málem spadnul z nebe mamut, ale ten taky klidně mohl uklouznout a žuchnout ze skály pod kterou jsem stál.
      Asi záleží na náladě hry a štěstí hráče, ale ne všichni mají tak výrazné problémy jak by mohlo z některých diskuzích vyznít.
      Pravda, spolubojovníci jsou spíše pro zlost, ale jejich AI nespraví nikdo. Já hraju sólo a bez koně a jsem v klidu.
  • MrSanta
    Už aby vyšla ta ultimátka, moc se na celý Fallout: New Vegas těším.
    • Nevíte, jestli je nějakej zvýhodněnej balíček všech DLC, bez základní hry?? tu mám a nechce se mi brát každý DLC za 10 dolarů, ale docela bych si je zahrál
    • Přesně tak. Ty postavy nemají žádnou osobnost. Zadají ti pár úkolů a než se o nich dozvíš víc, je tady konec. Vedlejší questy bys spočítal na prstech jedné ruky po nehodě na cirkulárce. Od DLC bych čekal aspoň nové perky (Old World Blues jich nabídl 5/+), tady s náma taky pěkně zametli. Když vemu v potaz cenu 10 éček, tak si radši koupím plnou hru a že je jich na "Stýmu" za tuhle cenu hafo. DLC jsem bral jen proto. že bylo se 75% slevou.
      • Napred jsem ti dal minus,ale pak jsme si uvedomil ze mluvis o DLC a dal jsme ti zase plus. Klidne bych ho dal i desetkrat. DLC jsou relativni zabava,ale do hloubky/zabavnosti puvodni hry nemaji.
        DLC jsou peklo dnesni doby. Radeji jeden poradny datadisk,nez 10 oficialnich DLC treba zadarmo.
        • smejki
          Na druhou stranu si vývojáři DLC k FNV pochvalují, že měli totální tvůrčí volnost, což u větších projektů (tedy ani u datadisků) nehrozí.
          • Tak mně se vůbec zdá že jim Bethesda dala relativně velkou volnost...
    • ostatně jako celý fallout NV
      • Degen používá cizí nick...jeho schopnosti jsou tak nízké že nejen že neocení FNV ale dokonce je natolik blbej že ani vlastní nick si nevymyslí..ubohost!!
      • Jasne. Jedine RPG za posledni leta,kde je mozne resit questy cca 3-4 zpusoby,kde pri tretim hrani budete nachazet nove questy a lokace,kde se muzete pridat k nejake strane,kde je mozne zabit vsechny NPC(s vyjimkou jedineho tusim),ale ano. Urcite mas pravdu *2*
        • smejki
          Potvrzuji. Ta nesmrtelnost jedné postavy je navíc vyřešena logicky a ne jako třeba ve Skyrimu, kde si NPC jen v klídku pospinkají. Jde o Yes Mana, jehož osobnost se po zabití zkopíruje do dalšího sekuritrona.
  • DarkHawk
    Nemám rád Bethesdu a jejich hry. Ať se už se konečně Obsidian vy*ere na celého Fallouta a ty dlc. A začnou makat zase na nějaké pořádné hře.
    • Shenkster
      Jakou hru by si chtěl ?
      • Jade Empire 2 a Alpha Protoco 2 *2*
        • EuroSamurai
          Kdysi sem četl, že chtěj dělat remake.
          • Shenkster
            ...but then i took an arrow to my knee... Sory nemohl jsem si pomoct *1*
            • smejki
              mace in da face! ::yahoo
            • http://www.youtube.com/watch?v=mSDfxde8fSg
            • měl sis pomoct. Radši.
        • F:NV vyda za obe jmenovane hry *2*
        • Kinet1c
          presne taky jade empire 2 by som bral :)
    • Tvujprispevek nedava smysl.
      • co by nedaval. asi nema rad bethesdu ako vydavatela a nechce aby obsidian robil pod nimi. co je na tom tazke pochopit?
        • DarkHawk
          To taky. Ale jde o to, že Fallout vždycky dělala Bethesda. Obsidian udělal akorát New Vegas. Jinak ten koncept hry je pořád stejný jako ostatní hry od Bethesdy.
          Takže tak.. To jste asi vy moc houpý na to aby jste si to přebraly a správně pochopily.
          • rofl:D
          • Pokud mám soudit tvou gramatiku, jsi hloupý spíš ty, pokud tvou úroveň vyjadřování, jsi ještě hloupější *1*
            • Tak tak. Jak říká Forrest Gump: " Pro hlupáka každý hloupý"
          • GlaDOS
            Nechápu tě. Bethesda nědělala vždycky Fallout. Pouze třetí díl. Obsidian udělal akorát New Vegas, tedy taky jeden díl. Ty to píšeš, jako kdyby Bethesda dělala Fallout odjakživa a Obsidian jim to ukradl, aby udělal jediný díl. Každý má po jednom a řeknu ti, že New Vegas byl oproti Fallout 3 daleko lepší, takže bych byl rád, kdyby další díl dělali zase oni. A nevím, kdo tu píše něco o hlouposti a v množném čísle napsal 3x tvrdy Y.
            • GlaDOS
              Obsidiani udělali 4 DLC. Ale jinak máš asi pravdu, trochu popletený je :D
            • on je chudak popleteny a myslim ze kazde DLC k Failoutu 3 bere ako samostatnu hru, takze si mysli ze Bethesda ich urobila 6. Mozno ze sa mylim ale tak mi to pripada.
              Ale to tiez nedava zmysel lebo Obsidian ak sa nemylim urobil rovnaky pocet
          • Bacha na to. Dvojku sice dělali Black Isle ale na jedničce makal Interplay.
            • smejki
              na jedničce dělal Black Isle, ale ještě nešlo o separátní studio, proto se píše, že to dělal jen IPLY.
          • "Fallout vždycky dělala Bethesda"

            V kterým alternativním vesmíru?
            • Pořád nechápu to "vždycky". Udělala *jeden* Fallout a pár DLC-
            • DarkHawk
              Tady není řeč a klasických Falloutech od Black Isle.
              Mluvím o 3D Falloutech a těch datadiscích, která dělala vždy Bethesda.
        • Pochopit to mozna jde,ale to jeste neznamena ze to neni velmi hloupe napsane.
          • Napisane to moze byt hlupo, ale pointa je imo dobra. Aj ked, tazko sa mi to hovori po tom co tam dole ten clovek popisal.

            Ale je uplne normalne ze nemas rad vydavatela ale mas rad studio pod vydavatelom.
            Nemusis mat rad Ubisoft ale mozes mat rad studio co robi AC, neviem jak sa volaju, nehral som to, mozem sr4t cely ubisoft:)
            Takze nemusis mat rad bethesdu, mozes mat rad obsidian a teda chciet aby isli prec od ich zleho vplyvu.

            A snad sa nemusime dohadovat o tom ci velke vydavatelstva maju alebo nemaju zly vplyv na nase milovane studia.
            Pozri sa co robi EA s kazdym koho "vezme pod svoje ochranne kridla"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit