Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, jaka je ta bajna konkurence k Fallout: New Vegas? *5*
  • absolutne nie
  • Tak snad jsme se neurazili. Ale fajn nechme toho, ty me ocividne neveris a nemam duvod (ani zpusob) ti to nejak dokazovat. Jen k tomu odlisnymu jazyku - tim chces jinymi slovy rict, ze ti dosly argumenty? Nebo by me docela zajimalo, co je na tom nesrozumitelnyho (vyjma tech 3 preklepu). *3*
  • Achjo.. Je videt ze si rad beres podobny chujoviny osobne tak toho asi nechame.
    Jestli mi chces vazne tvrdit, ze jde F3 dohrat za deset hodin (aniz bys hral stylem HONEM,HONEM) tak to stejne nema nejmensi cenu..
    Stejne si kazdej budem nakonec zit ve svym svete - tak v tom svym pozdravuj - ja tim jazykem asi beztak nemluvim..
  • Co rikate na inteligenci spolecniku? Podle mych zkusenosti zadna slava. Venku je to jeste v pohode,ale zkuste si nekoho vzit treba do vaultu. Nastavim si taktiku na -nasleduj me- a -utoc jen na toho,na koho utocim ja-. Spolecnik pak stejne neustale beha prede mnou,sam si otevira dvere za kterymi je plno monster a dela vsechno mozne jen me nenasleduje. Skoda,protoze narozdil od F3 jsou v F:NV spolecnici velmi uzitecni.
  • Grafiku ktera bude na urovni v roce 2010 bych povazoval za standard s ohledem na to jaka je tu konkurence :) .Pokud nekdo udela herni stranku perfektni tak kde je problem jeste tu grafiku ktera je podle me jednodusi dodelat do zdarneho konce aby byla prijatelna na rok 2010 co ?
    Proc si vlastne autori serou do vlastniho hnizda timhle zpusobem kodkopavaji zidle sami sobe *5*
  • Uvědom si ,že žiješ ve světě kde je na trhu větší množství konzolí jak kdy dřív,takže se to všechno dělá primárně pro konzole a na počítač vycházej jen vylepšený porty z Xboxu a ještě ke všemu až po premiéře aby se tak neprodělalo,takže ta grafika na PC je tudíž většinou lepší jen v detalech,dohlednosti a rozlišení,se svojí Hi-end kartou máš ale aspon jistotu že budeš hrát hodně dlouho a většinou na max detaily a rozlišení ,než vyjde něco na co už nebude stačit.
    Nevím ale já jsem teda z dnešní urovní grafiky spokojenej a raději bych uvítal rozvoj v hratelností stránce her kerej kolikrát vážně roku 2010 neodpovídá
  • proboha jen ne sarkasian
  • tohle nechapu, jak muze byt nekdo takhle rozmazlenej, ta grafika je totiž naprosto v pohode.
  • Bože vy toho naďeláte.Kdovíjak sexy grafika to neni,ale tahle hra je o něčem úplně jiném.Pro tebe bude jiná hra Crysis a tak.Tady nehledej údiv a požitek z grafiky,tady hledáš úplně něco jiného Děj,rozhodnutí,atmosféru,vše na sebe navazuje skoro jako v realném životě.Pokud tu budeš hledat jenom grafiku a tak,tak to není hra pro tebe.Ale to bych tu opakoval už předchozí komentáře kdybych měl pokračovat.
  • Takže.Tahle recenze je slušná.Vaděj mi ty hníplíkové co furt hnípaj a pak se stáhnou do ústraní.Fallout 3 byl klišé to víme celkem všeci.Ale v recenzi to už být nemuselo.Jinak recenze se mi líbila grafarnu to má horší ale fallouty byli vždy o té atmosféře a ději.No tak nemýlím se? *5*
  • Já taky.Vždycky plná huba keců a pak nic *4* *1*.
  • asi budu dost povrchni a snese se ma spousta kecu o hratelnosti, ale ja takovyhle s prominutim graficky hnus hrat nehodlam *1*
    vzdyt je to neco silenyho, je rok 2010 bohajeho *6*
  • ono to totiž z recenzentov nikto vacsinou nehraje, len daju nejake kecy z preview, na zaver hodnotenie medzi 7-9 (podla hype) a recenzia je na svete. To iste ako Gothic 3 napr. max zabugovana a nehotova hra a hodnotenie tusim 8/10
  • hahahaaa Fallout 3 recenzie:
    tiscali - 9/10, sector - 9,5/10, bonusweb - 93%, pc.hrej.cz - 9/10, hry.sme.sk - 9/10.
    WTF ???? *10*
  • lol, fallout 3 9/10 http://games.tiscali.cz/recenze/fallout3pccz-49815
    toto fakt nechapem ako zrazu vsade nadavaju na F3. Absurdne questy? Akoze, radsej budem riesit absurdne questy v Oblivion a F3 ako picoviny typu zabi desat potvor, dones strateny dennik a pod.
    New Vegas je v podstate velky datadisk ku Fallout 3. A velmi podareny ....
  • ja chcem česku alebo slovensku videorecenziu :D pls :D
  • Tak to parim a je to totalni pecka, zazivam podobne pocity jako pri parbe F1 a F2. Hned prvni mesto ve me vzbudilo svou atmosferou pocity, ktery jsem nemel ani v Megatonu ve F3. Je celkem rozsahle, pestre, plne zahradek a farem se zviraty. Kdyz pak jedna zenska v pocatcich hry zacala mluvit o udalostech z F2, kterych jste se tam jako hrac zasadne zucastnil, tak jsem zazival blazene pocity. Takhle mel vypadat Fallout 3 a starej Fallout 3 mel bejt jen datadisk za 3 kila...
  • tak podla viacerych reakcii aj od skalnych fandov, ktorých názor na fallout rešpektujem, je toto dobrá hra a dostojny nastupca F2, narozdiel od F3. ja si to chystam zahrat asi o tyzden buduci tyzden nebudem mat cas
  • Je to plny preklepu, ale verim, ze tobe to problemy delat nebude. Ty preci rad prozkoumavas ne? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit