Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasný fail studia. Zaplatí aspoň to studium tomu fanouškovi něco ze zisků? Aspoň tak 10-20 %? Jasně že ne! *7* *7* *7*
  • ja skutocne nepochopim ako nieco taketo mohli vobec vydat... kedisi pre-alpha build, dnes bezne vidiet na pultoch obchodov, neuveritelne
  • Keyz
    Ten mega drsný název "prepare to die" se pro PC hráče naplnil.....
  • miker17
    ja jako k*rva nechapu jak vyvojáří nedokáží upravit svůj vlastní engine.... a pak si k tomu sedne jeden maník pár minut po vydání a má to za půl hoďky hotovo. Osobně jsem rád že na Xzonu se vydání hry posunulo až 28...hned jsem tu objednávku zrušil.
    • taky mi to vrta hlavou, chlapik, co to upravoval musel svuj patch slatat behem chvilky aniz by znal zdrojaky. Tohle From soft nezakecaji neznalosti pc platformy...jednoduse lajdactvi.
      • miker17
        Vyvojaři musí mít znalosti PC platformy protože hru na konzolích 100% neudělají.....v jakémsi článku o tvorbě her bylo napsáno že hra i když je pouze pro konzole její Pre-Alfa a Alfa musí být spustitelné a hratelné na PC.
        • From sw ale priznaly, ze si s pc nerozumi. Oni nemusi vedet jak delat hry pro platformu pc/win a prislusny knihovny. Kdyz delas hry pro mobil, delas je taky na pc, ale testujes pres emulator, s konzolema to bude imho obdobny.
  • jo pecka pribehem, ale musi to bejt hranaty a zubaty az hanba.. vcera jsem u kamose hral tekken na ps3 a grafika a animace jsou tak strasny - ze bych brecel.
    • Tam ta grafika je fakt potřeba...
      Hrál jsem teď na PS3 originál Medievil 1 z PSX a bavil jsem se jako nikdy. Už jsem u Crystal Caverns, zatím 100% kalichů.
    • presne... ale co bys taky chtel, to zarizeni je 12 let stare, z nej nic vic nevymacknes, az vyjdou nove konzole budou dva roky za high endem, pochybuji ze budu svym vykonem byt low endem v porovnani s desktopem, desktopari se smeji, tak by mela vypadat grafika her, HW na to mame uz davno: http://klontak.deviantart.com/gallery/
      • Keyz
        Někdy alespoň udělají na PC určitá vylepšení která sice nejsou nic extra ale lepší než nic,že?
        Zde není nic a je stejně hnusné jako to bylo původně.

        Btw tohle kdybych hrál na velké TV to musí být nádhera....

        Bohužel doba kdy hry na PC využívali právem HW na maximum již pominula.Pak to podle toho taky vypadá.Neviděl jsem v poslední době,že by rozdíl v nastavení hight,medium,low znatelný na nárocích HW i na pohled tak jako to bylo.
  • Cahir
    Nechápu to držk*vání na konzole. Spousta multiplatformních titulů dokazuje, že port nemusí být problém. Viňte vývojáře Dark Souls za jejich zhovad*lý přístup k práci.
    • port je vzdycky spatny platforma konzoli je vzdy uprednostnovana pred temi ostatnimi, viz terminy vydani pro jednotlive platformy, viz technicka podpora jednotlivych platforem, vsechny hry vyrabene za ucelem distribuce na vice nez jednu platformu stoji kvalitativne za mene, nez ty urcene jen pro jednu, idealne samozrejme pro desktop... konzole brzdily brzdi a brzdit budou
      • Cahir
        O tom se nepřu. Ale vinit konzole za to, že Dark Souls běží pouze v předpotopním rozlišení, že ovládání je bez gamepadu přinejmenším krkolomné apod. je zcestné...
        • ty delas jak kdyby na konzoli bezel ve vetsim rozliseni? Samozrejmne nebezi je to jeste vetsi tragedie
          • Tady někdo nepochopil, jak to Cahir myslel *7*
  • Škoda, protože tahle hra je na PS3 a 50" full HD plazmě naprostá pecka.
  • Keyz
    Dle videa a komentářů to vypadá na špatný port.
    Problémy s nastavením jak se zde píše a navíc tam snad nejde skoro nic nastavit krom toho,že tam přidali AA a nějaký blur který se stejně pro mně na prd.
    Již samotný název nastavení "PC settings" je náznak toho,že s tím nes*rali.Běžné nestavení je asi opravdu pouze pro PC....
    Grafika je opravdu zastaralá to fakt.Jak se někdo o tom může dohadovat to nechápu.Logicky když to je dělaná na starý HW konzole a nic tam snad neupravili tak to je zastaralé.
    V menu se ukazuje stále co mám kde mačkat na konzolovém ovladači jako kdyby ta hra bylo nějaký simulátor kde externí ovladač je většinou nutný.Standardní ovládaní je divně nastaveno a v menu se pohybuje zvláštní kombinací klávesnice a myši.Proč je na jednom čudlíku sekaní a na dalším čudlíku silné sekání?.To je problém udělat sekaní na myši a silný útok podržením tlačítka myši tak jak to bývá normálně?Anebo nějak jinak jak má mnoho her?Zde není extra nové ovládaní tak aby to prostě nešlo.
    Takže zde máme RPG kde je kladen důraz na pohyb a boj které má na PC zastaralou grafiku a špatné vyřešené ovládaní.Tedy nevím jestli je pak možné obstát v tom důrazu na pohyb aniž by hráč doplatil na špatný port hry.

    To je prostě šílenost,pak se někdo diví,že to hodně lidí stáhne.Není demo aby to šlo vyzkoušet tak co.Mám to koupit předem ve slevě a doufat,anebo čekat na recenze pak případně koupit za plnou cenu?To je hloupost.Když to nechtějí udělat pořádně tak aby se nebáli vydat demo tak to je opravdu zoufalé.
    • každopádně připočti cenu gamepadu... bez toho je to v tuhle chvíli nehratelné. Stejně jako s gr. rozlišením ani s vyladěním ovládání kamery myší se nikdo z tvůrců nezabýval ani minutu.
      Residen Evil 4 na PC má proti tomuhle luxusní ovládání
      • Keyz
        Na gamepad jsem kdysi nadával,že to je zbytečnost ale pak jsem hrál na PC NBA2k12 a měl jsem možnost to porovnat (klavesnice X myš).
        A tam ten gamepad tam má smysl,protože tam je mnoho pohybů které jinak nejdou na PC klávesnici skoro udělat.

        Ale zde u RUBAČKY to je opravu hloupost.Oni tam ještě napíšou abych mačkal nějaké A B na gamepadu jako kdyby to snad měl mít každý protože,nejsou schopni předělat dva druhy útoky a dva druhy krytu na PC...
        • No a proč nemůže být Dark Souls v tomhle stejný případ jako je to NBA? Taky to musíš porovnat, DS asi nebude "rubačka" v tom smyslu, jak to myslíš, ten soubojový systém je docela komplexní a prostor pro chyby hráče malý. Tím neříkám, že to K+M ovládání nemohli udělat lepší, sám jsem ho ani moc nezkoušel, ale vypadá to, že je to fakt děs. BTW 2 druhy krytu tam nejsou a to, co asi myslíš, na jedno tlačítko dát moc nejde abys tím neztratil možnost pohodlně držet štít a přitom odrážet útoky... Dva útoky na jedno tlačítko snad jo (i když je to taky mnohem míň pohodlné a ve vypjatých situacích chybovější než RB/RT na gamepadu).
          • Keyz
            No dle možnosti co jsou v menu to určitě šlo udělat na klávesnici normálně.Není třeba z toho dělat hru která bez externího ovladače prostě půjde špatně hrát.
  • ============
    SMRT KONZOLÍM!
    ============
  • Všechny současné herní konzole používají rozlišení ne vyšší než 1024 × 768 px, ale těm pitomcům, konzolářům, to nikdy nedojde, jsou to obyčejné ovce s obodbnou mentální výbavou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit