Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týýjo ja se na to tak těšil, že si to koupím a podle toho co s tím je za problémy tak na to asi kašlu. Proč si to u těch fanoušků chtěj rozesrat vydat hru, která bude víc zmrd*ná než když vyšlo GTA4, to už chce opravu koule a velké ego, že se to bude prodávat. Nechápu též postoj firmy, že si nenajala externí zaměstnance co májí zkušenost s portama...a vůbec toto by se nemuselo nikdy řešit kdyby nebylo TOPINKOVAČů *13*
    • Mám dojem že oni vůbec nepochopili proč to chtěli PC hráči. Proto, aby to nemuseli hrát na posraném gemepadu a využili svůj 24" monitor.
      • Jo přesně to chtěli no, aby lidi nemuseli hrát na 40", ale využili svůj 24" monitor :D
        • Až ti dojde rozdíl mezi TV a monitorem, tak teprve potom něco piš, ať pak nevypadáš jako hlupák:)
        • Tak hrat na 40" televizi s rozplizlou grafikou a hrat na 24'' monitoru v nativnim rozliseni a na vysoke detaily je dost velky rozdil. Jeste ze jsem si pockal na reakce ostatnich a nekupoval to. Stejne jsem to tusil jak to dopadne podle tech informaci co se objevovali pred vydanim.
        • Podla statistik Nintenda, vacsina konzolistov stale hrava na CRT televizore a maloktori maju rozlisenie na na tv viac ako HD... netyka sa to len ich konzoly ale vsetkych...preto na WiiU ani nebudu vydavat na zaciatku FullHD hry ale len HD, lebo na tom konzolovom trhu ani nie je dopyt

          To o 40 palcovej plazme a konzole, to je tak cliche, az to boli, tie hry tam vyzeraju k zblutiu, upscalovany HD na FullHD, jednoducho krasa.. videl som to na vlastne oci...
          • je to skoda. z Full HD rozliseni by se mel udelat standart jak pro pc, tak konzole a tv vysilani. vyssi rozliseni je podle me zbytecnost
            • Nikdo o nudlovite 16:9 "FullHD" rozliseni na pc nestoji.
          • Nintenda? To mluví za vše .... já koho znám, tak na konzoli valí minimálně 32", já třeba 42" ...
            • Trh sa tykal americkeho trhu a do prieskumu boli zahrnuti vsetci majutelia konzol, existuju spustu dalsich prieskumov, ktore potvrdzuju to iste....Valaj si na com chces, z takych ako ty, sa akurat smejem, vysoli to tazke prachy za TV a potom na tom hra hry na zariadeni za 200 dolarov a v pidi upscalovan rozliseni a hnusnej grafike a nestalych 30fps, proste GREAT DEAL *1*
  • "Good for you, ale rozlišení Dark Souls prostě nezvednete" Co je to za větu, autore? Fakt idiocie. Tohle si piš někde na míšeneckém webu pro pitomce.
    • kostejnesmrtelny
      Doporučuju skotský střiky. Prej na hysterii docela fungujou... *3*
  • A pak budou nadavat ze se jim to na pc spatne prodava. No ba ze ne ! Takovou zlataninu nedodelanou, to jako si koupit tričko bez rukávu. Nato vam kaslu, na hru sem se tesil ale ne na takhle sprzneny port. Kto jim to kazal vydat ted, mohli to vydat za pul roku-rok, mohli si najmout nekoho kto ma s portaci zkusenosti a udelat to poradne.
  • Nevim jak vy ale ja na netu nenasel v prodeji monitor co umi rozliseni 2560x1440 ale je pravda ze jsme v dobe kamene oproti jinym zemim. Co je me znamo tak vyzsi rozliseni nez je full HD lze docilit zapojenim vice monitoru v jinem pripade budete mit vetsi rozliseni ale na monitoru (TV) vydite cast plochy (obrazu).
    • epic FAIL! *1*
    • Pri pouziti vyssiho nez nativniho rozliseni je obraz vyhlazenejsi. A monitory s nativnim 2560x1440 taky existuji.
    • Tak ty si pekna lama, http://dell.to/R6huml , http://dell.to/R6hDX6
      • Tak v cr prodavaji ale monitory s vetsim nez HD rozlisenim ale nejlevneji cca za 12 666,- za tu cenu se da poskladat dobry PC ktery zvladne hry na full HD max detajli
        • Za 12 600,- poskladas PC, ketry zvladne pecky na max detaily?? Vitam te, pane McGyver :)
        • Ne kazdy se spokoji s TN aceráčem. Za grafiku vyvalit 300€ to jó ale koupit poradnej monitor to uz né, boze chran si nekde pucit optickouk sondu a zkalibtovat si ho, hlavne ze je to full há dé, ma to kontrast mliardu k jedné a odezvu 0,1 milisekundy, ale ze je obraz k blití to mi neva!
  • jeste skryti kurzoru mysi, moznost ubrat akceleraci a vestsi hladkost kamery a jsem spokojenej
  • Helaluja! Tak to vypada ze bych si nakonec Dark Souls mohl zahrat i ja! 1280x720 je na 27 monitoru proste hruza.
  • Máte chybu v rozlišení 1024x720 neexistuje. 1280x720 je 720p
    • 1x720 je taky 720p :P nebo taky 720px. Pak 1024x720 je 1K; 720p; 737,28Kpx. Teda alespoŇ pokud jde o teoretické rozlišení. Oficiální jsou pak teda poměry že. 1280x720 je HD 720p, podle značení. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f0/Vector_Video_Standards4.svg/749px-Vector_Video_Standards4.svg.png
      Alespoň to tak používám.
      • LTM3
        Právě oficiálníma se řídím :D O tom že existují takové patvary jsem neměl tušení.
    • :D:D aspon si ma rozosmial:))) na 1024x768 som hraval ked som bol maly chlapec a to som uz povazoval za poriadne rozlisenie. Ale ako vidim mladi chalani ako ty sa nevyznaju a len vykrikuju hluposti bez toho aby si nieco aj overili.
    • Paul_cz
      Existuje, hra v něm na konzolích, a defaultně i na PC běží. I spousta dalších konzolovek běží v těchto 1998 rozlišeních, akorát to poté upscalují na plných 720p (1280*720).
      • napriklad MW3 dokonce bezi v rozliseni 1024*600
  • Ehm, chybi jedna docela podstatna informace:

    -So I am assuming that a side effect of the patch is that you are unable to read messages, correct? All of mine are blank. As a first time player, this is a problem.
    -Durante has said he'll work on fixing this after he fixes the LOD.
    • Paul_cz
      Stačí nastavit vertical res na 720 a zprávy jsou čitelný. Ale osobně zatím hraju default a počkám na plně odladěnou verzi resfixu.
      • 720 na vysku je prece default (1024*720)
  • Zase hra udělej si sám , za tohle určité vyvojáře nenávidím
  • "kde se vždycky najde problém na všechno." - To bych možná trošku poupravil, nedává to smysl.... *3*
    • :) I když fórum, kam by se člověk šel jenom vybrečet by taky možná nebylo k zahození...
      • Od toho jsou zdejší diskuse...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit