Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy když slyším nebo čtu o Homeworldu dostanu neskutečný chutě na tuto hru, krabička nalezena, jde se instalovat
    • spoock
      já dostal chutě nedávno, čuměl jsem co všechno do téhle hry fanoušci přidali. Rozhodně bych něco nového uvítal, mód nezmění jádro hry.
      Možnost postavit si loďe na míru by se mi třeba líbila, popř. hlubší management posádky (FTL), samozřejmě v jednodušší podobě.
  • To jako proč to dávají na taku kktinu a ne Kickstarter, kde by to mělo určitě větší úspěch a vůbec šanci, že si toho někdo všimne ... fakt nechápu máte někdo vysvětlení?
    • Kr.Pa
      Kickstarter je na projekty. Oni jen chteji koupit znacku a podelit se s ni s ostatnimi a snad nekdy udelat homeworld hru.
      • na takové site stěží vyberou těch 50k
  • Kr.Pa
    Homeworld je zatím jediná značka ze starých strategií, která nebyla nějak przněna. Doufám, že ani nikdy nebude. Králem může být vždy jen jedna hra a Homeworld je nezapomenutelnou srdcovkou.
    • Homeworld je takticka hra ne strategie i kdyz je tak oznacovana. Nic proti taktickym hram.
      • Veskoslav
        Doporučuji si nastudovat, co pojem strategie znamená;)

        Druhy strategií:
        1. tahové strategie (turn-based strategy, TBS) (Warlords, Civilization, Colonization)
        2. realtimové strategie (real-time strategy, RTS) (Command and Conquer, StarCraft)
        3. budovatelské strategie (The Settlers, Sim City, Theme Hospital)
        4. bojové strategie (DoW II)
        5. webové hry (Divoké kmeny, Travian)
        6. simulátory
        7. deskové hry
    • Veskoslav
      No já nevím. Ale takový W3 nedopadl po letech pokračování vůbec špatně, spíše naopak. Ground Control II taky, série Total War je taky důkazem, že nemáš pravdu;)
      • Kr.Pa
        Jenze nevyjmenovavas zadne prevratne strategie
    • Několikrát jsem zde už psal, ať jdou všichni do pr*ele s Homeworldem 3, protože vim jak by to dopadlo. Nevim proč lidi chtějí novej díl, když 2 je stále graficky dost dobrá a má stále obrovskou modderskou komunitu. Mě to vyhovuje tak jak je.
      • Kr.Pa
        Aktualne je problem ten, ze treba HW 1 ani 2 jsem nikde nenaletl ke koupi. Timto by se to dalo zmenit. A to se prodavaji i o hodne starsi hry.
    • Uz sem to zde psal, ze TW serie si take drzi svou herni kvalitu hodne vysoko a nijak se za ta leta netransformovala v masovy kyc i kdyz patricne zjednodusovani se bohuzel nevyhlo ani tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit