Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda. Takový A2A vytvořil externí fyzikální model, nezávislý na FSX.

  • uzivatel1982

    Heh děkuji za podporu ;-)

  • Rozjedes
  • Rozjedes
  • Rozjedes
  • Jack1947

    Můžeš mi klidně tykat nejsme někde, bůhví kde.

    Myslel jsem ten odpad co vydali s jedním letištěm frý před x lety na M$ store.

  • Tak to díky za uklidnění, hned budu přes víkend líp spát. Na osekání nastavení jsem si už musel poslední dva roky zvyknout, na poslední hry už je ten můj "destrojserver" trochu dýchavičný.

  • Ghost47

    Jestli se nepletu, tak ty lepší addony si stejně fyziku řeší samy. Hlavně v případě FSX/P3D, u XPlane to bylo potřeba zatím jen na jeden Airbus...

  • Ghost47

    Přesně tak to funguje, ale on si tady na rozdíl od příběhových her člověk kupuje jen to, s čím buď lítá v reálu nebo ho to prostě zajímá... proti Train Simulatoru je tam ale rozdíl v tom, že v TS se v lepším případě postarají o to, aby ta lokomotiva dobře vypadala, ale jinak se to chová jak piko vláček, v případě FSX když vysypeš 100 euro za model Airbusu A320 nebo Boeingu 737, tak tam funguje naprosto všechno a jde s tím lítat podle originálních příruček k tomu letadlu.

    Navíc hromada věcí do FSX i do XPlane je zadarmo, třeba co se týká českých letišť, památek do krajiny a podobně to je prakticky všechno.

  • Ghost47

    Flanker po setkání s tím Hornetem 🙂 Ale lepší nechat v ruštině...

    BTW moc, moc doporučuju koupit kocoura 😉 Kdo vyrostl na Top Gunu, nemá na výběr.

  • Ghost47

    Osobně si myslím, že se nový FS bude počítat v cloudu a streamovat. A počítač bude mít na starosti akorát hráčovo letadlo a letiště při dostatečném přiblížení (kdy se dotáhne 3D model). Samozřejmě to znamená měsíční předplatné.

  • LOCK ON: Flaming Cliffs 1-3

  • rohlos

    Třeba tam půjde připíchnout klacek. Kdo ví?

  • rohlos

    No, to já nevím, s čím příjde nová generace. Ale v takový kráse asi ne no.☹

  • Inquisitor

    No na 4K s 60 fps to nebude, ale když si pohraješ s nastavením, tak to pojede slušně.

  • Z ceho to je Betty? Falcon? Eagle? V Hornetu sem tohle nikdy neslysel a A-10 nema radar...

  • Zřejmě myslíte MS Flight, to byl krok vedle.

    FSX Steam edition je dojná kravka. Dovetail Games prostě koupili práva na FSX a vydali jej na steamu, přičemž málem zakázali to, díky čemu FSX stále žije. Tedy addony třetích stran, jako jsou addony od PMDG, A2A Simulations, Carenado, FSLabs, ORBX,... bez nich by byl FSX dávno mrtvý.


    Tak ty addony nakonec povolili, ale stejně se tam vývojáři moc nehrnou, protože Dovetail games chce za každý addon šílená procenta z prodeje + steam chce 30% ze zisku též. Už tak drahé addony (ale oprávněně drahé) by kvůli taxám byly ještě mnohem dražší.

  • Jenže DCS je primárně vojenský sim. FSX, P3D, X-plane se zaměřují na civilní/komerční lety. Je tam celá planeta (ikdyž je v DCS taky plánovaná), je tam počasí v reálném čase, jsou tam databáze letových tras. Je tam mnohem, ale mnohem kvalitnější ATC, než je v DCS. Doufám, že se vydají ve šlépějích FSX, tedy že hra bude mod-friendly. PMDG, A2A, FSLabos by pak mohli vytvořit aktualizovaný obsah. FSLabs třeba plánuje oprášit Concorda. Bylo by super jej místo do P3D vidět do nového simu microsoftu. DCS má velké + za fyziku letových modelů. To prostě FSX a P3D mít prakticky nemůže.

  • Rozjedu to na Pentiu 4 32MB RAM s VooDoo2 ???

  • Přesně tak. Málokdo chápe, že na jednom addonu se pracovalo klidně i 7 let, aby se dosáhlo tak vysoké kvality simulace, že by dotyčný rovnou mohl létat se skutečným protikusem. Je to jenom dobře, že vzniká něco nového. FSX je prostě už moc starý a dost tím trpí. X-plane je podle mě právě teď na koni, ale podle mě mu chybí addony o kvalitě PMDG nebo A2A a strojů do DCS. Prepar3D je zase spíš profi produkt, který má stejně zastaralou fyziku, jako FSX (protože je to pouze upravený zdrojový kód FSX). Celkem na úsvitu je nyní AeroflyFS2, do nějž podle serveru helisimmer aktuálně existuje addon helikoptéry Robinson R22, který je údajně snad špička v simulaci fyziky vrtulníků, že ani stroje v DCS se mu nevyrovnají.


    Holt někdo chce kvantitu, jiní kvalitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit