Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    protoze je to hardcore komplexni hra, moc slozite nadnesni "jednoduche" hrace
  • Kr.Pa
    dejove na sebe navazuji, ale prvne bych si zahral kampan bez modu
  • Veskoslav
    No já nevím. Ale takový W3 nedopadl po letech pokračování vůbec špatně, spíše naopak. Ground Control II taky, série Total War je taky důkazem, že nemáš pravdu;)
  • Asi proto, že investoři nevěří, že by se jim vrátili peníze.
  • proč se na tohle musi skladat hrači a neni normalni investor? prodejny potencial tam je a ani to imho neni tak složity jen nejake krabičky v 3d prostoru a na pozadi tapeta, jakože vesmir. určite min narocne nez delat strilecku
  • Navazuje Homeworld 1 na Homeworld 2? Jaké mody byste doporučovali použít? Nikdy jsem v podstatě žádný Homeworld nehrál, ale jako fanoušek scifi bych to možná mohl napravit *3* .
  • 1) Je to dobré pro hráče.
    2) Protože vývoj kvalitní hry je drahý a kvalitní hra je často složitá a zaměřená na velice malé publikum - není to ekonomicky zajímavé.
    3) Protože komunita nepřinese další peníze.
    4) Kráčí kupředu.
    5) Trh se přizpůsobuje požadavkům běžného zákazníka. A ten chce snadnou filmovou hru, kde nemusí myslet a jen občas zmáčkne tlačítko. Druhá věc je, že kvalitní tituly jsou málo propagované. Proč? nemají placenou reklamu v časopisech/na webech a tudíž ty je ignorují (čest výjimkám).
  • spoock
    já dostal chutě nedávno, čuměl jsem co všechno do téhle hry fanoušci přidali. Rozhodně bych něco nového uvítal, mód nezmění jádro hry.
    Možnost postavit si loďe na míru by se mi třeba líbila, popř. hlubší management posádky (FTL), samozřejmě v jednodušší podobě.
  • spoock
    Homeworld 3 bych bral všemi deseti. Jednička, Cataclysm a dvojka jsou hry, které nemají obdoby. Mám pocit, že hodně lidí si ani neumí představit, co všechno by bylo možné do dalšího Homeworldu nacpat, chce to mít jen představivost.
    Momentálně se těším na Star Commandera z Kickstarteru.
  • Shut up and take my money!
  • Tak at tu hru udelaji, pojmenuji to treba Homelessworld, dit je to jedno jak se to bude jmenovat.
    (a ten projekt si muzou dat na kickstarter)
  • Ja by som bol za keby sa HW2 alebo HW1 + Cataclysm len upravilo na dnesny standard...inac nevidim nic co by tam trebalo menit alebo vylepsovat...bola to hra ktora bola pokrokova ked vysla a este roky bude....nic podobne som odvtedy nevidel alebo nic co by sa co by len priblizilo jej kvalite...a s TW suhlasim..sice upravili, vylepsili, zjednodusili...ale korene si zachovali a je to pecka kazdym novym dielom (akurat lepsie vyladenie a testovanie pred vydanim by neuskodilo)

    Co sa tyka HW3...ak by zachovali principy z predoslich dielov a len pridali novy pribeh..tak nevidim v tom problem....akurat by to uz nemuselo byt formou misii...ale skor Open Universe kde by si fungoval..alebo jedna MEGA MAPA v ktore by si si hral a plnil ulohy uzatvaral aliancie etc..... give give give *14* *14* *14* *14*
  • Kr.Pa
    Aktualne je problem ten, ze treba HW 1 ani 2 jsem nikde nenaletl ke koupi. Timto by se to dalo zmenit. A to se prodavaji i o hodne starsi hry.
  • Kr.Pa
    1) pro mě to je dobrá zpráva, možná si herní studia uvědomí, že je to i o hráčích, ne jen o penězích a prodejnosti
    2) za ten příspěvek tu hru ale dostaneš, pak ji už nekupuješ
    3) marketing, penize, hrac je jen penize, nic vic
    4) filmovi, hudebni i herni trh kraci do zahuby, sami si kolem sebe motaji obratku, s tim se neda nic delat, treba jednou probehne nejaka revoluce
    5) trha zapadnich studii je uz proste prehlcen, jevice kteativi se ted da najit v tech malych studii na kickstarteru nebo v zemich, kde se herni prumysl teprve rozjizdi (ano, hlavne byvale komunisticke zeme)

    hlavne trend her od AAA studii je to, vybrat z daneho zanru jen to nejjednoduzsi a pak to vydavat, nejlepe se prodavaji hry, kde nemusis premyslet a staci jen krome mysi mackat max 8 tlacitek
  • Několikrát jsem zde už psal, ať jdou všichni do pr*ele s Homeworldem 3, protože vim jak by to dopadlo. Nevim proč lidi chtějí novej díl, když 2 je stále graficky dost dobrá a má stále obrovskou modderskou komunitu. Mě to vyhovuje tak jak je.
  • Uz sem to zde psal, ze TW serie si take drzi svou herni kvalitu hodne vysoko a nijak se za ta leta netransformovala v masovy kyc i kdyz patricne zjednodusovani se bohuzel nevyhlo ani tady.
  • Vezmeme to z jineho konce v poslední době, zde cteme, ze cim dale, tim vice her, ktere jsou ve vyvoji, tak se musi financne aktivne podilet samotni hraci, bez ktere by hra nemohla vzniknout, jako treba PoE,GD, ted zminovany HW atd.

    Tak si obcas kladu otazky:

    1.Je to pro herni prumysl dobre - nebo spatne ?
    2.Proc, kdyz dnes chceme opravdu kvalitni hru, musime si na ni priplatit jiz ve vyvoji ?
    3.Proc velike vyvojove studia nespolupracuji, anebo spolupracuji velice nedostatecne s herni konunitou?
    4. Chapu, ze herni trh, stejne jako filmovy, hudebni a jine se meni to je jiste, ale kam kraci ? Kdyz se zde zacina projevovat tento trend? Ze by dosly napady?
    5. Ze by masovost herni prumysl pomalu devastovala, anebo jsou vyvojari lhostejni-ignoranti a neslysi na nic jineho nez na 100% ziskovost daneho produktu a pocet prodanych kopii ? No je toho opravdu mnoho a zajimalo by me co se vlastne stalo, ze v posledni dobe vychazi jeden kyc za druhym i od tech "top studii", kvalitni hry, aby pohledal, nehlede na fakt, ze mnohdy o kvalitnich hrach nemame ani potuchu.
  • na takové site stěží vyberou těch 50k
  • Vždy když slyším nebo čtu o Homeworldu dostanu neskutečný chutě na tuto hru, krabička nalezena, jde se instalovat
  • Kr.Pa
    Kickstarter je na projekty. Oni jen chteji koupit znacku a podelit se s ni s ostatnimi a snad nekdy udelat homeworld hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit