Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Měli se na PC konverzi radši vykašlat a udělat rovnou další díl. Po dohrání Dark Souls mě už nic tak nechytlo, možná s výjimkou první poloviny Dragons Dogma
    • Souhlas tahle hra na pc nemela vzniknout cekam na dlc Artorias of the abyss kterej me prida do my ps3 verze ten novej obsah co je na pc a budu spokojenej
      • Malleth
        Na to DLC se těšim moc. Artorias vypadá jako sympaťák.
        • Sympatak to je ale bude pekne tuhej co jsem vydel gameplaye tak je rychlej jako gwyn a nede ripostovat na ng+ to bude poradnej vorech :) tesim se i na ostatni bossaky hlavne darklurkera na screnech vypada drsne
          • Malleth
            Jestli je rychlej jak Gwyn, tak to potěš.*13* Já sem ho v akci ještě neviděl. Chci se nechat překvapit, nicméně z toho co sem viděl budou noví bossové minimálně stejně skvěle navržený jak ty v původní hře. Třeba ta bílá Chiméra vypadá výborně. No...bude to dlouhý čekání, ale věřim že GW2 a Dishonored to trochu zkrátí.
            • Jj gw2 zacnu zejtra parit
              K dark soul ted sem videl bitku s Ciaranem Lords of blades miniboss a husty hlavne to co z neho vypadne
  • Jack1947
    Ohoh, tak 1024x768 na 107cm to bych asi nerozdychal... Takze jedinwe dobre spatne pro tvurce. (Ano zahrnou to do pozdejsich patchu). Presto tahle hra neni nic pro mne mam rad normalni Rpg, kde se clovek nemusi zabyvat tim jak zabit na zacatku 20metroveho bosse aniz by byt jedinkrat neumrel.)
  • Veskoslav
    A navíc když jsem pročítal ty kecy, co měli vývojáři, jak se věnují pc, tak výsledný produkt je katastrofa. Když srovnám Zaklínač, co se převedl na XBox a pak Dark Soul, co to měla opačně, tak jde vidět, že pc-konzole a konzole-pc je naprosto něco jiného.
    • V první řadě vývojáři upozorňovali, že s vývojem na PC mají nulové zkušenosti. Tak se nechovej jako kdyby někdo někomu matlal med kolum huby. Navíc jsi byl jeden z nejaktivnějších, když se řešila ta petice. Tu hru sis de facto vydupal, tak zaplať, nekidej a hraj, do prd_le.
      • Gojira
        Eh... CDprojek Red taky neměl zkušenosti s Xboxem a dopadlo to výborně.
        • jemože v konverzi z PC na Xbox a z PC na PS3 je nejspíš docela rozdíl, Xbox má archytekturu podobnější té PC, než PS3jka
      • "Tu hru sis de facto vydupal, tak zaplať, nekidej a hraj, do prd_le."

        Tak to jo. *1* *1*
      • Veskoslav
        Co to meleš za srračky? Ano zaplatil jsem. A to, že to je "zmetek", to je nakonec dobře? Jako držíme se hesla: Shut up and give me money?...
  • DXfix 0.2 http://blog.metaclassofnil.com/?p=101
    • Diky
  • Prečo sa mi zdá že games.cz sa zamilovalo do sleeping dogs?
  • Kozy
    No, tak jsem to zkusil, dost jsem se na to těšil ale jsem nehorázně zklamanej, no ještě to zkusim s tim patchem.
    • RockStar
      Jo:) Ten patch z toho udělá jinou hru se 100x větší hratelností. Věř mi:))
      • Kozy
        samozřejmě že ne, nejsem truhlík, jen jsem to chtěl ještě zkusit.
      • Mne by sttacil trainer na nesmrtelnos :D:D (Je to vtip. Jen davam vedet nez mi nekdo bude nadavat do zpropadenych cheateru)
  • No celkove jako tato hra pro me fakt neni. Nevidim zabavu ve frustrujicim opakovani jedne a te same casti porad dokola protoze je to smesne tezke a hlavni hrdina se neustale zasekava mezi bosem a hradbou i kdyz je tam volny prostor. Technicke zpracovani je spatne. Tezka hra rovna se vyzva to sice ano ale kdyz uz vytvorim takovou vyzvu tak by to melo alespon fungovat poradne. Prvni boss a diky slozitosti uz ted tu hru nenavidim. Nekdo je mozna uchylny na takove absurdni japoncarny ale ja to rozhodne nejsem.
    • 1. boss padne do par vterin pokud vis jak na to. napr. pyro ma sekeru, tak ji chytnes obouruc a das utok s vyskokem (viz. tutorial) jak na nej skaces a demon dostane poradnou slupku, pak ho snadne dorazis
      • jo ja vim jak ho zabit. jen proste vzdycky kdyz utikam zpet na zebrik ze vylezu na hradbu abych mu mohl skocit na palici tak musim projit pres nej no a kdyz chci proskocit kotoulem mezi jeho rukou a nohou tak se to proste obcas zadrhne uplne nesmyslne a u takove hry me to proste neuveritelne vadi. Nevadilo by mi to tak moc kdyby mi neubiral pomalu cele HP a nemusel bych pak porad jak hlupak vbijet ty lebkouny od zacatku. po 5. uz mi z toho preskakovalo v palici. Ale proste to tak asi ma byt tak dobre ja to respektuju.
    • irdzi
      Frustrovane opakujes, ptze tu cast hrajes spatne. Je potreba si na tu hru zvyknout - necekej, ze po 5-10ti hodinach budes pan situace...Mec se ti zasekava o steny pokud je velkej a ty kolem sebe nemas prostor na rozmachnuti. Pokud mas tenhle problem u bosse, tak je potreba se stavet a uskakovat tak, aby ses do ty situace nedostaval. Technikcej klenost to nebyl ani v dobe, kdy to vyslo na konzole.... Ale souhlasim, ze ta hra proste neni pro vsechny, ale to neni zadna ...
      • Jo ja uznavam ze je trochu chyba i na me strane ale proste to ovladani je prisernost. A proste kdyz musim uskocit dopredu pac jinam to nejde(uzka hradba)vidim misto uskocim a udelam kotoul na miste. Misto toho abych proskocil mezerou do ktere se ocividne vlezu tak se zaseknu a bos mi machnutim ubere vsechny Hp to mi prislo fakt smutne.
        • irdzi
          Jestli dobre chapu, tak je to Taurus demon a ne ten tutorialovej. Ti zaSPOILERuju: skoc na nej z te hradby kde sejmes ty lucistniky...to mu hafo ubere a pak pouzivej hodne firebomb. Nebo pouzij humanitu a privolej si nejakyho pomocnika ... Smutne to obcas je - ja u Capra demona poprvy chcipal skoro celej vecer hrani ... ver mi ze vim, co to je frustrace:))
          • dobre je na nej take ocarovat zbran lightningem,blesky na nej plati
          • Dekuju za rady nicmene hra uz sla z disku. Snad si ji ostatni uziji vice nez ja. Hrat to dele tak mi praskne cevka v mozku tak radeji ne :-)
    • RockStar
      A jakou verzi máš? MULTI9, Skidrow či FLT?
      • Do prdele, když už pirátíš hry jako vocas, tak by ti mohlo docvaknout, že těžko bude FLT verze a ještě (fake) SKIDROW. Ach, ty veřejný torrenty a jak fungují scéna nikdo netuší. Hlavně že za to nemusím platitl.
        • FLT je scenovy release zase dalsi radoby chytrolin co tady pise bludy.
          • Ano, je. A pokud by existoval ještě SKIDROW rls, tak by to byl dupe, pokud by se nejednalo o PROPER, INTERNAL, apod. Proto jsem zmiňoval scénu. Tak se nejdřív laskavě zamysli, blbče. A když to nepomůže, tak příště čti víckrát.
            • Nato ze on je vocas a pirati, ty o tom vis nejak moc, takze urcite nepriatis.
            • Aha omlouvam se spatne jsem to precet. A blbce si rikej doma tatovi ten je na to mozna zvyklej ale ne me ty smrade tak se uklidni. Jak kdyby ses ty nikdy nespletl.
      • A ty si jako myslíš, že se cracklá verze nějak v technické stránce od originálu liší? *1*
        • No u cracklé verze asi nebudeš moct být online, ne?
          • A to má dopad na audiovizuální stránku?
        • Nelisi ? Ja nepsal ze se nejak lisi.
          • A? Na tebe jsem nereagoval...
        • RockStar
          Myslím, že kdyby jsi četl co píšu, nemusel si napsat zcela zbytečnou reakci jako je tahle ;)
          • Moje reakce přišla 3 minuty před tvým komentářem, takže jsem si to mohl jen stěží přečíst... *15*
            • RockStar
              Dostal jsi mě:) Špatně jsem se podíval na časy:)
      • MULTI9 ano hru jsem stahl. Chtel jsem zkusit jestli je to takovy brak jak se cekalo a ejhle je to brak. Utratit za toto 900 tak si hodim masli. Na svoji obranu napisu ze originaly kupuju posledni original je Guild wars 2 ktery jsem si predobjednal protoze si dle meho nazoru myslim ze to stoji za to a arenanet si moje penize zaslouzi a tak je podporim. Nicmene toto si opravdu nezaslouzi moje penize a uz ani moji pozornost. Nekoho to bavi ja rikam jen svuj rozhorceny nazor nikomu nevnucuji ze to nema hrat. Ovsm lidi co podepsali petici by si to meli koupit i kdyz je to nebavi uz jen z principu. Ja jsem o hru na PC neskemral takze je mi to jedno.
        • RockStar
          Nemusíš se ničím bránit:) Já jen abych věděl jaký je funkční torrent:) Od doby co mám DOTU2 nepotřebuju kupovat hry a to jich mám na steamu přes 40. Některé z nich jsem ani nehrál, koupil jsem si jen tak do sbírky, to samé na GoG.com tam jich mám asi jenom 6-8 a taky jsem některé z nich ani nehrál.

          Ale tahle mi přišla zajímavá na vyzkoušení.
      • nie je to jedno? nic to nemeni na fakte ze je to absolutne nezvladnuty port, a co viac, aj samotna hra je v skutocnosti cela zle spravena, za toto vyhodit co by len 5 € je neskutocna strata
  • Je to vazne tak zly? Dal jsem tomu nekdo uz par hodin?
    • Hrál jsem zatím asi 90 minut (prošel jsem asylum a pak ještě kousek k dalšímu bonfiru, potkal jsem draka) a jsem nadšený. Podmínky - gamepad (nejlépe ten X360), nějaká rozumná sestava (žádné dělo to ale asi být nemusí) a nemít vyloženě smůlu (podle reportů se to třeba někomu nesmyslně strašně seká atd., tohle ale budou spíš ojedinělé případy). Na rozlišení je ten patch, už jsou v něm opraveny i texty, hrál jsem to ze začátku bez něj a nijak mě ten upscaling do očí nebil (22" monitor) a bylo to poznat jen když jsem se zastavil a zkoumal, jestli tam ten upscaling je. Stejně tak 30 fps mi přijde ok, všiml jsem si toho jen když v jedné animaci těsně před kamerou velmi rychle proběhla krysa :-) Tyhle věci jsou ale dost individuální, někdo tvrdí, že ve 30 fps na pc nedokáže hrát... Vůbec nepopírám, že je ten port kostrbatý, je, hlavně to s tím upscalingem z malého rozlišení je úlet. Kromě těch technických omezení a divného ovládání na klávesnici ta hra funguje ok.
      • RockStar
        Jo toho se bojím nejvíc toho ovládání. Intuitivita bude asi neznámý pojem.
    • RockStar
      Zatím to nikdo neviděl:) Jen se diskutuje nad tím, jak to má špatnou grafiku:)

      Edit: Neviděl to nikdo jinak než na obrázcích.
      • na torrentoch je uz asi 2 dni...
      • Jakto ze ne? Vzdyt hra co vim uz na Steamu vysla. Nekdo uz ji mit musi :)
      • Tady o špatné grafice nepadlo ani slovo. *15* Jen se některým z nás, kteří podobné rozlišení jako 1024x720 použili naposled před takovými 7 lety, zdá poněkud málo.

        PS: Na torrentech je ta hra už od včerejška...
        • RockStar
          Ty jsi jantárek:)
          • Hmm, děkuji. Třeba tu fosilizovanou pryskyřici někde prodám. *7*
            • RockStar
              A hrál jsi to? Nebo soudíš podle obrázků?:)
  • Jazz
    Dlouho jsem horší ptákovinu nehrál.
  • RockStar
    Tak jsem někde slyšel: "Na grafice nám nezáleží".... Ale co to tu vidím?:) Plivete oheň a síru místo toho aby jsi hru užili? A vyzkoušeli na vašem PC?:)) Že se nestydíte.
    • Ale tady není nikde problém s tím, že to má ošklivou grafiku jako takovou, tady jde o to, že to jenom upscaluje rozlišení 1024x720 a tudíž na čím větším monitoru to vypadá tím víc rozmázle a že to, co celé studio za měsíce portování nezvládlo, udělal jeden člověk za necelou půlhodinu. Navíc hra je normálně na Steamu, takže nechápu, proč by jí někdo nemohl už několik hodin hrát....
    • na grafike nezalezi, pokial je v ramci noriem, ale rozlienie 1024x768? ved to je rozlisenie dnesnych mobilov pre boha, a to neratam tie konzolove textury co budu tiez stat za velke H
      • Malleth
        Na grafice záleží, a ta je v DS skvělá. Na rozlišení až tak ne, pokud se to dá hrát v takovým pro který autoři tu hru dělali.
      • RockStar
        Má tohle cenu vůbec komentovat? Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit