Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na grafike nezalezi, pokial je v ramci noriem, ale rozlienie 1024x768? ved to je rozlisenie dnesnych mobilov pre boha, a to neratam tie konzolove textury co budu tiez stat za velke H
  • RockStar
    Ty jsi jantárek:)
  • Jakto ze ne? Vzdyt hra co vim uz na Steamu vysla. Nekdo uz ji mit musi :)
  • ty delas jak kdyby na konzoli bezel ve vetsim rozliseni? Samozrejmne nebezi je to jeste vetsi tragedie
  • Tady o špatné grafice nepadlo ani slovo. *15* Jen se některým z nás, kteří podobné rozlišení jako 1024x720 použili naposled před takovými 7 lety, zdá poněkud málo.

    PS: Na torrentech je ta hra už od včerejška...
  • No celkove jako tato hra pro me fakt neni. Nevidim zabavu ve frustrujicim opakovani jedne a te same casti porad dokola protoze je to smesne tezke a hlavni hrdina se neustale zasekava mezi bosem a hradbou i kdyz je tam volny prostor. Technicke zpracovani je spatne. Tezka hra rovna se vyzva to sice ano ale kdyz uz vytvorim takovou vyzvu tak by to melo alespon fungovat poradne. Prvni boss a diky slozitosti uz ted tu hru nenavidim. Nekdo je mozna uchylny na takove absurdni japoncarny ale ja to rozhodne nejsem.
  • RockStar
    Zatím to nikdo neviděl:) Jen se diskutuje nad tím, jak to má špatnou grafiku:)

    Edit: Neviděl to nikdo jinak než na obrázcích.
  • Je to vazne tak zly? Dal jsem tomu nekdo uz par hodin?
  • Jazz
    Dlouho jsem horší ptákovinu nehrál.
  • RockStar
    Tak jsem někde slyšel: "Na grafice nám nezáleží".... Ale co to tu vidím?:) Plivete oheň a síru místo toho aby jsi hru užili? A vyzkoušeli na vašem PC?:)) Že se nestydíte.
  • Jasný fail studia. Zaplatí aspoň to studium tomu fanouškovi něco ze zisků? Aspoň tak 10-20 %? Jasně že ne! *7* *7* *7*
  • Cahir
    O tom se nepřu. Ale vinit konzole za to, že Dark Souls běží pouze v předpotopním rozlišení, že ovládání je bez gamepadu přinejmenším krkolomné apod. je zcestné...
  • No a proč nemůže být Dark Souls v tomhle stejný případ jako je to NBA? Taky to musíš porovnat, DS asi nebude "rubačka" v tom smyslu, jak to myslíš, ten soubojový systém je docela komplexní a prostor pro chyby hráče malý. Tím neříkám, že to K+M ovládání nemohli udělat lepší, sám jsem ho ani moc nezkoušel, ale vypadá to, že je to fakt děs. BTW 2 druhy krytu tam nejsou a to, co asi myslíš, na jedno tlačítko dát moc nejde abys tím neztratil možnost pohodlně držet štít a přitom odrážet útoky... Dva útoky na jedno tlačítko snad jo (i když je to taky mnohem míň pohodlné a ve vypjatých situacích chybovější než RB/RT na gamepadu).
  • ja skutocne nepochopim ako nieco taketo mohli vobec vydat... kedisi pre-alpha build, dnes bezne vidiet na pultoch obchodov, neuveritelne
  • Keyz
    Ten mega drsný název "prepare to die" se pro PC hráče naplnil.....
  • Keyz
    Někdy alespoň udělají na PC určitá vylepšení která sice nejsou nic extra ale lepší než nic,že?
    Zde není nic a je stejně hnusné jako to bylo původně.

    Btw tohle kdybych hrál na velké TV to musí být nádhera....

    Bohužel doba kdy hry na PC využívali právem HW na maximum již pominula.Pak to podle toho taky vypadá.Neviděl jsem v poslední době,že by rozdíl v nastavení hight,medium,low znatelný na nárocích HW i na pohled tak jako to bylo.
  • miker17
    ja jako k*rva nechapu jak vyvojáří nedokáží upravit svůj vlastní engine.... a pak si k tomu sedne jeden maník pár minut po vydání a má to za půl hoďky hotovo. Osobně jsem rád že na Xzonu se vydání hry posunulo až 28...hned jsem tu objednávku zrušil.
  • Keyz
    Na gamepad jsem kdysi nadával,že to je zbytečnost ale pak jsem hrál na PC NBA2k12 a měl jsem možnost to porovnat (klavesnice X myš).
    A tam ten gamepad tam má smysl,protože tam je mnoho pohybů které jinak nejdou na PC klávesnici skoro udělat.

    Ale zde u RUBAČKY to je opravu hloupost.Oni tam ještě napíšou abych mačkal nějaké A B na gamepadu jako kdyby to snad měl mít každý protože,nejsou schopni předělat dva druhy útoky a dva druhy krytu na PC...
  • Tam ta grafika je fakt potřeba...
    Hrál jsem teď na PS3 originál Medievil 1 z PSX a bavil jsem se jako nikdy. Už jsem u Crystal Caverns, zatím 100% kalichů.
  • presne... ale co bys taky chtel, to zarizeni je 12 let stare, z nej nic vic nevymacknes, az vyjdou nove konzole budou dva roky za high endem, pochybuji ze budu svym vykonem byt low endem v porovnani s desktopem, desktopari se smeji, tak by mela vypadat grafika her, HW na to mame uz davno: http://klontak.deviantart.com/gallery/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit