Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Šikovný kluci a holky. Akorát Grid 1 byl uplně boží, že ten kokpit byl takovej interaktivní a bylo tam vidět roztřískání auta. Teda ne jako že by se kokpit rozflákal, ale tady mi to přijde takový statičtější. Stejně ale nevěřim, že kokpit používalo jen 5% lidí. Nemám rád nový verze a vylepšení, které se nesou v duchu odebereme to, co bylo dřív dobré.
  • Ty kokpity mě ani tak nechybí, stejně jezdím z kapoty. Gridu2 zabíjejí hlavně ty neustálé loadingy a ta nesmyslná omáčka okolo. Polovinu hrací doby člověk stráví proklikáváním se k dalšímu závodu a zíráním na loading-screen.
    • Kein
      Taky tě s*aly ty červené počítadla, na které byl člověk nucen se dívat? *1*
      • Neskutečně.Kdyby to šlo aspoň odkliknout. Mě to připadá, jako když tu hru vůbec nikdo netestoval. Vždyť to ty testery muselo mlátit do očí jak je to otravný... *7*
        • Kein
          A ještě jak pomalu mizely... *1*

          ...a cenu za nejlepší trolling menu získává...GRID 2!
    • ...taky americké a evropské okruhy jsou celkem o ničem, není na nich nic zajímavého. Teď se to trošku zlepšilo, když jsem se dostal do Japonska, je tu občas hnusný počasí, mlha a okruhy jsou členité a s větším převíšením.
      Ovládače taky odflákli, FFB sice funguje jak má, ale nemůžu se zbavit obrovské mrtvé zóny v půli. Proto jezdim radši na klávesách. Taky mi chybí podpora pro TrackIR.
      Jako celek je pro mě G2 velké zklamání. Dojedu to a nainstaluju zpátky (skoro bezchybnou)jedničku.
  • Točí se ten volant vůbec? *1*
    • smejki
      právě že jo. i ruce na něm jsou správně animované, dokonce řadí.
      • Tak to jo. Dík.
  • Dobrej způsob, jak ukázat vývojářům modařskej prostředníček.
    • spíš dobrej způsob, jak ukázat vývojářům, že můžou vydávat nedokonalý hry, že si je lidi opravěj (takový DIY)
  • tady je vidět, že těch pět procent hráčů je zrovna hodně důležitejch... ale tak co by se s tím tvůrci dřeli, když oni si to ti hráči udělaj sami...
    • asi neda moc prace zmenit pozici kamery par xml...
  • Ta grafika vypadá už teď děsně. S tím kostrbatým nedetailním kokpitem to bude vypadat už přímo příšerně. GRID 2 - odpad.
    • modeři mimojine pracují i na tom aby tam napasovali HD textury.. Jinak podle mě je to graficky vcelku hezká hra.
  • Vývojáři se teda na to pěkně vykašlali. Hanba jim!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit