Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Už bylo na čase ten pokus o mikrosrancování MSFX se snad ani nebere vážně nebo jak se to jmenovalo🤮

  • a ty  myslis, ze to v takovy krase utahne xbox ?

  • Ten x box nechápu, realističnost bude muset být hodně osekaná, jinak si to nedovedu představit. Každopádně grafika vypadá úchvatně, ale důležitější pude letový model, ovládání letadla, vliv počasí, tlaku, větru, teploty, to všechno je v FSX zpracováno celkem dobře, ale bez externích addonů to má pořád do reality hodně daleko. Například stock letadla jsou v FSX tak pro úplné začátečníky a letový model pro vrtulníky je příšerný. Jinak nejlepší letadla do FSX mají jednoznačně A2A simulations, tam už se to dá vážně srovnávat s realitou.
  • Coffin.Corner

    Půjdu trošku proti proudu, ale podobně úchvatné výhledy, byť v menším měřítku, nabízí DCS World už přes rok (včetně těch úžasných kapek na překrytu), při (většinou) mnohem rychlejším a dynamičtějším průletu. 

    Navíc si nejsem jistý, jak ta generovaná grafika pomoci AI, obstojí při nízkém letu... 

  • Pethulla

    A jak myslíš, že to funguje? Stačí se podívat na to, kolik má FS X DLCček. 

    U těchhle simulátorů neplatí nemám všechna DLC = nemám kompletní hru, což je něco, co spousta hráčů nechápe (stačí se podívat na recenze tebou zmiňovaného Train Simulatoru. Drtivá většina negativních je jenom kritika na spoustu DLCček.).

  • Duchino

    To jako hrát simulátor na páčkovadle? Auch 😱

  • Duchino

    Flight Simulator X byl pecka, když na to půjdou stejnou cestou, bude to jistota perfektního pilotování. Používali ho poloprofi simulátory, které měli vyrobenou celou kabinu Boeingu. Takové obkroužení Sochy svobody se nepovede ani skutečnému pilotovi. 

    Taky se ale bojím DLC, aby to nebylo hratelný zas až někdy za 10 let v gold edici. 

  • 0011
    No neke! Já snad opráším hotas nebo co.
  • Vypadá to nádherně ! tohle budu civilním letcům zdravě závidět a přeju, ať to klapne

    na 110%. Žel bohu....jak na mě ze sluchátek nevříská Berjoza nebo americká kočička 

    "AoA Over Limit!" BANG! ECM Failure, ACS failure, EOS failure,  Hydraulics failure, radar failure"

    Tak to pro mě není vončo chjo

  • Snad nepůjdou cestou Train Simulátoru. Tzn. 1 DLC = 1 letadlo, 1 DLC = 1 letiště. Případně DLC = jiný skin letadla a rázem by atakovali jednu z nejdražších her na Steamu, pokud byste chtěli všechna DLC tak je to teď cca za lidových 7300 e

  • SalemCZ

    Zerovna u MS nevím jestli VR je nějak pravděpodovný.

  • uzivatel1982

    Pokud si budou držet standard v úrovni simulace, tak jsem šťastný jak blecha. Jen se bojím hw nároků. Tohle asi na 1060ce nerozjedu :-(. 

  • risa2000

    Jestli to bude stejně průkopnické, jako byl ve své době MSFS X, což podle videa vypadá, že by mohlo, tak je to pro mne nejdůležitější/nejzásadnější oznámení z celé E3. Jen doufám, že to pojede ve VR.

  • Už aby to tu bylo. Přihoďte podporu VR a jdeme na to :)

  • rohlos

    Tak žebych si ten novej X-Box přece jen koupil? 🙂

    Mám totiž pocit, že aby mě to v takový kráse utáhlo PC, musel bych do něj narvat ještě tak pade + 😯

  • To taky doufám. Každopádně opráším hotas..
  • Jen aby to nakonec nedopadlo jako s MS Flight a FSW. 

  • alladjex

    Mám to úplně stejně a mám úplně stejný pocit, že tohle bude moje iniciace v nebojovém létání. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit