Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim vas. POMOZTE NIEKTO. v hre mam problem ze mi mešká zvuk oproti obrazu.
    teda napr. vystrelím, no zvuk výstrelu počuť cca. až po 3 sekundách.

    s grafikou problém nie je - myslím to tak, že hra neseká.

    mám nainštalovaný UPDATE1 aj UPDATE2 + DLC packy +Cestinu.
    vsetko ide ako ma, len ten zvuk nesubezny s grafikou ma trapi.

    ak niekto vie poradit, alebo ma napad. VOPRED VDAKA
    • http://forum.madbrahmin.cz/viewtopic.php?f=39&t=1389&sid=0d4f58bbc269b89cfbebd9a9084f50c3
  • Konecne hra na kerou si vzpomenu i za par let...

    Na tech 10000 hyperultratitulu co vysly nedavno ? Pffff.....
  • co zvuk? co hudba v new vegas? nekde sem zahlid jmeno Mark Morgan, jak se toho zhostil?
    • Morganova hudba z F1/2 je tam přimíchaná
    • Zatim to hraju par dni a docela se mi libi. Hudba pouste je podobna (skoro az obslehla) od puvodniho F1/F2 s obcasnym prechodem k westernovymu brnkani. Radia se mi libi mnohem vic nez v F3, predevsim proto ze jsou stylizovana do podoby ceskyho rozhlasu (pseudo 50.let) a nerve ti tam zfetovanej negr, co by ti pak pustil rag.
      • Jj, některý motivy jsou fakt jak z F1/2, ale vůbec mi to nevadilo, naopak mě dostaly do správný nálady *3*
  • Asi se tu zařadim do širší společnosti (nepročítal jsem comments moc zpátky), ale jako velkej fanda starý série musim prohlásit, že mě New Vegas na rozdíl od F3 nehorázně potěšilo. Mam u něj stejnej pocit, jako u těch starejch her a pár bugů na tom nemůže nic změnit. Opravdový zklamání je pro mě snad jen hardcore mód, kterej je moc měkkej :))
  • mě osobně se nelíbí level cap a uzavřený konec - v F3 jsem maximalni level dosahl velmi brzo a pak už je ta hra o dost ochuzená, když nejste zároveň motivováni zdokonalování své postavičky - to už je to spíš jen takový interaktivní film.
    Další věc je definitivní konec a nemožnost pokračovat po dohrání - také ta mapa je dělaná jen na x hodin - kdyby vzdálenosti mezi jednotlivými lokacemi byly jako ve f1 nebo f2, tak by nebylo co resit - mapa ve FNV tvoří cca asi jen 1/10 z rozlohy mapy f2 - než člověk někam došel tak měl spousty náhodných setkání a bitek - když ho náhodné setkání nebavily, tak stačilo používat auto
    • na level cap sem nekde zahlid mod
    • Ovšem dříve bylo také vše děláno 2D a Váš kontakt s "mapou" byl pouze přez PipBoy - nikdy jste nešli celé to území které na mapě bylo znázorněno. Dnes to opravdu JDETE - to prostředí zde skutečně je a všechna náhodná setkání tak nejsou už "tak náhodná", protože nepřítele/NPC vidíte skutečně i několik desítek metrů před sebou => vše je uzpůsobeno pohledu z vlastních očí. Jít desítky kilometrů holou pouští by asi nebylo nejzábavnější...

      Jinak NV je zatím po pár hodinách hraní kvalitním nástupcem třetího dílu a v mnoha věcech ho dalece předčí. Pouze úvod byl méně epický (první kroky mimo Vault ve třetím díle byly fascinující a nikdy na ně nezapomenu) a grafika se bohužel vůbec nikam neposunula, ovšem s tím by série neměla mít problém - druhý díl také vypadal jako dvojče dílu prvního, už tak zastaralého, a nikomu to nevadilo (a nevadí dodnes). Pokud příběhy z NV budou i nadále při mém putování tak zajímavé jako doteď, budu nadmíru spokojen.
  • Jako hra je to super a zaroven je to SMEJD nejvetsi jako kouknete se na net kolik v te hre je chyb od grafickejch az po celkem dulezity dokonce se ozyvaj i hraci kterym to nejde dohrat ja su v situaci ze asi sest ukolu nemuzu splnit mluvim o xbox verzi na pc vysli uz ctyri patche coz je taky co rict na to ze to ted vyslo bohuzel na xbox nic a k tem ukolum na netu sem se docetl ze pokud udelate toto driv nez toto ukol jiz nejde splnit chyba ve hre smula skoda ze to pan recenzent nenapsal ze to nejde dohrat bych si ten SMEJD nikdy nekoupil k cemu hra kde sou ukoly co nemuzete splnit a v nejhorsim pripade nejde dohrat?????
    • Jo pánové, ale jde o to že tady Milhouse hraje kozolovou verzi jak jsem pochopil a ta je nehorázně zabugována až běda. Jak Xbox tak PS3 verze jsou skoro nerhatelný. A podpora pro ně mizivá (včetně češtiny, ale vem to čert). Vyšel zatím jeden patch 1.01, který opravil pár věcí. Jsem zvědav jestli to nedopadne stejně jako u F3 GOTY, kdy prostě nebylo možně hru dohrát úplně na doraz. Poslední patch se zasekl na čísle 1.61 a pak nezájem. Hru jste museli mít rozehranou několikrát když jste chtěli dohrát všechny přídavky, protože čim dál jste byli tím více se to sekalo a dělalo takové chyby že to bylo nehratelné déle jak 20min., pak restart !!! *10*
      • To mě docela překvapuje. F3 jsem hrál na Xboxu a měl jsem nulové problémy a to jsem ho hrál opravdu důkaldně a dlouho, ovšem bez DLC.
        • No právě že ta DLC nebyla nijakým způsobem opravena a dělaly ze hry napůl funkční hru.
          Já třeba kupoval hru a pak dokupoval jednotlivé DLC zvlášť 3-sta za kus!
      • dodatek: Pravda je že recenze je na PC verzi, takže Milhouse tady běduje zbytečně, ale jen sem chtěl nedorozumění rozplést než z toho bude nějaká diskuze typu Topolánek vs. Bradavice Paroubek.
        A taky informovat o tom jak je zbylá část herní komunity, která musí platit o 400 kč navíc podvedená. Takže doporučuji koupit či stáhnout pouze PC verzi, jinak budete třískat hlavou o zeď jako já a Milhouse že jste koupili BIG SHIT!

        ps: a poprosím lidi aby tu nerozjížděli pře konzole vs. PC. Každé má své plus a mínus.
    • Na ctvrtym radku uz jsem se ztratil :D Nezaskodilo by oddelovat vety teckou :)
      • Já hru dohrál, splnil jsem tak 80% questů a na bug, který by způsobil nemožnost dohrání, byť jen jednoho questu, natož celé hry, jsem nenarazil. Jediný zásadní problém byly posrané sejvy (vyřešeno patchem hned den po tom co se to objevilo) a pár zaseknutí v kolizích. Hra mi 5x za 50 hodin spadla. Což vidím jako největší problém. A kritizovat něčí chyby a sám jich nasekat v krátkém příspěvku asi tisíc je docela legrační :)
        • 20 hodin so far, ani jeden crash, ani jeden freeze či bug.
          Akorát ty klasický gamebryo kraviny typu zaseklej škorpion v zemi to kazí.Jinak ale stellar release...so far.
  • Co rikate na inteligenci spolecniku? Podle mych zkusenosti zadna slava. Venku je to jeste v pohode,ale zkuste si nekoho vzit treba do vaultu. Nastavim si taktiku na -nasleduj me- a -utoc jen na toho,na koho utocim ja-. Spolecnik pak stejne neustale beha prede mnou,sam si otevira dvere za kterymi je plno monster a dela vsechno mozne jen me nenasleduje. Skoda,protoze narozdil od F3 jsou v F:NV spolecnici velmi uzitecni.
  • asi budu dost povrchni a snese se ma spousta kecu o hratelnosti, ale ja takovyhle s prominutim graficky hnus hrat nehodlam *1*
    vzdyt je to neco silenyho, je rok 2010 bohajeho *6*
    • tohle nechapu, jak muze byt nekdo takhle rozmazlenej, ta grafika je totiž naprosto v pohode.
      • Uvědom si ,že žiješ ve světě kde je na trhu větší množství konzolí jak kdy dřív,takže se to všechno dělá primárně pro konzole a na počítač vycházej jen vylepšený porty z Xboxu a ještě ke všemu až po premiéře aby se tak neprodělalo,takže ta grafika na PC je tudíž většinou lepší jen v detalech,dohlednosti a rozlišení,se svojí Hi-end kartou máš ale aspon jistotu že budeš hrát hodně dlouho a většinou na max detaily a rozlišení ,než vyjde něco na co už nebude stačit.
        Nevím ale já jsem teda z dnešní urovní grafiky spokojenej a raději bych uvítal rozvoj v hratelností stránce her kerej kolikrát vážně roku 2010 neodpovídá
    • Bože vy toho naďeláte.Kdovíjak sexy grafika to neni,ale tahle hra je o něčem úplně jiném.Pro tebe bude jiná hra Crysis a tak.Tady nehledej údiv a požitek z grafiky,tady hledáš úplně něco jiného Děj,rozhodnutí,atmosféru,vše na sebe navazuje skoro jako v realném životě.Pokud tu budeš hledat jenom grafiku a tak,tak to není hra pro tebe.Ale to bych tu opakoval už předchozí komentáře kdybych měl pokračovat.
      • Grafiku ktera bude na urovni v roce 2010 bych povazoval za standard s ohledem na to jaka je tu konkurence :) .Pokud nekdo udela herni stranku perfektni tak kde je problem jeste tu grafiku ktera je podle me jednodusi dodelat do zdarneho konce aby byla prijatelna na rok 2010 co ?
        Proc si vlastne autori serou do vlastniho hnizda timhle zpusobem kodkopavaji zidle sami sobe *5*
        • Vies Romane, ked vysiel tehdy Fallout 1 a 2, graficky boli tie hry uz i na tu dobu velmi... VELMI slabe. A pozri dnes, koho to trapi? Stali sa legendou a kludne bych si ich zahral znovu, dnes i o 50 rokov ak este budem dychat. A F3 a Vegas mi tak zle nepridu. Je to 3D, na plne detaily s AA to vypada celkom pekne a ma to i podporu widescreen. Mnoho blbych strielaciek nevypada taky o moc lepsie lebo ich brzdia konsole - napriklad Bioshock 2.
        • Hm, jaka je ta bajna konkurence k Fallout: New Vegas? *5*
          • Precti si prvni vetu jeste jednou mozna na to prides pokud ne mas smulu a snad ti poradi nekdo jiny *3*
  • hahahaaa Fallout 3 recenzie:
    tiscali - 9/10, sector - 9,5/10, bonusweb - 93%, pc.hrej.cz - 9/10, hry.sme.sk - 9/10.
    WTF ???? *10*
    • ono to totiž z recenzentov nikto vacsinou nehraje, len daju nejake kecy z preview, na zaver hodnotenie medzi 7-9 (podla hype) a recenzia je na svete. To iste ako Gothic 3 napr. max zabugovana a nehotova hra a hodnotenie tusim 8/10
  • lol, fallout 3 9/10 http://games.tiscali.cz/recenze/fallout3pccz-49815
    toto fakt nechapem ako zrazu vsade nadavaju na F3. Absurdne questy? Akoze, radsej budem riesit absurdne questy v Oblivion a F3 ako picoviny typu zabi desat potvor, dones strateny dennik a pod.
    New Vegas je v podstate velky datadisk ku Fallout 3. A velmi podareny ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit