Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz vypnes v menu AA a Blur tak ti hra pojede pres celou obrazovku.
  • hraju s gamepadem, jedine co me fakt štve je že nejde dat kamera zezadu, aby se proste otáčela sama, pořád běhám proti sobě a musím klikat at se mi kamera otočí.. navíc po tom 1080p patchi se mi to začalo brutalně sekat.. tak reinstal. S myší je to tak nějak nehratelné a ztrácí to kouzlo.
  • Takže jeden člověk vyřešil problém, se kterým si údajně nevědělo rady celý studio? *15*
  • Trh sa tykal americkeho trhu a do prieskumu boli zahrnuti vsetci majutelia konzol, existuju spustu dalsich prieskumov, ktore potvrdzuju to iste....Valaj si na com chces, z takych ako ty, sa akurat smejem, vysoli to tazke prachy za TV a potom na tom hra hry na zariadeni za 200 dolarov a v pidi upscalovan rozliseni a hnusnej grafike a nestalych 30fps, proste GREAT DEAL *1*
  • je to skoda. z Full HD rozliseni by se mel udelat standart jak pro pc, tak konzole a tv vysilani. vyssi rozliseni je podle me zbytecnost
  • Nintenda? To mluví za vše .... já koho znám, tak na konzoli valí minimálně 32", já třeba 42" ...
  • Tak hrat na 40" televizi s rozplizlou grafikou a hrat na 24'' monitoru v nativnim rozliseni a na vysoke detaily je dost velky rozdil. Jeste ze jsem si pockal na reakce ostatnich a nekupoval to. Stejne jsem to tusil jak to dopadne podle tech informaci co se objevovali pred vydanim.
  • je to o zvyku, ale podle me to je vhodne jen na nektere hry. ja osobne hral na gamepadu darksiders, streetfightera a pak sportovni hry kde to je asi uz nutnost jako pes, fifa
  • Podla statistik Nintenda, vacsina konzolistov stale hrava na CRT televizore a maloktori maju rozlisenie na na tv viac ako HD... netyka sa to len ich konzoly ale vsetkych...preto na WiiU ani nebudu vydavat na zaciatku FullHD hry ale len HD, lebo na tom konzolovom trhu ani nie je dopyt

    To o 40 palcovej plazme a konzole, to je tak cliche, az to boli, tie hry tam vyzeraju k zblutiu, upscalovany HD na FullHD, jednoducho krasa.. videl som to na vlastne oci...
  • DangerousDave
    presne, toto je krásna ukážka toho, že sa s tým jednoducho nechceli zaoberať a nie že by to bol problém urobiť.
  • Kvôli Dark Souls som včera zapojil do PC gamepad, tak dúfam, že ma nesklamú .
    Protí konzolám absolútne nič nemám ale skúšal som hrať Skyrim s gamepadom a
    chápem, že sčasti to mohlo byť tým, že naň nie som zvyknutý ale pripadalo mi to ako jazdiť na bicykli a riadiť jednou rukou a šliapať iba jednou nohou. Dá sa to ale človek má pocit, že nemá plnú kontrolu nad tým, čo robí.
    Tak som zvedavý ako mi to pôjde v Dark Souls. *4*
  • Jo přesně to chtěli no, aby lidi nemuseli hrát na 40", ale využili svůj 24" monitor :D
  • Dík za recenzi já si to chtěl koupit už na STEAMU měl jsme přesně tuto obavu...
  • Mám dojem že oni vůbec nepochopili proč to chtěli PC hráči. Proto, aby to nemuseli hrát na posraném gemepadu a využili svůj 24" monitor.
  • kostejnesmrtelny
    Doporučuju skotský střiky. Prej na hysterii docela fungujou... *3*
  • 1x720 je taky 720p :P nebo taky 720px. Pak 1024x720 je 1K; 720p; 737,28Kpx. Teda alespoŇ pokud jde o teoretické rozlišení. Oficiální jsou pak teda poměry že. 1280x720 je HD 720p, podle značení. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f0/Vector_Video_Standards4.svg/749px-Vector_Video_Standards4.svg.png
    Alespoň to tak používám.
  • epic FAIL! *1*
  • Na první verzi pracoval až 23 minut. Neuvěřitelně náročná věc co prostě nešla udělat. *4*
  • Tak tohle je port za trest. Ovládat se to nedá - ukazuje to že mám mačkat čudle z gamepadu, do menu mám jít přes END a pak ještě někam klikat wtf? Grafika k zblití - textury z roku 2005, text hranatej, po aplikování úpravy na rozlišení mám obraz jenom v části monitoru :D Ani se nestydim, že po dlouhý době jsem něco stáhnul místo abych to koupil. Za tohle bych nedal ani korunu a jde to zase z disku...a to jsem se na to docela těšil *16*
  • Týýjo ja se na to tak těšil, že si to koupím a podle toho co s tím je za problémy tak na to asi kašlu. Proč si to u těch fanoušků chtěj rozesrat vydat hru, která bude víc zmrd*ná než když vyšlo GTA4, to už chce opravu koule a velké ego, že se to bude prodávat. Nechápu též postoj firmy, že si nenajala externí zaměstnance co májí zkušenost s portama...a vůbec toto by se nemuselo nikdy řešit kdyby nebylo TOPINKOVAČů *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit