Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tomu se říká epic fail! *7*

    Ještě dotaz na lidi co to hrajou. Jak je to s podporou gamepadů? Pojede to i se starým Logitech Rumblepadem nebo to zase podporuje jen XBOX gamepad a kompatibilní?
    • Mam uplnene obycejnej 12 ti tlacitkovej Genius za 3 stovky a beha paradne.
    • Chvalabohu to ide i s Rumblepadom. Inak by ma asi j*eblo...
    • Mam taky logitech rumblepad a hra s nim funguje, ale nektere tlacitka jsou prehazena nebo nemusi reagovat (podobny problem jsem mel s Arkham City) nastesti existuje reseni: Xbox360Cemu - emuluje tlacitka gamepadu ze se tvari jako original xbox360 controller. Zatim funguje skvele i v Dark Souls *3*
  • VonHayek
    Zdravím! Mám hru rozehranou s gamepadem Logitech F710, který ale původně fachat nechtěl a proto jsem si sosnul poslední free verzi Xpadderu a profil pro gamepad. Vytvoření mého ideálního rozložení kláves pak už bylo hned.

    Pokud by to někdo využil, tak sosejte na http://uloz.to/xq9FVtX/xpadder-pro-dark-souls-zip

    Upravujte samo jak je libo a nezapomeňte na klávesy pro změnu levé/pravé zbraně, předmětů a magie, tuto čtveřici už jsem na pad nenarval a mám jí tak na klávesnici.

    EDiT: zmíněné 4 klávesy jdou v pohodě ve hře namapovat na šipky=křížový ovladač ... že mne to hned nenapadlo. *7*
  • prosim o radu, kdyz hraju tak tam mam porad sipku mysi, jak se toho zbavit?
    • USER47
      O kus níž máš link v jednom z příspěvků od uživatele sxg
      • dekuji
  • Mám jeden problém. Koupil jsem si Dark souls na PS3 a i přes všechny aktualizace se to při fightech s bossama docela laguje. Nevíte čím to může být? Jinak PS3 mě jede v poho a nic jinýho se nelaguje a ani Blueray není poškrábaný.
    • Malleth
      Jediný co mě napadá zkusit hrát chvíli v offline režimu, jestli to není připojením.
      • to už jsem taky zkoušel
  • Tak celkom v poho, ovládanie K+M je zmršené ako v DRIV3Rovi, ale dá sa na kompletku prestaviť, jediné čo ma fkt sre je tých 60Hz, oči mi blikajú ešte teraz. Zabila ma nejaká guľa zo schodov. Ja kupujem, nie je tam nič také čo by som nezažil v starých hrách, idem si sadnúť k manuálu a prestaviť to ovládanie.
    • RockStar
      Jaký máš monitor?
      • AMD AthlonII X3 460, 8GB RAM, GF GTX 560
      • CRT, hrávam na 1280x1024-85Hz, počítač je lepší, ale hrávam predovšetkým staré hry.
        • LOOOOL ty voe :D CRT :D:D:D:D
  • smejki
    "3rd-party DRM: Microsoft"
    co to má bejt? to už se za za GfWL tak stydí, že to radši přepsali na Microsoft, aby zas pár lidí oblbli? *15*
    • Jestli se stydí za ochranu Gays from Windows? Podle mě jo. *15*
  • Lock cursor & hide cursor, deeper in the post adding mouse 4 and mouse 5 as bindable keys;
    http://forums.steampowered.com/forum....php?t=2900481
    • oprava linku: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2900481
      Dark Souls PC Tweak Guide
      http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?t=2900321
  • MickeyMutant
    Nová verze - DXfix 0.3: http://blog.metaclassofnil.com/?p=108
    • skoda, me to nefacha
      • tak to jede! staci vypnout AA
  • Tak sem to nainstaloval na STEAMU (tzn. koupeno). Má to kromě steamu i Games for Windows "ochranu". Zapnul sem to na rozlišení 1920x1080, měl sem 24 FPS (zjištěno přes FRAPS). Bylo to docela nehratelné, když sem chtěl snížit rozlišení aby to o pár FPS teoreticky poskočilo (i když mám na tohle PC více než dostatečné), tak hra spadla a konec. Toť zatím mé první dojmy.
    • Veskoslav
      To máš fajn, je to omezené na 30 FPS a přidali tam pouze 2AA vyhlazování:)
    • Přepnuto na 1280x800, vypnutý motion blur a v pohodě, většinou se to drží na těch 30 fps (podle mě je to docela hratelné) a přitom to podle mě vypadá lépe než na PS3.
      • A ještě mi tam vadí, že tam mám pořád ukazatel myši. Jo a bez tohoto patche mám možnost rozlišení až 1920x1080, tak popravdě nevím, proč tak moc nadáváte na vývojáře?!

        ehm... já zapomněl, samý warez, že? :D
        • USER47
          To slavný rozlišení 1920x1080 je ovšem ve skutečnosti jen 1024x720, pouze interpolovaný nahoru. Pokud jsi to nepoznal, možná by to chtělo zauvažovat o brýlích či kontaktních čočkách.
          • extrapolovany :)
            • Tohle je samozřejmě úplně úchylný OT :-), ale "vymyšlení nového obsahu" je interpolace i extrapolace... ten upscaling jde nazvat obojím způsobem, záleží, jak se na to člověk dívá a co bere jako tu "veličinu" - je to extrapolace obrazu jako celku z menšího do většího rozlišení, pixely toho nového obrazu ale vznikají interpolací pixelů z toho menšího rozlišení.
            • USER47
              Interpolovaný. Aby bylo extrapolovaný, muselo by si to tam vymejšlet novej obsah.

              edit: kecám, asi máš pravdu:)
        • MickeyMutant
          Na odstranění kurzoru stáhni DXfix 0.3 a na to rozlišení si kup brejle.
          • Uznávám, chyba v rozlišení je na mé straně *15*
            Jinak kurzor tam pořád mám, poradíš jak přesně odstranit?
            • F9kou ve hre - musis mit ale samozrejme ten DXfix 0.3 aplikovanej ve hre.
  • Bavi ma to, ale to ovladanie je otrasne. Horsie portnute ovladanie som snad nikdy nevidel. A ano.. ovladanie sa da zmenit, ale skuste spravit jump attack alebo nieco podobne ked v hre vam pise press left stick + RB .... ako sa ma podla toho clovek orientovat?
    A kto vymyslel, ze menu je nabindovane na "end" namiesto "esc" ??? :D:D
    • tak jednodusi je mit por takove hry po ruce xbox gamepad for pc *3*
      • Keyz
        To ale pak přistoupíš na to,že to mohou vesele pokaždé odfláknout.Když použiješ to co asi chtějí i když by si nemusel.
        • Malleth
          Nebo si uvědomíš, že takováhle hra se nejlíp hraje na gamepadu a proto je dobrý ji s ním hrát.
          • Jazz
            @Veskoslav: AC má naprosto normální ovládání...
          • Jojo, nechat si na.rat na hlavu, zaplatit za to a jeste v tom videt vyhodu, to je optimusmus. *15*
            • Malleth
              To je bohužel možná dost reálnej scénář. A většina lidí si to neuvědomuje. Spíš za to může vydavatel, a ten to konzolový ovládání ohlásil dopředu.
            • Jen poznámka - opatrně s tou leností vývojářů. Většinou to vypadá tak, že poslední měsíce tam všichni makají 16 h denně, velká část lidí do pár let vyhoří, v Japonsku to může být ještě drsnější. V případě DS bych to viděl jako totální nestíhání, zmršenou komunikaci a zmatek v té firmě, třeba to nešťastné rozlišení je právě úplná trivialita ve srovnání s tím, co se musí udělat při portování na PC, je to dost kuriózní případ.
            • Malleth
              Velkoslav: Halo wars je strategie dělaná na gamepad ne? I když já sem to nehrál, tak nevim jak to funguje.
              To je ale jedno. Ze stejnýho důvodu (lepší ovladatelnost) kvůli kterýmu se strategie dělají na myš, se hry jako Dark Souls, Assassins Creed, nebo závodní hry dělaj gamepad. Už se to tady probíralo milionkrát. Je tak těžký pochopit, že žádná ovládací periferie není ultimátní pro všechny hry? Pokud by se měl třeba Assasin dobře ovládát na klávesnici, museli by to ovládání úplně předělat a pravděpodobně zjednodušit.
              Nicméně to že neupravili v DS ani nápovědu je fakt asi lenost, nebo prostě nestíhali. Nikdo asi neví jak to tam během prací na konverzi vypadalo.
            • Veskoslav
              Čím to asi bude, že TW je primárně RTS a ty nikdy opakuji nikdy nebyly dělané na gamepad a hrají to jenom masochisti? Dark Soul je prostě sprzněná konverze z konzole na pc. A ty kecy ohledně gamepadu, je to jenom lenost, nic víc. To samé i u nového Assasina. Jenom kecy vývojářů a lenost.
            • Malleth
              Ani ne optimismus, jak spíš rozum. Na vývojáře Total War taky nebudu nadávat že nemaj ovládání dělaný na gamepad i když na něm hraju jinak radši.
    • Keyz
      Debilita.Asi byl strašné složitý problém udělat aby ti to zobrazovalo to co máš nastavené v ovládaní na klávesnici.
      Tedy například zmáčkni mezerník + w.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit