Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo kdyby za den, ale on to zvladl do 25min :-D
  • Nepostuješ taky náhodou na /v/? Tohle je jak z příručky Consolefags arguments 101.
  • No jo, to jsi cely ty :-).
  • To je otazka. Ja se spise divim ze to vubec delali, protoze to muze zkoncit failem a pospinenim jmena. Ano tohle je zanedbani z jejcich strany, ale bohuzel nevidim do jejich managementu. Jen jsem se jich chtel zastat. :-)
  • DangerousDave
    on nám tú hru niekdo daroval ?
  • Tak proč si nenajali posilu, když to neumí?
  • Šikula!!!
  • Od toho jsou zdejší diskuse...
  • Darovanému koňovi na zuby nepozeraj *1* Teda pokiaľ si si ho nekúpil za plnú cenu *2*
  • To co vyvojari nedokazali udelat za nekolik mesicu udelal 1 clovek za den?!
  • Já mám zánovní Xbox na prodej vč. hdmi a všeho za 4tis ) 4gb kinect ready. :)
  • Svätá pravda, škoda ,že ja také hry moc nehrávam, s nejakým ovládačom som hral hry naposledy možno tak v 98 na čínskej sege, u nás na dvore v šope, na čiernobielej tesle *1*
    Ale bola to zaujímavá skúsenosť vyskúšať si ako mnohí v dnešnej dobe hrajú hry.
  • :) I když fórum, kam by se člověk šel jenom vybrečet by taky možná nebylo k zahození...
  • Studio ktere nikdy na PC nedělalo. Sami to přiznali. To co je pro jednoho problém je pro jiného, znalého problematiky drobnost.
  • mít peníze, tak mám konzoli, jenže je nemám tak mám jen laptop na školu a hraju na něm. Není nad to se zabořit do gauče S PŘÁTELI a pohodlně si zahrát na gamepadu. Kouzlo konzole je v pohodlí v naprosto jednoduchém coopu a multiplayeru a v tom že nic člověk neřeší, přes instalaci až po nastavení. A navíc xbox je ted za tak 5000-6000. Pc na kterém rozjedete letošní hry je tak za 15-20 000. Notbuk je nekde kolem 25k. A to uz je sakra rozdil.
  • Veskoslav
    Hmm a tady jde opět vidět, jak se kašle na nějakou optimalizaci. Takové archaické rozlišení, obzvlášť na 16:10 monitoru je "nádherné". Že já zase podepisoval něco.....
  • stejně jako měnit milion nastavení, rozlišení a řešit kolik fps mi to jede. Chci prostě zapnou a hrát a že to jede "jen" 720p? No a ? Hru hraju kvůli hratelnosti abych se pobavil a ne kvůli vyhlazené grafice, na to sere pes.
  • Tak v cr prodavaji ale monitory s vetsim nez HD rozlisenim ale nejlevneji cca za 12 666,- za tu cenu se da poskladat dobry PC ktery zvladne hry na full HD max detajli
  • Prý vysolí těžké prachy za tv :D Slušná 42" plazma stojí okolo 10tis to zaprvé a zadruhé, kdo říká, že jsem kupoval TV kvůli Xboxu? Ten mám jen jako doplněk na občasné hraní... není to moje životní priorita a malé monitory jsou mi už dávno u pprdele...
  • Nikdo o nudlovite 16:9 "FullHD" rozliseni na pc nestoji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit